Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

takiej zimy to bym nie chciała :o

 

http://blog.tp.pl/wojciechjabczynski/resource/zdj%C4%99cia/zima_alpy1.JPG

 

bo po czym poznam które auto jest moje?

chyba że po kawałku lusterka :lol:

 

Chłe, chłe... A ja miałam to dziś na żywca! Wracając z pracy zobaczyłam jak chłopaczynie jednemu się auta pomyliły i wystartował do innego.. Dobrze, że nie zorientował się dopiero po zupełnym odśnieżeniu, kiedy kluczyki by nie pasowały do zamka w drzwiach.. Norrrmalnie... śmiałam się przez resztę drogi do domu, bo miałam to zdjęcie przed oczyma... :lol:

 

Na szczęście, póki co, przestało sypać i "tylko" -5 na termometrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Te tiry to świnie że przez lasy jeżdżą!

kilka lat temu tir nas uratował :roll:

jechałam z kolegą z warszawy, widzialność na 0,5 m, dalej zamieć.

Przed nami jechał tir ślicznie oświetlony, takie czerwone kółko ze światełek miał na odwłoku. kolega jechał za tym kółkiem. tir pruł 70 km/h, może kierowca z góry lepiej widział, w każdym razie kolega patrzył na kółko a nie na licznik a ja nie patrzyłam nigdzie. Kolega stwierdził, że jakby ten tir zjechał w pole, to by pojechał za nim, bo i tak innego punktu odniesienia nie miał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjjjj ludziska! Nie narzekajta!

Jakby nie było śniegu i deszcz padał - byłoby fatalnie... Jakby nie było śniegu i taka ...ujowa temperatura w kolicach +5 stopni - też by źle było...

A tak - mamy fajną zimę, z lekkim mrozikiem, dzieciarnia na sankach może jeździć, wszyscy na nartki mogą se pojechać...No zawaliście jest!

PS. Żeby nie było... jak zacznie fest sypać - to nam drogę dojazdową zawali a jako, że my mieszkamy na końcu i sami jeździmy tą drogą to jakieś 150m cza będzie odwalić z łapy opatom :roll: :-?

Ale i tak jest piknie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...