Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zasmuciło mnie, że tak sie postrzega wszystkich urzędników. :(

a co ja mam powiedzieć???

A jeszcze od stycznia zacznę pisać recepty na 100%, to już w ogóle mnie ludzie zlinczują. Bo w mediach sprawa załatwiona a w realu kuku... I nie o ubezpieczenia chodzi, a o to, że od stycznia właściwie jedynie specjalista może zacząć leczyć chorobę z jego specjalności i to po wnikliwych badaniach i udowodnieniu w papierach, że akurat takie leczenie być powinno. Inetrniście będą mogli wszystko zakwestionować, bo nie specjalista. Ręce opadają, a skupi się na lekarzach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ja mam powiedzieć???

A jeszcze od stycznia zacznę pisać recepty na 100%, to już w ogóle mnie ludzie zlinczują. Bo w mediach sprawa załatwiona a w realu kuku... I nie o ubezpieczenia chodzi, a o to, że od stycznia właściwie jedynie specjalista może zacząć leczyć chorobę z jego specjalności i to po wnikliwych badaniach i udowodnieniu w papierach, że akurat takie leczenie być powinno. Inetrniście będą mogli wszystko zakwestionować, bo nie specjalista. Ręce opadają, a skupi się na lekarzach :(

 

Znam sprawę. To jest paranoja. Pacjentów z anginą będziesz odsyłać do laryngologa, a ze sraczką do proktologa.... Zastanawia mnie, co będą robić lekarze bez specjalizacji? Pisać skierowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja otowrzyłam sobie nową specjalizację - rehabilitację. Tam się recept nie pisze :)

Ale ogólne tak, jak mówisz- pisać skierowana. Zanim się dostanie do proktologa, to sraczka sama przejdzie albo będziemy leczyć potem powikłania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Arłukowicz chyba powinien rozumieć bezsens tych przepisów. Nie jest egiptologiem ani filozofem jak inni ministrowie.

jaki bezsens?????

Z punktu widzenia władzy to same korzyści!

1. Lekarze boją się pisać recepty - NFZ oszczędzi

2. Ludzie mniej będą chodzić do lekarza - bo i po co? No to mniej ich będzie potrzeba.

3. Ograniczy się dostępność służby zdrowia, bo kolejki do specjalistów będą znacznie dłuższe (kilka lat czekania?)

A za wszysko obwini się lekarzy. Rząd przecież chciał dobrze a pacjent ma być bezpieczny. Tylko ci lekarze krwiopijcy i lenie co chcą nic nie robić a zarabiać jak pół ministra....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...