Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Nefer


rrmi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Nefer

    9730

  • wu

    2385

  • malgos2

    1873

  • ghost34

    1109

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chyba doszliśmny do konsensusu : dziś mąż ma w planie gminę, archiekta i inżyniera ruchu :):) Pożywiom uwidzim.

nefer nawet przez chwile nie watpilam w Ciebie. Wiedzialam ze Ci sie uda. a maz teraz to jeszcze bardziej Cie pokocha jak zalapie co Ty juz dokonalas i ile musialo Cie to kosztowac. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba doszliśmny do konsensusu : dziś mąż ma w planie gminę, archiekta i inżyniera ruchu :):) Pożywiom uwidzim.

 

:lol: :lol: :lol:

Trzymam kciuki :)

Trochę mnie to zdrowia kosztowało :)

 

Zawsze kosztuje ale jakbyś się sama z tym zmagałą kosztowało by Cię to jeszcze więcej.

Teraz już bezdie z górki :)

Jak zawsze trzymam kciukasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty go nie żałuj 8)

Też się zaprawi w bojach :)

Kciukasy nadal trzymam :)

 

A niech ma za swoje :):):):) Dzięki Agusia :)

 

Za co ty mi dziękujesz :oops:

 

W końcu dom mam byc wspólny i jak wiadomo bardziej potrzebująca jest jego rodzina niż Twoja - a skoro ma czas to niech zobaczy jak wygląda to całe budowanie :)

Przecież jak był daleko i wracał na chwilke tonie wymagałaś od niego latania po urzędach 8)

Trzymaj się i pamiętaj w życiu trzeba być trochę egoistą 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty go nie żałuj 8)

Też się zaprawi w bojach :)

Kciukasy nadal trzymam :)

 

A niech ma za swoje :):):):) Dzięki Agusia :)

 

Za co ty mi dziękujesz :oops:

 

W końcu dom mam byc wspólny i jak wiadomo bardziej potrzebująca jest jego rodzina niż Twoja - a skoro ma czas to niech zobaczy jak wygląda to całe budowanie :)

Przecież jak był daleko i wracał na chwilke tonie wymagałaś od niego latania po urzędach 8)

Trzymaj się i pamiętaj w życiu trzeba być trochę egoistą 8)

 

Właśnie. Mam koleżankę, która bez męża nie umie słoika otworzyć - i obiadu nie będzie :). A te kobiety co wszystko "ja sama" sie wpuszczają w taki korkociąg.

Przez 3 dni sobie kilka rzeczy przemyślałam i wiem, że to w zasadzie moja wina. Czepiam się , nie wiadomo o co - przecież do tej pory wszystko sama robiłam, nie ?

Ale myślę, że wytłumaczyłam mojemu mężowi, że room-service się skończył. Dla niego to tez szok :):)

On też "wpadł w taką rynnę" : żona załatwi. Szkoda, że "wyprostowanie" sytuacji nie jest proste. Przez to , że przez ostatnie 2 lata był gościem w domu zajmowałam się wszystkim : również jego sprawami - ubezpieczenie jego samochodu, zapłacenie jego parkingu, przedłużenie kredytu na jego samochód, zmiana jego opon letnich...itd Plus sprawy domu, dzieci, zaopatrzenia... no trudno, żeby on to robił z Finlandii czy Hiszpanii na odległość - i tak chyba obojgu weszło w krew.

Fakt, że niebawem mija 16 lat jak jesteśmy razem, więc takie "potyczki" nie wpływają na całokształt. Widać nie można inaczej..

Ale chyba się porozumieliśmy... a o to chodziło. Dziś popchnął fajnie do przodu :) Pochwalę go :) JAK WRÓCI Z SIŁOWNI :o - ale dziś na nią zasłużył :):) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefercia - podczytując z ukradka :wink: ja wiedziałam, że tak się to skończy :D - po prostu nie było innej możliwości :wink: .

Silna, przebojowa Dziewczyna z Ciebie, dałaś już sobie radę z tyloma urzędasami, a z własnym mężem byś sobie nie poradziła?

No powiedz sama.. :wink: :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer trzymam kciuki!!! Dla pocieszenia dodam, że ja również buduję sama. Mąż stwierdził, że to nie jest w jego życiu moment odpowiedni na budowę domu i że mi nie jest w stanie pomóc. :-? Ustaliliśmy to na początku i jestem w pełni świadoma, że nie będę mogła na niego liczyć. Czasem wyślę go po jakiś papierek (mamy ten sam chyba etap gromadzenia dokumanetacji) ale z dokładnym opisem gdzie, nr pokoju, pani, sprawa itp... No i oczywiście dzwoni :lol: Ale jestem dobrej myśli. Musi się udać!!! I tej wersji się trzymajmy czego sobie i Tobie życzę! 8) :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer,

Twoj dziennik budowy to prawdziwa kopalnia wiedzy :)

na koniec budowy radze odpowiednio opracowac,wydrukowac i wydac w formie drukowanej - latwiej bedzie zakreslac na czerwono najwazniejsze wskazowki ;) i...bedziesz bogata ;)

powodzenia :)

 

HAHAHA - jak dozyję :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer trzymam kciuki!!! Dla pocieszenia dodam, że ja również buduję sama. Mąż stwierdził, że to nie jest w jego życiu moment odpowiedni na budowę domu i że mi nie jest w stanie pomóc. :-? Ustaliliśmy to na początku i jestem w pełni świadoma, że nie będę mogła na niego liczyć. Czasem wyślę go po jakiś papierek (mamy ten sam chyba etap gromadzenia dokumanetacji) ale z dokładnym opisem gdzie, nr pokoju, pani, sprawa itp... No i oczywiście dzwoni :lol: Ale jestem dobrej myśli. Musi się udać!!! I tej wersji się trzymajmy czego sobie i Tobie życzę! 8) :lol:

Ok - czyli to nie uraz mózgu ? Dooobra - ale jest nas już dwóch nie ?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefercia - podczytując z ukradka :wink: ja wiedziałam, że tak się to skończy :D - po prostu nie było innej możliwości :wink: .

Silna, przebojowa Dziewczyna z Ciebie, dałaś już sobie radę z tyloma urzędasami, a z własnym mężem byś sobie nie poradziła?

No powiedz sama.. :wink: :lol: .

NO coś w tym rozumowaniu jest :):) Ale warto było - powoli zaczyna rozumieć co to znaczy tak sobie pobiegać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięzko się prostuje ale trzeba :)

I najważniejsze żeby wyprostować w porę :)

Rzeczywiście po prawei 16 latach inaczej się gada :)

A chwalić trzeba no cóż takie typy 8) :)

Chyba prostować trzeba tylko wcześniej :):) Ja się zagapiłam :) A teraz zdziwiona :o Tak sobie wychowałam...najważniejsze, że jeszcze cóś dociera - czyli nie jest beznadziejnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest nas DWÓCH!!! 8) :lol: Widziałam takie bajeranckie kalosze w panterkę w Trollu 8) W sam raz na budowę :lol: Do tego obowiązkowo drelichowe ogrodniczki i możemy pustaki podawać :lol:
PANTERKOWE KALOSZE !!!!!! Kurde - no muszę mieć :):):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...