Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak w sobotę wracałem z imprezy to też tą drogą jechałem!

 

Na szczęście małżowina za kółkiem siedziała... :D

 

Uuuu, to widać że więcej ich jest w Polsce. Najczęściej są widywane w łykendy i to po zmroku. Swoją drogą, dlaczego nie budują dróg takich jak rynny? Dla każdego pasa osobna rynna. Samochody mogły by wtedy mieć kształt kuli:D Ale by była jazda:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sobie wyobrażam jazdę taką rynną za kulą - traktorem. :)

 

A czy ty wiesz amalfi jak mało by ten traktor palił i jak by zapindalał? Polska by miała najszybsze traktory na tej planecie, chyba tylko na tej. Zresztą, kto powiedział że przyczepa nie może być kulą? Kula to ideał, więc idąc ku postępowi, kierujmy się w stronę ideału. Zapamiętajcie te słowa. Za kilka lat będą o tym w szkole uczyć. Nie zapomnijcie kto je napisał!

 

Liwko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by musiały być dwie kule. Jedna w drugiej. Ta zewnętrzna by sie toczyła, a wewnętrzna utrzymywała "w miejscu", czyli robiła za nieruchomą kabinę.

 

O widzę że łapiesz temat. Mogę jeśli chcesz cię dołączyć do projektu. Zyski dzielimy równo, dla mnie 80 a dla ciebie 20%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-2°C

Nie należę do kobiet, które dają się łatwo wyrolować kulą. :D

To moze jakis kompromis ? ;)

Typowa roznica w zarobkach miedzy mezczyznami a kobietami wykonujacymi te sama prace wynosi a%.

Czyli, aby nie odbiegac od standardow europejskich i byc "sprawiedliwym" wobec Amalfi, i nie wybijac sie poziomem meskiego szowinizmu :) , powinien zostac dokonany podzial procentowy zgodny z rozwiazaniem ukladu rownan:

 

x + y = 100

x - y = a

 

gdzie x: udzial procentowy Liwko, y: udzial procentowy Amalfi

 

To ile podstawiamy za a ? :)

Jakies sugestie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za życzenia dziękuję, choć co do temperatury, to pewnie małż lepiej by się wypowiedział;)

 

Jeno czemu teraz fot nie widzę, skoro rano i wcześniej były!!!

 

No to teraz już wszyscy wiedzą, że poczytywałam sobie cichcem, jak to wiosna sobie łaziła i śniegiem rzygała bidulka:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za życzenia dziękuję, choć co do temperatury, to pewnie małż lepiej by się wypowiedział;)

 

 

Jeno czemu teraz fot nie widzę, skoro rano i wcześniej były!!!

 

No to teraz już wszyscy wiedzą, że poczytywałam sobie cichcem, jak to wiosna sobie łaziła i śniegiem rzygała bidulka:lol2:

 

Ludzie Wiosna !

 

 

 

 

Łabądźki przylecieli !!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...