Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SOS


buba48

Recommended Posts

Na noc natrzyj się koniecznie Amolem, a teraz szybciutko do pół szklanki spirytusu dodaj szklankę wody przegotowanej wystudzonej, sok z cytryny i kooopiastą łuchę miodu. Wypij 1/3 na noc, jutro powtórka i przed sylwestrem to samo. Mi pomogło w zeszłym roku. A nawet jeśli nie pomoże to humor wieczorkiem gwarantowany :lol: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś bardzo dawno temu, gdy czytałem jeszcze "Muscle&Fitnes" kilkakrotnie były tam zamieszczane artykuły dr Linusa Paulinga (dwukrotny noblista, w tym jeden za prace nad witaminami ). Człowiek ten badał wpływ witamin na różne choroby. W przypadku wielu chorób opracował sposób ich leczenia właśnie witaminami.

W przypadku grypy recepta była taka: Pierwsza dawka - 10 gram witaminy C, a następnie 1 gram co godzinę aż do wyleczenia. Przetestowałem ten sposób. Z ostrego stanu wyleczyłem sie ponizej 10 godzin.

Człowiek ten badaniami udowodnił, ze nie jest mozliwe przedawkowanie tej witaminy. Z jego badań wynikało, że zdrowy człowiek poradził by sobie z taka dawka witaminy C która zmiesciła by sie w dwóch wiadrach (to juz sobie sam przeliczyłem :wink: ). Wiekszość lekarzy (właściwie wszyscy) z którymi na ten temat rozmawiałem była sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, aby brać takie ilosci. Mysle jednak, że wynikało to z ich niewiedzy. Ja zaufałem jednak człowiekowi, który dostał za to Nobla (chemia).

http://semma.strefa.pl/witaminac_esterc.php

PS. Nie byłem pewny, czy dobrze pamietałem nazwisko Pauling, więc wrzuciłem je w wyszukiwarke (okazało sie, że jednak dobrze pamietam).

Pierwszy wynik jaki mi wyskoczył był własnie o tym o czym napisałem powyżej . (tylko ze ja najpierw napisałem swój post, a później przeczytałem artykuł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze a ja myślałam, że tylko mnie to dopadło. Biore scorbolamid 2szt co 4 godz. + calcium . Zobaczymy jakie będą efekty. Dziś ktoś poradził mi na katar zetrzeć cebule i wdychać jej olejki eteryczne potem ewentualnie wypić sok- małż niestety odizoluje się na 100%(może to też skuteczna metoda antykoncepcyjna :D ). Życze zdrowia i udanej zabawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mnie wzieło :(

100 gr rumu , sok z 1/2 cytryny, 2 lyzeczki miodu - wypilam wczoraj wieczorem i do lozka (buba48 - ja od razu zasnelam , niestety ;) )

Niby troche lepiej dzisiaj - ale ciagle slabo :(

 

A Sylwester ma byc na wsi i kulig ma byc..:( i co mam robic?

W Koleczkowie planowałas Sylwestra?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzańca sobie zrobiłem, ale nic lepiej. Może okłady?

Tylko która zechce ze starym komturem? :wink: :D :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...