Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Nefer


rrmi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Nefer

    9730

  • wu

    2385

  • malgos2

    1873

  • ghost34

    1109

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Nefer :D , ośmieliłam się zajrzeć do Twojego dziennika :oops: - wiesz ten zapis - OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... budzi respekt..- przynajmniej ja tak mam :wink: ...

 

Nie chciałabym Ci kadzić, ale muszę powiedzieć, że rewelacyjnie się Ciebie czyta :D :D - mam wrażenie, że jesteś kobietą z takim jajami, że SZOK :o ... tylko pozazdrościć determinacji i wytrwałości w załatwianiu tych wszystkich"papierków"..(ja pewnie bym "osiwła" :oops: ).

Jesteś niesamowita :o :D ..- od Ciebie trzeba się uczyć podejścia do życia..

 

Mam nadzieję, że jak już dostaniesz pozwolenie to polecisz z budową jak burza :D - czego gorąco Ci życzę :D .

 

Pozdrawiam!

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa, wszystko na raz: oferty, raporty, uwagi do raportów, wyrzucanie panny z pracy, przyjmowanie panny do pracy, decyzja o inwestycjach, negocjacje z klientami ........ jeszcze piórko sobie w dupkę włożę :)

 

ba, bo trzeba zatrudniać mężatki :lol:

polecam się za jakieś 3 latka :wink:

 

Ja siebie też :wink:

Za jakieś 4 latka :wink:

 

Buźka Nefer! :lol: :lol: :lol:

Piórka nie wsadzaj ino wracaj :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodzę sobie poczytać a tu co widzę urlopik od 30 stycznia... hmmm a gdzieś czytałem, że jak się wejdzie na ścieżkę inwestora to urlopy żegnajcie.... :lol:

I mimo że mam nadzieję, że masz udany ten urlopik i generalnie jakiś bardzo miłe sprawy absorbują Ciebie na tyle że nie możesz pisać to jednak zawołam: Ciąg dalszy poproszę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Nefer :D , ośmieliłam się zajrzeć do Twojego dziennika :oops: - wiesz ten zapis - OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... budzi respekt..- przynajmniej ja tak mam :wink: ...

 

Nie chciałabym Ci kadzić, ale muszę powiedzieć, że rewelacyjnie się Ciebie czyta :D :D - mam wrażenie, że jesteś kobietą z takim jajami, że SZOK :o ... tylko pozazdrościć determinacji i wytrwałości w załatwianiu tych wszystkich"papierków"..(ja pewnie bym "osiwła" :oops: ).

Jesteś niesamowita :o :D ..- od Ciebie trzeba się uczyć podejścia do życia..

 

Mam nadzieję, że jak już dostaniesz pozwolenie to polecisz z budową jak burza :D - czego gorąco Ci życzę :D .

 

Pozdrawiam!

Monika

 

 

Moniko, bardzo dziękuję za dobre słowo - wiesz, z tą Oświeconą to jest tak, że po prostu dostaje się go po iluś tam postach .... a więc żadna moja zasługa.

Lepiej nie brać ze nei przykładu, bo jak sobie pomyślę jak mi to wszystko idzie jak krew z nosa to ...odradzam.

Ostatno tez zaliczyłam osłabienie psychiczne :):) Ale powoli wraca mi energia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodzę sobie poczytać a tu co widzę urlopik od 30 stycznia... hmmm a gdzieś czytałem, że jak się wejdzie na ścieżkę inwestora to urlopy żegnajcie.... :lol:

I mimo że mam nadzieję, że masz udany ten urlopik i generalnie jakiś bardzo miłe sprawy absorbują Ciebie na tyle że nie możesz pisać to jednak zawołam: Ciąg dalszy poproszę!!!

 

Dooobra - ale especially for you :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa, wszystko na raz: oferty, raporty, uwagi do raportów, wyrzucanie panny z pracy, przyjmowanie panny do pracy, decyzja o inwestycjach, negocjacje z klientami ........ jeszcze piórko sobie w dupkę włożę :)

 

ba, bo trzeba zatrudniać mężatki :lol:

polecam się za jakieś 3 latka :wink:

 

Ja siebie też :wink:

Za jakieś 4 latka :wink:

 

Buźka Nefer! :lol: :lol: :lol:

Piórka nie wsadzaj ino wracaj :lol:

 

 

Poczekam na Ciebie :):) może byc i 4 latka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas zachodzę w głowe skąd się takie fajne ludzie biorą i to na necie

Celt, Sylwusia dzięki Kochani :)

 

Noo ja to z Poznania a reszta to roznie :-)

 

Nefer wiesz skąd jestem...

zapraszam do nas na działeczke odetchniesz...w którys weekend co ty na to? to tylko 30 minut przy dobrych układach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas zachodzę w głowe skąd się takie fajne ludzie biorą i to na necie

Celt, Sylwusia dzięki Kochani :)

 

Noo ja to z Poznania a reszta to roznie :-)

 

Nefer wiesz skąd jestem...

zapraszam do nas na działeczke odetchniesz...w którys weekend co ty na to? to tylko 30 minut przy dobrych układach :roll:

 

Sylwuniu - bardzo chętnie - musze się tylko z tym bałaganem uporać, ale pewnie bliżej kwietnia :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...