Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Qurka, zdaje się, że do nas już dotarło :(

http://wiadomosci.ox.pl/wiadomosc,22177,ah1n1-tez-w-cieszynie.html

 

I w Bielsku, i w Suchej też ...

 

A ja molestuję moją familię kaszą jaglaną, hurtowymi dawkami wit. C, czosnkiem i kiszonymi burakami. Póki co profilaktycznie.Może pomoże .... albo zrobią bunt na pokładzie i dadzą mi wypowiedzenie z kuchni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w Bielsku, i w Suchej też ...

 

A ja molestuję moją familię kaszą jaglaną, hurtowymi dawkami wit. C, czosnkiem i kiszonymi burakami. Póki co profilaktycznie.Może pomoże .... albo zrobią bunt na pokładzie i dadzą mi wypowiedzenie z kuchni ;)

 

Słusznie molestujesz, więc nie daj się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tyż śmiesznie nie jest. Płuca mi się zapaliły. :o Uważajcie na siebie, a jak już się złapie grypę, to do wyrka, a nie jak ja głupia do roboty. Nie ma ludzi niezastąpionych.

:confused: A ja myślałam, że już się pozbyłaś paskudztwa.

Przynajmniej tym razem się porządnie wykuruj :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wszyscy uważacie, żeby żyć zdrowo, znaczy wstrzemięźliwie i to zabezpieczy. A guzik! Jak nie piłem to zawsze chorowałem. Odkąd spożywam, mam spokój...

 

Sugerujesz że moja kobita mi zło życzy gadając bym odstawił? Coś mnie się tak zdawało, że trzymam jaką diablicę pod dachem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

u nas 5 st i WRESZCIE przestało lać. Dudniło mi całą noc po oknie dachowym i też mam dzisiaj " przesilenie" zimowe, wiosenne?

 

Co do klamek i grypy

 

choroba szaleje, polecają myć często ręce, w miarę możliwości przebywać nie za blisko ludzi chorych itd.

 

Wchodzisz do sklepu, do przychodni, do biura, do toalety firmowej - wszędzie dotykasz klamek, które dotykało już setki ludzi, także chorych. Wchodzisz do łazienki firmowej i po skorzystaniu z wc ładnie myjesz łapy. Wychodzisz z tej łazienki i tymi umytymi dotykasz brudnej klamki, której dotykało dzisiaj 200 ludzi, często chorych. I znowu by było trzeba zawrócić i umyć dłonie. I tak wkoło.

 

Czy sprzątaczka, która starannie pilnuje czystości w toaletach, biurach myje klamki? Ile tego grypowego świństwa zostaje właśnie na klamkach ....

 

Ja tam nawiedzona nie jestem ani jakąś chorobliwą pedantką, ale jak logicznie pomyśleć to przy takiej społecznej chorobie właśnie na klamkach siedzi najwięcej chorób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...