Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Nefer


rrmi

Recommended Posts

Z tej ekologii to ja bedę mieć POś i ogrzewanie olejowe. Teren Natura 2000. Gmina mi nic nie dołoży bo wogóle w to nie wchodzą. Budżet jest tak podzielony ze na ekologię, po wydatkach na kanalizacje nic wiecej nie zostaje. Nie zastanawiałam się jednak nad kredytem w tym celu. Hmm.. chyba się nie opłaca bo koszt co olejowego i pos to jakieś 30tys razem :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Nefer

    9730

  • wu

    2385

  • malgos2

    1873

  • ghost34

    1109

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nefer, a może ta ekipa ma mieć posiłki z Mariotu i jeśli by dodać do tego obiad dla 6 facetów x 180 na łebka to 150 000 wyjdzie jak nic. A ja myślałam, ze moje 40000 to dużo. Masz już silkę bo ja mam!!!!!! I co z pozwoleniem, bo jakoś nie mogę się wczytać w tę radosną nowinę

Wstrzymałam sprawę pozwolenia z racji zmiany pomysłu :):) Muszą mi przeliczyć fundament :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej ekologii to ja bedę mieć POś i ogrzewanie olejowe. Teren Natura 2000. Gmina mi nic nie dołoży bo wogóle w to nie wchodzą. Budżet jest tak podzielony ze na ekologię, po wydatkach na kanalizacje nic wiecej nie zostaje. Nie zastanawiałam się jednak nad kredytem w tym celu. Hmm.. chyba się nie opłaca bo koszt co olejowego i pos to jakieś 30tys razem :-?

Gminy mają generalnie gdziec ... a decyzję trzeba podjąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chwal dnia przed zachodem słońca. ta cena to za jaki stan? przeczytałem Twoje dzienniki, z tą papierologią to szok, ja działkę sprzedałem po 10 letnim czekaniu na prąd.

 

No bo to jest szok :):) Ale na szczeście nie mam noża na gardle :)

Stan developerski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer, cieszę się! :D

 

ISO max BYE BYE - to chyba dobra wiadomość. Błędy się sumują, a kręcenie na początku nigdy nic dobrego nie wróży.

 

Chociaż trochę mi też żal, bo noszę w sobie przekonanie, że gdzieś w świecie idei istnieje jakaś sensowna technologia, tylko najwyraźniej jeszcze jej nie odkryto. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer, cieszę się! :D

 

ISO max BYE BYE - to chyba dobra wiadomość. Błędy się sumują, a kręcenie na początku nigdy nic dobrego nie wróży.

 

Chociaż trochę mi też żal, bo noszę w sobie przekonanie, że gdzieś w świecie idei istnieje jakaś sensowna technologia, tylko najwyraźniej jeszcze jej nie odkryto. :)

 

Wiesz Brateczki :) ja nie chcę darmo. Tylko nie chcę też robić eksperymentów za takie pieniądze. Dostałam również wycenę na budowę w Silce za 550.000 - więc taniej :( Oczywiście bardzo i się spodobała ta idea. Nie wiem dlaczego mój dom "urósł" z 300 metrów do 420 - pewnie tak się to liczy. Ale inaczej jak się przemnoży 300 przz 1400 a inaczej jak 420 :(

Nie będe ryzykować :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer, cieszę się! :D

 

ISO max BYE BYE - to chyba dobra wiadomość. Błędy się sumują, a kręcenie na początku nigdy nic dobrego nie wróży.

 

Chociaż trochę mi też żal, bo noszę w sobie przekonanie, że gdzieś w świecie idei istnieje jakaś sensowna technologia, tylko najwyraźniej jeszcze jej nie odkryto. :)

 

Wiesz Brateczki :) ja nie chcę darmo. Tylko nie chcę też robić eksperymentów za takie pieniądze. Dostałam również wycenę na budowę w Silce za 550.000 - więc taniej :( Oczywiście bardzo i się spodobała ta idea. Nie wiem dlaczego mój dom "urósł" z 300 metrów do 420 - pewnie tak się to liczy. Ale inaczej jak się przemnoży 300 przez 1400 a inaczej jak 420 :(

Nie będe ryzykować :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z premią termomodernizacyjną to jest tak, że można ją dostać w przypadku MODERNIZACJI istniejącego i zasiedlonego już budynku. Dowiadywałem się przy okazji szukania dofinansowania pompy ciepła i niestety taką uzyskałem w BOŚu odpowiedź...

 

no właśnie - chyba za dużo znaków zapytania :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z premią termomodernizacyjną to jest tak, że można ją dostać w przypadku MODERNIZACJI istniejącego i zasiedlonego już budynku. Dowiadywałem się przy okazji szukania dofinansowania pompy ciepła i niestety taką uzyskałem w BOŚu odpowiedź...

 

no właśnie - chyba za dużo znaków zapytania :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoimi małymi stópkami i tak deptam i deptam w BOŚ.....

Byłam na fachowej rozmowie, nie jest źle.....trzeba wiedziec o co pytac i trzeba troszkę wiedziec o isomaxie

Nie pytałam o premię, termomodernizacyjną to jest dla domów z pewnych okresów lat .

 

Co do decyzji Nefer , nie potępiam każdy ma prawo wyboru i najważniejsze by wybrał tak jak czuje najllepiej dla siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoimi małymi stópkami i tak deptam i deptam w BOŚ.....

Byłam na fachowej rozmowie, nie jest źle.....trzeba wiedziec o co pytac i trzeba troszkę wiedziec o isomaxie

Nie pytałam o premię, termomodernizacyjną to jest dla domów z pewnych okresów lat .

 

Co do decyzji Nefer , nie potępiam każdy ma prawo wyboru i najważniejsze by wybrał tak jak czuje najllepiej dla siebie...

 

NIe trafiłyśmy się na zlocie :(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...