Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cieszka, skąd tyle wiesz o ptakach? :D

 

U nas plaga ptactwa wszelakiego już od kilku lat. Z każdym rokiem bardziej.

W zeszłym roku to nawet nie zdążyliśmy aronii na nalewkę nazbierać :bash:, bo wszystko opierniczyły :mad:, a są dwa olbrzymie krzewy :(

Nawet beberysa ogoliły , choć zawsze owoce wisiały do wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszka, na podstawie dwoch ostatnich wypowiedzi moge stwierdzic, ze jestesmy doskonale zsynchronizowanym zespolem :)

 

Wierzch, czy wygrałam jakąś nagrodę :rolleyes:

Tak, w nagrode zapraszam Cie do tercetu tanecznego, w stroju obowiazujacym na plazy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam sie w imieniu Cieszynianki, bo ja konkursu nie wygrałam. ;)

No niby tak, ale dwa miejsca w tercecie sa jeszcze do obsadzenia. Nie myslalem raczej o Liwko i Eniu :D , tylko o Tobie i Afrodycie ;)

I dobrze, zeby stroje byly jednolite, jak u wyzej pokazanych pan, ewentualnie wariant proponowany przez Ciebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie może być bez stroju?

 

:mad: Nie, nie może :mad:

 

Na zewnątrz tylko +2 stopnie i bez stroju mam być, chyba chcesz, żebym waspalienia liokkich dostała, albo czegoś podobnego :o

 

Już mam kufajkę przygotowaną i czapkę uszankę, na ten moment stosowny strój na plażę :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynka tez mile widziana :) Im wiecej, tym lepiej.

 

Spodobala sie Wam dziewczyny, proponowana przeze mnie plaza ? ;)

 

Przyznaję, że teraz dopiero zobaczyłam "plażę". Bo wcześniej nie chciałam oglądać, bo myślałam, że to jakaś sielankowa wyspa i sie wkurze tylko mając na termometrze plus 2. Ale to chodziło o samoloty. :) Na takiej plaży moge wypoczywać, ponieważ piloci są mężczyznami, których kocham najbardziej na świecie. Taki mam ........fetysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że teraz dopiero zobaczyłam "plażę". Bo wcześniej nie chciałam oglądać, bo myślałam, że to jakaś sielankowa wyspa i sie wkurze tylko mając na termometrze plus 2. Ale to chodziło o samoloty. :) Na takiej plaży moge wypoczywać, ponieważ piloci są mężczyznami, których kocham najbardziej na świecie. Taki mam ........fetysz.

Niestety, nie jestem pilotem :( Czlowiek jakies durne zawody wybiera.

Odnosnie grochow, to mysle, ze nie o grochy tutaj glownie chodzi :D

Teraz wypada, abym zgodnie z najnowszym obyczajem, napisal cos w jezyku obcym:

Wir könnten am Strand der Karibikinsel Saint Marteen feiern.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

я слишком в холере не понимаю

Wrzucilem ten tekst do tlumacza Google i wyskoczylo:

"Możemy strona na plaży na karaibskiej wyspie St Marteen" :D

Ale jesli zastapimy "Mozemy strona" przez "Moglibysmy swietowac", to bedzie to semantycznie odpowiadac moim intencjom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...