Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Nefer


rrmi

Recommended Posts

Kalosze w panterke - bomba! Byle wysokie byly - a obiecuje, ze przydadza sie wam baaardzo :wink:

Nefer - dobrze z mezem postapilas - tez mialam na poczatku podobny problem - zostawialam karteczki z telefonami i sprawami do zalatwienia. Zreszta to maz sie chcial budowac - nie ja - a sama wiesz jak wyszlo :wink: Ale sie nie czepiam za bardzo- w koncu duzo wyjezdza a wcale tego nie lubi. Ktos na ta budowe musi zarobic, a ktos byc mozgiem przedsiewzieca :lol: A wiadomo, ze mozgiem moze byc kobita :wink: :lol: Musimy sie jkoas przeciez pocieszac :wink:

Ale oblugiwanie - nie wchodzi w gre. Niechy moj sprobowal! :lol: W koncu kobieta tez jest zmeczona praca =- a jak juz sie budowa zacznie dopiero bedziesz miala mlyn. Pocieszac sie nalezy tym, ze wszyscy, ktorzy juz mieszkaja mowia, ze warto :D

 

Ja kibicuja goraco - bo wiesz, ze juz sie nie moge doczekac zobaczenia twoich wnetrz! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Nefer

    9730

  • wu

    2385

  • malgos2

    1873

  • ghost34

    1109

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kalosze w panterke - bomba! Byle wysokie byly - a obiecuje, ze przydadza sie wam baaardzo :wink:

Nefer - dobrze z mezem postapilas - tez mialam na poczatku podobny problem - zostawialam karteczki z telefonami i sprawami do zalatwienia. Zreszta to maz sie chcial budowac - nie ja - a sama wiesz jak wyszlo :wink: Ale sie nie czepiam za bardzo- w koncu duzo wyjezdza a wcale tego nie lubi. Ktos na ta budowe musi zarobic, a ktos byc mozgiem przedsiewzieca :lol: A wiadomo, ze mozgiem moze byc kobita :wink: :lol: Musimy sie jkoas przeciez pocieszac :wink:

Ale oblugiwanie - nie wchodzi w gre. Niechy moj sprobowal! :lol: W koncu kobieta tez jest zmeczona praca =- a jak juz sie budowa zacznie dopiero bedziesz miala mlyn. Pocieszac sie nalezy tym, ze wszyscy, ktorzy juz mieszkaja mowia, ze warto :D

 

Ja kibicuja goraco - bo wiesz, ze juz sie nie moge doczekac zobaczenia twoich wnetrz! 8)

 

A ja marzę tylko o Wigilii przy normalnym, dużym stole pod 6 metrową choinką :):) I marzyć trzeba, nie ? :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jsne, ze trzeba + swiat idzie do przodu bo ludzie realizuja marzenia :wink:

A Boze Narodzenie to dla wzystkich tu chyba magiczny moment- Wigilia we wlasnym nowym domu - to juz cos :wink: Ech - rozmarzylam sie :roll:

 

Tak magiczny moment. Zawsze u nas są teściowe. Siedzimy pokręceni w chiński paragraf przy szklanym, niskim stole ( właściewie to ława). Teść z jedną niesprawną ręką ma niezły tor przeszkód. No poprostu nienawidzę tego. Chciałabym jak najszybciej wybawić go od tej kretyńskiej sytuacji.

Ale idę dalej do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer Ty może tego mężulka musisz porządnie zmobilizować.

Ubierz się jak Lara z avatara i powiedz ze jak ładnie pozałatwia wszystkie powierzone mu sprawy to będzie mógł wieczorkiem "zagrać" w Tomb Rider z panią Larą :lol:

Oj Jabko, Ty to pieszczoch jesteś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięzko się prostuje ale trzeba :)

I najważniejsze żeby wyprostować w porę :)

Rzeczywiście po prawei 16 latach inaczej się gada :)

A chwalić trzeba no cóż takie typy 8) :)

Chyba prostować trzeba tylko wcześniej :):) Ja się zagapiłam :) A teraz zdziwiona :o Tak sobie wychowałam...najważniejsze, że jeszcze cóś dociera - czyli nie jest beznadziejnie :)

 

Najważnijesze że poszło do przodu :)

Trzymam kciukasy za podejście nr 2 i wierze ze to bedzoe ostatnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neferka, brawo!!!!!!!!! :D :D :D

Podziwiam, wiem ile to wszystko kosztuje cię nerwów. Nie jesteś sama, ja tez mam podobnie :-?

Niestety, chyba większość facetów tak ma, że trzeba im mapę lodówki nawet rysować, bo masła nie umieją znaleźć :roll:

Ja też przejęłam 90% obowiązków, bo albo małża 2 tygodnie nie ma w domu, albo wraca po 19. No ale, kur... COŚ MUSI TEŻ ROBIĆ, NIE??

Rozmowa pionizująco-wyjaśniająca jest jak najbardziej wskazana.

Życzę cierpliwości również do tych wszystkich urzędasów ( ci to potrafią pojechać po bandzie...)

Będę częto tu zaglądać, bo widzę kobito, żeśmy som podobne :wink:

 

Pozdrawiam, Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer, czy ja dobrze zrozumiałam, ze dlatego odrzucili Ci pozwolenie bo nie miałaś uzgodnionego zjazdu????

I co w trakcie nie wezwali Cię do uzupełnienia dokumentacji???

A co do picia to Cię odwieziemy do domu, nie ma sprawy, nawet możemy mieć po drodze. Dla Ciebie wszystko!!!! :D :D :D :D :D

 

Oj, Tosinku - Odrzucili, bo nie było zjazdu i jeszcze musi być techniczny plan tego zjazdu !. A na uzgodnienie zjazdu czeka się 1 miesiąc :):)

 

Ale ja twarda jestestem, a dobrzy ludzie mi przysłali co trzeba w kwestii tego pie.... o zjazdu :)

 

I już bardzo się cieszę na Zlot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neferka, brawo!!!!!!!!! :D :D :D

Podziwiam, wiem ile to wszystko kosztuje cię nerwów. Nie jesteś sama, ja tez mam podobnie :-?

Niestety, chyba większość facetów tak ma, że trzeba im mapę lodówki nawet rysować, bo masła nie umieją znaleźć :roll:

Ja też przejęłam 90% obowiązków, bo albo małża 2 tygodnie nie ma w domu, albo wraca po 19. No ale, kur... COŚ MUSI TEŻ ROBIĆ, NIE??

Rozmowa pionizująco-wyjaśniająca jest jak najbardziej wskazana.

Życzę cierpliwości również do tych wszystkich urzędasów ( ci to potrafią pojechać po bandzie...)

Będę częto tu zaglądać, bo widzę kobito, żeśmy som podobne :wink:

 

Pozdrawiam, Kasia

 

Oj, panowie są jacy są, ale bez ich byłoby baaaardzo źle. A czasem tylko trzeba poustawiać i już hula jak trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer za jakie grzechy Ty sie bujasz z tym zezwoleniem w W-wie.Trza bylo działke opchnąć i kupic cos gdzies gdzie jest Plan Zagospodarowania Przestrzennego.U mnie zezwolenie zajęło niecałe 3 miesiace i po swietach chlopaki wchodza na dzialke stawiac chalupe.

 

Ja miałam taki chytry plan, ale jako ,że działka teściowej to musiałabym ją najpierw zastrzelić. Ona chce mieszkać tylko tak i koniec. I co zrobić z kobitą ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Nefer

do mnie nawet przywalili się w budownictwie że urzędasy miasta nie wpisali nr działki na ktorej jest droga :evil:

pozdrawiam mariusz :wink:

 

NO właśnie. Nic tylko rozstrzelać.

 

Wszystkiego dobrego Mariusz :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neferka skąd Ty masz tyle wpisów?

 

:>

 

u mnie gmina miała jeden numer działki, w katastrze był drugi a w księgach trzeci (wszystkie trzy zupełnie inne)a aaaaaaaaa, a na planie zagospodarowania w ogole go nie było

potem dostałam nakaz zrobienia zjadzu z drogi w łuk a okazało się że mam miec bardziej w romb (bo tamto to miało byc do mojego sąsiada nie do mnie) potem dostałam dwie poprawki do wpisu w księgi (tam byłonapisane że OCZYWISTE pomyłki były), trzy umowy na energie i jedno sprostowanie pozowlenia na budowę.Ostattnio dostałam numer domu 24a a obok mnie jest 22 i 12.

 

Przede mną gaz:>

 

Ale ostatnio ktos mi powiedział, ze jestem za bardzo wnikająca w szczegóły więc może to o to chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...