Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kiedyś na same święta do przyjaciół przyjechali ich przyjaciele z Egiptu...

To jeszcze za studenckich czasów było...

Tak się usranie złożyło, że oni MUSIELI na same święta wyjechać i na trzy dni podrzucili NAM tych arabów...

Arabowie maja ramadan....

Boże Narodzenie to dla nich "puste dźwięki"...

Trochę się zdziwili, ze kraj cały "stoi" te kilka dni, ale "per analogiam" załapali...

Zima była dla nich BARDZO egzotyczna!!!

Spokojnie i bez ŻADNEGO oporu włazili na każdy wyślizgany kawałek chodnika!

Pokazywali numer buta i dynamicznie testowali wytrzymałość chodnika własnymi czterema literami! :lol:

(Czasem trzeba było po jakie fajki wyskoczyć, czy nagle brakło wina, tego zakazanego owocu "wiernych" na obczyźnie...)

Ileż ja wtedy miałem ubawu!!!

Szybko nauczyli się pojęcia "ślizgawka"!

Ślizgali się na butach ile razy ją gdzieś napotkali!

Stare byki a zachowywali się jak dzieci z podstawówki!!!

-Tyle, ze takiej atrakcji to w całym swoim DOROSŁYM JUŻ życiu nie mieli!

To zderzenie kultur i obyczajowości oraz zwykłych, codziennych nawyków pozwoliło mi inaczej na zwykła zimę spojrzeć. :lol:

 

Adam M.

Edytowane przez adam_mk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zajrzałem w swoje termometry cyfrowe porozwłóczone w kilku miejscach ruderki...

Jeden z nich pokazuje -216stC

Jest to dokładnie to, co JA odczuwam!

:lol:

Ale chyba się jednak popsuł...

W baniaczku płynu do chłodnic stojącym obok - chlupocze...

:lol:

Adam M.

Edytowane przez adam_mk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pamiętam jak na cała zimę zamarzało jezioro. Przyczepiałem łyżwy

o 10 rano, a zdejmowała mi je matka jak mnie po ciemku znalazła. Sam

nie byłem w stanie, choć chwilę wcześniej jeszcze szalałem z kijem hokejowym

 

 

19 za oknem, 19,5 w samochodzie, w minusie chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie - 21. By to....

 

Wspomnień czar..... ;)

Ja pamiętam jak po kilku godzinach na różnego rodzaju ślizgawkach i górkach, moje odzienie nbie nadawało sie do dalszej eksploatacji, bo najpierw przemokło, a potem zamarzło. Ponieważ koledzy jeszcze nie wybierali sie do domu, żal mi było następnych godzin zabawy. Przebrałam sie w inne ciuchy i podstępem wykradłam skórzane rękawiczki mamy i "kościołowe", rownież skórzane buty babci (miała małą stopę, więc pasowały). Po następnych kilku godzinach zabawy ukryłam i rękawiczki i buty zawinięte w torbę w szafie. Nie wiem na co liczyłam. Chyba, że wyschną w tej torbie. Mama znalazła po kilku dniach i omal zawału nie dostała. Wszystko było do wyrzucenia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swistak Phil przepowiedział jeszcze 6 tygodni zimy.

http://fakty.interia.pl/swiat/news/swistak-phil-przepowiedzial-jeszcze-6-tygodni-zimy,1754838

 

ALE..... Podczas, kiedy my popierdujemy z zimna, w USA mają ciepło. Dlatego gdy do nich przyjdzie zapowiadana przez świstaka zima, u nas zrobi sie wiosna. Czyli będzie dokładnie odwrotnie niż mówi świastak.

Bo u nas jest wszystko odwrotnie, prawda?

Czyli niedługo nadejdzie wiosna! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle - idzie wiosna :):)

 

Mój kot zaczyna drzeć paszczę do jakiegoś absztyfikanta, który do niej drze paszczę po drugiej stronie okna :)

 

I mam nadzieję, że to nie jest tak jak w tym dowcipie (pisownia oryginalna, wybaczcie :))

 

Rudy kocur z trudem przebijający się przez zaspy, z wysiłkiem odrywając swoją zmrożoną męskość od lodu krzyczy na całe gardło:

- No i kurwa gdzie?! Pytam was - gdzie jest ta pierdolona wiosna do kurwy nędzy? Co za pojebany kraj?! Gdzie dziewczyny, przebiśniegi, świergolenie skowronków?! Choćby ćwierkanie wróbli, choćby krakanie wron - gdzie to kurwa wszystko jest?! A odwilż kiedy wreszcie przyjdzie? Śnieg z nieba napierdala jakby ich tam w górze pojebało... Niby ponoć wiosna już jest, kurwa - łgarstwo i oszustwo na każdym kroku, kurwa ...

A ludzie słysząc kocie krzyki uśmiechają się do siebie i mówią łagodnie:

- Słyszysz jak się drze? Wiosna idzie... Kotów nie oszukasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...