Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

Aaaaaaatam na Podlasiu.. Wczoraj wyszłam zapalić przed firmę i się tak zastanawiałam co to lata w powietrzu jak na niebie nie ma ani jednej chmurki .. przecież to nie śnieg.. Widok rzeczywiście cudny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aktualny pomiar temperatury: równe -20 na 740m nad poziomem morza - Beskid Sądecki. Wczoraj w nocy drugi raz w życiu zamarzła mi rura z wodą od studni do hydrofora. Jest zakopana 1m pod ziemią, na 3/4 długości idzie wewnątrz rury wentylującej piwnicę - to była przyczyna pierwszego zamarznięcia. Rura wentylacyjna (takie niby GWC) została zatkana, a mimo to znowu zamarzło. Suszarka po godzinie uratowała sprawę, żeby nie kusić losu pęknięciem rury dzisiaj woda będzie lecieć całą noc.

Normalnie mam już traumę na dźwięk pompy hydroforowej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle - idzie wiosna :):)

 

Mój kot zaczyna drzeć paszczę do jakiegoś absztyfikanta, który do niej drze paszczę po drugiej stronie okna :)

 

I mam nadzieję, że to nie jest tak jak w tym dowcipie (pisownia oryginalna, wybaczcie :))

 

Rudy kocur z trudem przebijający się przez zaspy, z wysiłkiem odrywając swoją zmrożoną męskość od lodu krzyczy na całe gardło:

- No i kurwa gdzie?! Pytam was - gdzie jest ta pierdolona wiosna do kurwy nędzy? Co za pojebany kraj?! Gdzie dziewczyny, przebiśniegi, świergolenie skowronków?! Choćby ćwierkanie wróbli, choćby krakanie wron - gdzie to kurwa wszystko jest?! A odwilż kiedy wreszcie przyjdzie? Śnieg z nieba napierdala jakby ich tam w górze pojebało... Niby ponoć wiosna już jest, kurwa - łgarstwo i oszustwo na każdym kroku, kurwa ...

A ludzie słysząc kocie krzyki uśmiechają się do siebie i mówią łagodnie:

- Słyszysz jak się drze? Wiosna idzie... Kotów nie oszukasz...

 

Nawiązując do oryginalnej pisowni...

 

Mam cztery kocice w chacie. Jóź się kurwa doczekać nie mogę tych wszystkich

pojebanych kocurów, którym się wydaje, pojebom jednym, że moje kocice

do nich w marcu wyjdą...Czasem nie mam już czym napierdalać przez okno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...