Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Cieszynianka. :) Tak jakoś ostatnio sie mało udzielałam, bo jak już wzięłam kompa, aby coś napisać, to zasypiałam. To chyba rodzaj szoku tlenowego, bo ostatnio spędzam sporo czasu na świeżym powietrzu. :D

 

Tak. Jakaś złośliwa ta aura, bo co człowiek jaką impreze w plenerze zaplanuje, to deszcz pada. Czeka się na wolne dni jak na zbawienie, a tu zimno. Najgorsze, że nie ma do kogo zażalenia zgłosić. ;)

 

Wakacje się skończyły :(:(:(.

 

Czas zacząć dręczyć forumowiczów :):):)

 

 

Co do zasypiania przy kompie .Amalfi , jak to technicznie

wygląda ? Twarzą w klawiaturę, czy spadasz z krzesła ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13.8 °C, słonecznie :)

 

Co do zasypiania przy kompie .Amalfi , jak to technicznie

wygląda ? Twarzą w klawiaturę, czy spadasz z krzesła ? :D

Amalfi jest na bieżąco z nowinkami technologicznymi.

Nazywa się to i-sleep i wygląda tak:

 

http://www.laptoppicker.com/archives/i-sleep-laptop-pillow.JPG

 

The Comfort of Laptopping – i-Sleep Portable Laptop Pillow

Laptops make is possible to work anywhere. So to increase productivity, the natural progression is the portable power nap, courtesy of the i-Sleep portable laptop pillow. Designer Ivonne Dippmann designed the portable i-Sleep pillow to inflate when your laptop is closed, signaling that it's quitting time. The laptop pillow fills with warm air and music – a sure-fire recipe for 40 winks. After 10 minutes is up, an alarm will sound, marking your return from Slumber Town. When you open your laptop, the pillow deflates and it’s back to the grind.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13.8 °C, słonecznie :)

 

 

Amalfi jest na bieżąco z nowinkami technologicznymi.

Nazywa się to i-sleep i wygląda tak:

 

http://www.laptoppicker.com/archives/i-sleep-laptop-pillow.JPG

 

The Comfort of Laptopping – i-Sleep Portable Laptop Pillow

Laptops make is possible to work anywhere. So to increase productivity, the natural progression is the portable power nap, courtesy of the i-Sleep portable laptop pillow. Designer Ivonne Dippmann designed the portable i-Sleep pillow to inflate when your laptop is closed, signaling that it's quitting time. The laptop pillow fills with warm air and music – a sure-fire recipe for 40 winks. After 10 minutes is up, an alarm will sound, marking your return from Slumber Town. When you open your laptop, the pillow deflates and it’s back to the grind.

 

Drążę dalej. Czy do tego automatu jest czujnik, który w odpowiednim

momencie zamyka klapę i podsuwa poduszkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na te i inne pytania związane z i-sleepingiem musimy poczekać na kwalifikowane odpowiedzi ze strony naszej Amalfi.

Nie jest wykluczone, ze Amalfi właśnie testuje najnowszą wersję beta tego produktu ;) Cierpliwości, nie przeszkadzajmy w testach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie + 11 ,słońce ,wiatr, susza i bieganie z sikawką ,bo trawa schnie !

U mnie trawa rośnie jak wściekła. Na początku tygodnia konieczne będzie następne (trzecie) koszenie.

Dobrze, że chociaż z sikawką nie trzeba latać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na te i inne pytania związane z i-sleepingiem musimy poczekać na kwalifikowane odpowiedzi ze strony naszej Amalfi.

Nie jest wykluczone, ze Amalfi właśnie testuje najnowszą wersję beta tego produktu ;) Cierpliwości, nie przeszkadzajmy w testach :)

 

A jak system nie zadziałał, poduszka sie nie wysunęła i teraz Amalfi

na czole ma odcisk xyz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zasypiania przy kompie, to tak sie składa, że wieczorem leżę sobie z laptopkiem w łózku i zwyczajnie, nagle zasypiam. Odbite klawisze mogą się w związku z tym pojawić na innej części ciała. ;)

Zdarza mi się zasypiać z książką. Plusem tego wariantu jest brak odbitych liter na różnych częściach ciala. Nie polecam, jeśli książka jest w Braille'u :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza mi się zasypiać z książką. Plusem tego wariantu jest brak odbitych liter na różnych częściach ciala. Nie polecam, jeśli książka jest w Braille'u :)

 

Ta przypadłość ma drugie dno . Czytanie krótko przed wypuszczeniem

książki z rąk, bywa mniej uważne. Więc szukanie potem "gdzie to ja

czytałem" -bywa frustrujące . Ostatnio zasypiam , zanim znajdę dokąd

doczytałem, więc jest coraz ciekawiej.

Czytanie urządzeń ,które maja tylko jedna stronę jest więc zdecydowanie

lepsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zasypiam , zanim znajdę dokąd doczytałem, więc jest coraz ciekawiej.

To ja jeszcze nie jestem tak zaawansowany :) Prawdę mówiąc, nie przypuszczałem, że jest taki etap.

 

Czytanie urządzeń ,które mają tylko jedna stronę jest więc zdecydowanie

lepsze...

Szczególnie jeśli dysponują one funkcją "Historia połączeń" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie chłodno i mocno popada. W górach śnieg :(

Synoptycy nie mają dla nas optymistycznych wiadomości. W najbliższych dniach będzie pochmurno, deszczowo, a w górach może nawet sypnąć śniegiem. Według prognoz, termometry będą wskazywać od 7 do 14 stopni Celsjusza. Szczególnie zimne będą noce do minus 3 stopni Celsjusza. Ochłodzenie utrzyma się przez kilka najbliższych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłam z proszonego grilla. Efekt był taki, że grill sobie, a my sobie, bo on na zewnątrz, a my wewnątrz. Efektem była zjarana karkówka.

 

Dobrze wiedzieć o śniegu w górach, bo me dziecię się w czwartek wybiera na wycieczkę. Trza zapakować ciepłą kurtkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...