Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja już cieszynianka i tak wymiękam, organizm żąda Time. No niech mu będzie.

 

Ps. Jak ktoś głodny to zapraszam, mam co nie co do zakuszenia:D

 

He, he, dziękuję, ale z powodu całkowitego wypełnienie przewodu pokarmowego spożytą podczas świąt zawartością skorzystać nie dam rady :rolleyes:

Czego bardzo żałuję ;)

 

A Twojemu organizmowi daj odetchnąć, bo jak się na Ciebie wqurzy, to Ci odmówi świadczenia usług ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak jutro nie polecą z nieba żaby, to chyba też będzie drugie koszenie ;)

Mam nadzieję, że się utrzyma bezdeszczowo, bo w przyszłym tygodniu trawsko może już być po kolana :bash:

 

:rolleyes:

 

Dobrze byłoby odpalić kosiarkę przed południem.

Cieszyn_pogoda_20110430.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Cieszynianka. :) Tak jakoś ostatnio sie mało udzielałam, bo jak już wzięłam kompa, aby coś napisać, to zasypiałam. To chyba rodzaj szoku tlenowego, bo ostatnio spędzam sporo czasu na świeżym powietrzu. :D

 

Tak. Jakaś złośliwa ta aura, bo co człowiek jaką impreze w plenerze zaplanuje, to deszcz pada. Czeka się na wolne dni jak na zbawienie, a tu zimno. Najgorsze, że nie ma do kogo zażalenia zgłosić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Cieszynianka. :)

Tak. Jakaś złośliwa ta aura, bo co człowiek jaką impreze w plenerze zaplanuje, to deszcz pada. Czeka się na wolne dni jak na zbawienie, a tu zimno. Najgorsze, że nie ma do kogo zażalenia zgłosić. ;)

 

Trzeba zgłosić do "Instytutu Magii Guseł i Wróżb"

:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...