Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

On mój "krajan" - wiem jak takiego z pysk wziąć ....Zobacz jaki grzeczny :D

Chyba bede musial dokladniej obejrzec bajke mojego syna "Dawno temu w trawie", a konkretnie rozmowe Hoppera z mrowkami ... ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=tYbOPff78H8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przed nami bardzo pogodne dni. Będzie słonecznie, niemal bezchmurnie i bardzo ciepło. Jeśli sprawdzą się prognozy synoptyków, w środę i czwartek termometry wskażą w niektórych regionach kraju nawet ponad 20 stopni Celsjusza. Niestety, nie obejdzie się też bez chwilowego załamania pogody, które sprawi, że święta będą dość chłodne - 14 - 17 stopni Celsjusza. W niektórych regionach kraju, zwłaszcza na południu kraju, mogą pojawić się też przelotne opady deszczu.

Będzie bardzo ciepło, termometry wskażą ponad 20 stopni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed nami bardzo pogodne dni. Będzie słonecznie, niemal bezchmurnie i bardzo ciepło. Jeśli sprawdzą się prognozy synoptyków, w środę i czwartek termometry wskażą w niektórych regionach kraju nawet ponad 20 stopni Celsjusza. Niestety, nie obejdzie się też bez chwilowego załamania pogody, które sprawi, że święta będą dość chłodne - 14 - 17 stopni Celsjusza. W niektórych regionach kraju, zwłaszcza na południu kraju, mogą pojawić się też przelotne opady deszczu.

Będzie bardzo ciepło, termometry wskażą ponad 20 stopni

 

Nie chcę deszczu, buuuuuuuuuuuuu :(

Dzisiaj było na prawdę przyjemniutko, nawet bez kurtki łaziłam :wave:

A tu, takie krakanie :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...