Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U mnie zakwitł jeden krokus. Ale jakiś taki cherlawy. Pewnie za wcześnie sie wyrwał.

 

6 na plusie i gwiździ tak, że najlepszy fryzjer by nie umiał tak człowieka wyczochrać. :)

 

 

Czyli jak do Kielc się przeniosę , zakola na łysinie mi się cofną ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak do Kielc się przeniosę , zakola na łysinie mi się cofną ?!

raczej odfrunie to, co ci jeszcze pozostało na głowie

wczoraj miałam wrażenie, że mój pies bez futra zostanie po spacerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liwko to i ode mnie gratki przyjmij :D

 

Przylazłam wam powiedzieć, że dziś sie dowiedziałam jak chol...ie długa jest droga do łazienki jak sie ma 5 kilogramową białą francę na nodze i ani jednego badyla do podparcia.

 

BAAARDZO DALEEKOOO zwłaszcza, że akurat srajtaśmy brakło i trza było przedefilować w rynsztunku drogę powtórnie. Zapasy owego i z łazienki wybyły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przylazłam wam powiedzieć, że dziś sie dowiedziałam jak chol...ie długa jest droga do łazienki jak sie ma 5 kilogramową białą francę na nodze i ani jednego badyla do podparcia.

 

BAAARDZO DALEEKOOO zwłaszcza, że akurat srajtaśmy brakło i trza było przedefilować w rynsztunku drogę powtórnie. Zapasy owego i z łazienki wybyły...

 

Patrzcie, jak to człowiek się do luksusów przyzwyczaił, przez ten papier to tylko hemoroidów można się nabawić:lol2:

Afrodyta, a co z kulasem się stało? Wiosna a ty łabędzica orła wywinęłaś? Tak zawiało?

A pro po, jak zniszczenia po zefirku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to die mówi? Bogatemu to i byk sie ocieli. Ja, jako pechowiec moge powiedzieć, że mi śmieci przybyło. Dodatkowo na tarasie znalazłam czerwone wiaderko, którego nigdy nie kupowałam. ;)

 

Dzisiaj byłam w Lublinie. Większość trasy przez szczere pole. Nie wiem, jak jechały małe samochodziki, bo moją "kolubrynę" ledwo utrzymałam. Tak wiało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to die mówi? Bogatemu to i byk sie ocieli. Ja, jako pechowiec moge powiedzieć, że mi śmieci przybyło. Dodatkowo na tarasie znalazłam czerwone wiaderko, którego nigdy nie kupowałam. ;)

 

Dzisiaj byłam w Lublinie. Większość trasy przez szczere pole. Nie wiem, jak jechały małe samochodziki, bo moją "kolubrynę" ledwo utrzymałam. Tak wiało!

 

A ja myślałem ,żeś przez Wielkopolskę z delegacja jechała , tak wiało..:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...