Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Zima w pełni! Wszędzie podobno! :evil: Z własnego parkingu po prawie godzinnych staraniach po papierochy nie wyjechałem!!! Niech to szlagun trafuńcia!!! :evil: Jak już będę mieszkał na za.. padolu to sobie śniegołaza zrobię (myślę, że wiem jak). Ale teraz!!! W jednym z 11 dużych miast tego kraju?!! Piechotą w śniegu całe 10 minut zasówalem w jedną stronę!

Stanowczo dorosłem! Tylko dzieci lubią tę porę roku! Bałwanki, saneczki, święta, mikołaje i gwiazdki z prezentami!

3 sępy mam! jeden ze stycznia!

Można znielubieć!!! I do tego ciągle mi zimno!

Jak Wy to znosicie?

Nawet w alkocholizm wpaść nie mogę, bo jeżdżenie jest wpisane w moją pracę! Liczę dni do wiosny. Wiem, że będzie!

WSZYSTKIM ŻYCZĘ WCZESNEJ I CIEPŁEJ!!!

Pozdrawiam Adam M.

Baaardzo zły dzień dziś miałem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nooo! Ruszyły soki żołądkowe, podniósł się poziom adrenaliny, skoczyło ciśnienie....

Choleryzacja trochę mi przeszła. Zaraz pójdę kupić łopatę. W blokowisku jeszcze mieszkam. Nie myślałem, że mi będzie potrzebna!

Pozdrawiam Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu, wstałem rano (w mojej chałupie na Mazurach) i stwierdziłem, że przez noc autko mi zniknęło :evil: Przysypane było dokładnie śniegiem.

Dokopywanie się do drogi, około 40 m zajęło mi 6 godzin z niewielkimi przerwami na posiłek. Ale fajnie było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem wam również nie lubię zimy. A szczególnie jak się gdzieś spieszę, a tu nie dość, że szyby w samochodzie trzeba odskrobać, to jeszcze zamek zamarzł :evil:

Ale jak wychodzę uśmiechnięty i wyluzowany na spacer, a na dworze jest pięknie, to na chwilę zmieniam zdanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza kosztowala 2.500.Kupiona jako uzywka na allegro :D

 

Ma 8 KM i szerokosc 24 cale.Do tego 6 biegow do przodu i 2 do tylu.

 

Nie wyobrazam sobie odsniezania bez maszyny.

U mnie odleglosc do odsniezania podobna.No plus podworko,zeby jakos do garazu dojechac.

Co prawda jest sasiad obok ale on tylko odsnieza u siebie lopata troche.Jakbym mial na niego liczyc to bym na wiosne wyjechal.

 

Najgorzej pierwszy raz.Jak sniegu napada.Potem to juz spokojnie.

 

Na co zwrocic uwage.

Na moc przede wszystkim.Zeby naped miala.Chociaz te mocniejsze to juz wszystkie maja naped.

Niektore bardziej wypasione to maja jeszcze reflektor i podgrzewane raczki - na przyklad Stiga.Te raczki to w sumie nawet ciekawa sprawa - ale bez przesady.No chyba ze masz za duzo kasiory :)

 

Na Allegro jest troche ofert.Mozesz sie do Castoramy przejsc zeby "pomacac".Bo u innych to tylko raczej na zamowienie.

 

Jakby co to pytaj

 

P.S.

Troche nogi bola po skonczonym odsniezaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy odśnieżaniu "na wiosce" zawsze można jakiegoś traktorzystę dorwać...i za flaszkę pojedzie w te i wewte.

A ostatnio kole mnie widziałem malucha bez przodu z zamontowanym tam pługiem - szedł jak przecinak.

W sumie to nie taki głupi pomysł!!

Obecnie za 500zł. można kupić malucha i zrobić taki patent.

Odśnieży dużo szybciej niż profesjonalna odśnieżarka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zima jest super.nie cierpie tylko rozbijania lodu na schodach. Ale o to kto odśnieży są u mnie prawdziwe bitwy.

;)

tzn, każdy chce;)

ale może to dlatego , że śniegu u nas jak kot napłakał

 

U nas też, ale to pierwszy tydzień odśnieżania. Obawiam się, że potem łatwiej będzie się dopchać do szufli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...