Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ech, boginii!!!

Wiersz żem Ci przyniósł... nie mój, ale co tam...

...

Długą szyję podobno mam, ale nie wiem jak tam adam_mk

 

Ale tak myśląc o tej odpowiedniej łabędzicy...

Szukajcie, a znajdziecie

a będzie wam dane...

 

 

...jeśli wogóle było:D

 

Żeby mu tylko Wykrotowa nie pokazała, co sie robi z amatorami łabądków, bo zamiast romantyzmu, reumatyzm mu zostanie. ;)

Jak wyrkot dopadnie łabędzicę, to wyrkotowa jego:lol2:

 

Jak to gdzie , przy piecyku :D

Najlepsza miejscówka, jeśli jest rozgrzany i błyska płomieniami:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie dy rydy. Wiesna przyszła i moje korzenie to wyczuły i napindalają jak cholera. Do ziemi chcą, ale ja nie powiedział przecież jeszcze ostatniego słowa:D

 

No popatrz, a mnie noga nie rwie. Przeszło chyba na Ciebie. ;) A tak poważnie, to mi sie wydaje, że za wcześnie zrzuciłeś kalesony. Marzec jest zdradliwy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz, a mnie noga nie rwie. Przeszło chyba na Ciebie. ;) A tak poważnie, to mi sie wydaje, że za wcześnie zrzuciłeś kalesony. Marzec jest zdradliwy. ;)

 

Zachciało mi się samochód posprzątać. Nadgorliwość mówią gorsza od faszyzmu. Nigdy już więcej tego nie zrobię, moją wyślę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę. A jak ja raz poprosiłam "mojego" o masowanie, to na drugi dzień mi kupił taki pas z kółkami do samodzielnego masowania. :D Chyba se poszukam masażysty. ;)

 

Taki pas to jeszcze można w inny sposób wykorzystać:D Tylko te kółka trudno następnego dnia zamaskować hi, hi.

Kurcze, chyba mam przesilenie wiosenne, grill mi się marzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki pas to jeszcze można w inny sposób wykorzystać:D Tylko te kółka trudno następnego dnia zamaskować hi, hi.

Kurcze, chyba mam przesilenie wiosenne, grill mi się marzy.

 

Już się pyrci :D (Grill)

 

 

Łe jery - popielec - szybko gasić !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...