Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cuś mi się widzi, że trzeba by tu komu ostro przypalanować jakim drągiem!

Jest tu kto ze Stanów?

Cholerny facet!

Wymyślił tę walkę z ciepłem i WYGRAŁ (chyba) jak widać!

I do tego jeszcze chce, żebyśmy w Europie to akurat MY za to płacili!!! :evil:

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyjrzałam za okno. I co zobaczyłam? Śnieg znów pada- duży, gęsty i płaciasty, po piątkowej wizycie pługa śladu już nie ma. Jak dziś nie przejedzie to w poniedziałek znów wolne bo nie będzie szans żebyśmy dojechali do pracy (studenci się uciesza pewnie, że im zajęcia przepadną :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daggulka litośći !

 

Ludzie czy Wy naprawdę nie widzicie że to sztucznie wykreowane święto (tak, tak wiem , że kiedyś tam w starożytności obchodzili , ale nie w Polsce !!!) po to żeby zapełnić martwy sezon w sklepach pomięszy świętami Bożego Narodzenia a Wielkanocą .

 

 

p.s. świętujmy Noc Kupały bo to nasza tradycja i nie jezd plastikowa, poza tym ciepło jest wtedy , nie trzeba dupy se odmrażać na spacerach. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełni dobrych chęci wyjechaliśmy dzisiaj do znajomych... Pierwsze zakopanie jakieś... 30 m od domu. 40 minut walki. Drugie zakopanie znacznie dalej, 400 m od domu, 15 minut walki (z pomocą takich samych pechowców), zawrotka do domu. Trzecie zakopanie 100 m od domu i znowu 40 minut walki.

W d... mam taką zimę :evil: (albo osoby decyzyjne za odśnieżanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, niektóre kupy na które zgarniam śnieg dorównują mi już wzrostem . Przy płocie to mam już od metra do półtora . Mam nadzieje że się nie obali . :evil:

 

kupy u mnie przerosły mnie dawno (160), ja już noszę śnieg dalej od bramy, bo przy bramie za wysoko wrzucać :-?

Znowu pada...................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...