Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

amalfi, weź się dziewczyno za siebie i kładź się do łoża, bo skończysz w szpitalu. Ja też mogłabym tu sypać jak z rękawa przykładami moich znajomych, którzy chcieli zbawiać świat w czasie choroby a potem lądowali w szpitalu. Ile takich przypadków jak podał wyżej jar.os ludzi spotyka ; media już tego nie nagłaśniają , a powinni.

 

Wiem,że sytuacja i w pracy, i w domu często wymaga naszej obecności, ale nie jesteśmy niezastąpione !!! Jeśli nie masz maleńkich dzieci to rodzina sobie poradzi, tylko trochę pozarządzaj nimi z łóżka. Dzieciaki muszą widzieć,że mama to nie cyborg - zawsze zdrowa, zawsze pod ręką, zawsze dostępna. Mama ma też prawo pochorować.

 

Zdrowego egoizmu Ci życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc jednak A1H1 istnieje..... już zaczynałam uważać, ze to mit bo w sumie dość rzadko się spotyka. A zapalenie płuc po grypie bywają i wyjątkowo wredne w tym roku niezależnie od "imienia" grypy.

Liwko, przykro mi bardzo.

Amafli, zero ruchu! To jest podstawowe leczenie grypy. Łóżko, dużo płynów. Jak masz duszność, to do lekarza, sterydy trzeba i to czasem nie tylko wziewne.

pamiętaj o żonie szewca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc jednak A1H1 istnieje..... już zaczynałam uważać, ze to mit bo w sumie dość rzadko się spotyka. A zapalenie płuc po grypie bywają i wyjątkowo wredne w tym roku niezależnie od "imienia" grypy.

Liwko, przykro mi bardzo.

Amafli, zero ruchu! To jest podstawowe leczenie grypy. Łóżko, dużo płynów. Jak masz duszność, to do lekarza, sterydy trzeba i to czasem nie tylko wziewne.

pamiętaj o żonie szewca...

 

Ty się nie czaj, tylko przyp...ol ostrzej! Bo se ludzie jaja robią!

Ja już dawno wąchałbym kwiatki, jak moi wspaniali znajomi, gdybym lekceważył zalecenia konowałów. Ale mam siostrę (rodzoną, a nie przełożoną) z tej branży i jakoś, na całe szczęście, mnie ukierunkowała. Dobra siostrzyczka. Nawet na kaca wypisywała mi recepty, kiedy jeszcze było można...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czekać na wyniki.

Prawo serii działa, dzisiaj w nocy zmarł mój kolega :(

Źle dla nas zaczął się ten nowy rok...

Liwko, bardzo współczuję.

W zeszłym roku mieliśmy w ciągu sześciu tygodni cztery pogrzeby w rodzinie. W tym dwie bardzo bliskie osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylu zachorowań na grypę nie było w USA od lat. Można mówić już o epidemii, w wyniku której zmarło 18 dzieci. Według specjalistów grypa przyszła w tym roku szybko, bo jeszcze przed świętami. Amerykanie rozwieźli ją następnie po kraju.

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13184208,Epidemia_grypy_w_USA__Zmarlo_juz_18_dzieci__tysiace.html?lokale=rzeszow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeb....a zima!

+

droga i parking jako LODOWISKO pod Instytucją Państwową = rozbity samochód

jakaś masakra! jadąc 20km/h nie wyhamować na prawie 30m i walnąć w auto

 

tak są przygotowane parkingi pod niektórymi zapewne instytucjami państwowymi

i nie mówcie że 100% moja wina, fakt moja bo wyjeżdzałem z podporządkowanej...i na tym moja wina sie kończy

...ale przed moją stłuczką miała miejsce kolejna

i... po mojej stłuczce następna :mad:

w przeciągu 1,5h które tam spędziłem w jednym miejscu nastąpiły 3 stłuczki

 

a pare dni wcześniej chłopak "zalatwił" 6 aut poprzez efekt domina uderzył w jedno... a kazde następne tanczyło na lodzie i wpadało na następne

 

auto mam od 2 miesięcy a największy ból to rodzaj 'moich wypadkow'. A to raz sarna wybiegła, a to raz tańce na lodzie.

 

jednak to tylko auto i kasa stracona na naprawę ale wkur....ie jest niesamowite:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem cię ! Ja też tej zimy raz wyjeżdzałam z podporządkowanej i .. mogłam sobie hamować. Tylko stuk ABSu słyszałam. A hamować zaczęłam bardzo daleko, bo coś mi świtało. No i tak sobie jechałam zmieniając biegi na niższe i stanęłam ze 3 cm przed pędzącymi główną trasą tirami. Jak już wsteczny włączyłam i na paluszkach schowałam przód, to potem 5 minut siedziałam bez ruchu. te tiry by mnie zmiotły! A wszystko się działo, a jakże, przed państwową instytucją odpowiedzialną za drogi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...