Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Liwko, a gdzieś tę rękę wsadzał?

 

Jak ktoś jest pierdoła i ma problemów kupę, to złamie rękę podcierając dupę :D

 

Dostałem wielką korbą od wielkiego kołowrotka, podczas wyciągania jachtu na brzeg. Złamanie wieloodłamowe bez przemieszczenia kości przedramienia. Nie chce się cholerstwo zrastać i będę w gipsie przynajmniej do świąt. Narty w tym sezonie stoją pod wielkim znakiem zapytania :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest pierdoła i ma problemów kupę, to złamie rękę podcierając dupę :D

 

Dostałem wielką korbą od wielkiego kołowrotka, podczas wyciągania jachtu na brzeg. Złamanie wieloodłamowe bez przemieszczenia kości przedramienia. Nie chce się cholerstwo zrastać i będę w gipsie przynajmniej do świąt. Narty w tym sezonie stoją pod wielkim znakiem zapytania :(

 

No to na skutek sportów letnich masz problem z zimowymi....

Jak masz obie kości złamane, to z tego co wiem, to zrastają się po kolei. Najpierw jedna absorbuje zrost, a potem dopiero druga.

 

ps. podobno w podeszłym wieku kiepsko się zrastają. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na skutek sportów letnich masz problem z zimowymi....

Jak masz obie kości złamane, to z tego co wiem, to zrastają się po kolei. Najpierw jedna absorbuje zrost, a potem dopiero druga.

 

ps. podobno w podeszłym wieku kiepsko się zrastają. :D

 

No złamana jest promieniowa. Wiek wiekiem, ale ponoć ta kość jest sucha jak porcelana i dlatego długo się zrasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z rana -9 , początek dnia ostro dał się w kość , ja rozumiem że można mieć rano problem z otwarciem samochodu bo uszczelki zamarzły , z odpaleniem można mieć problem , z jednym i drugim szybko sobie poradziłem , ale żeby zamknąć drzwi poświęciłem prawie godzinę , orzeszbytoszlaczek .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z rana -9 , początek dnia ostro dał się w kość , ja rozumiem że można mieć rano problem z otwarciem samochodu bo uszczelki zamarzły , z odpaleniem można mieć problem , z jednym i drugim szybko sobie poradziłem , ale żeby zamknąć drzwi poświęciłem prawie godzinę , orzeszbytoszlaczek .

 

Po cholerę się z tymi drzwiami meczysz?! Zdemontuj na zimę i po kłopocie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...