Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Temperatura, ale jak rośnie to zazwyczaj zaczyna padać to białe k.... Tak jest i tym razem:(

... dobrze, że u mnie jest inaczej ... choć trochę rośnie :)

http://www.chefpaul.net/Florida/kumquat101205.jpg

... to białe k.... pewnie nie pozwoliłoby tym pachnącym owockom się "zapomarańczowić" :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dobrze, że u mnie jest inaczej ... choć trochę rośnie :)

http://www.chefpaul.net/Florida/kumquat101205.jpg

... to białe k.... pewnie nie pozwoliłoby tym pachnącym owockom się "zapomarańczowić" :) ;)

 

 

No, on tak zawsze :bash:

 

Jak nie katuje ludzi fotkami pysznego jedzenia, to przynajmniej musi zamarzających ciepłym rajem drażnić :p

 

Może jak wspomniała Amalfi ma tam jakieś inne "udogodnienia" :cool:

 

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty mnie wkurzasz.....

...

 

Ale bym sie walneła pod tym drzewkiem.... Szefie, powiedz chociaż, że masz tam jakies aligatory, czy upierdliwe robactwo, to mi sie humor może troche poprawi.

 

 

No, on tak zawsze :bash:

 

Jak nie katuje ludzi fotkami pysznego jedzenia, to przynajmniej musi zamarzających ciepłym rajem drażnić :p

 

Może jak wspomniała Amalfi ma tam jakieś inne "udogodnienia" :cool:

 

:lol2:

... oczywiście, że mam "udogodnienia" :)

- Latem czasami bywa powyżej +40

- Aligatory łażą po lesie (szczególnie w podmokłych miejscach)

- Pajączki takie malutkie z czerwonymi plamkami na grzbiecie (Black Widow) mogą wyleźć z jakiegokolwiek kąta

- Łażące po ogrodzie sarny zeźarły w zeszłym roku kumquaty (takie jak na fotografce)

mało ? :) ;)

ps - no i muszę bardzo wcześnie chodzić do pracy (przez co musiałem się nauczyć szybko spać) ;)

 

.....

Zawsze swoją drogą dobrze, że w takim Jakucku nie mieszkam.

Widzisz ... można znaleźć pozytywy :) ... ja się również cieszę, że nie mieszkam w Anchorage ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... oczywiście, że mam "udogodnienia" :)

- Latem czasami bywa powyżej +40

- Aligatory łażą po lesie (szczególnie w podmokłych miejscach)

- Pajączki takie malutkie z czerwonymi plamkami na grzbiecie (Black Widow) mogą wyleźć z jakiegokolwiek kąta

- Łażące po ogrodzie sarny zeźarły w zeszłym roku kumquaty (takie jak na fotografce)

mało ? :) ;)

ps - no i muszę bardzo wcześnie chodzić do pracy (przez co musiałem się nauczyć szybko spać) ;)

 

 

Widzisz ... można znaleźć pozytywy :) ... ja się również cieszę, że nie mieszkam w Anchorage ;)

 

No, to mi ulżyło :lol2::yes::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Anchorage to nie, ale w Cicely z Przystanku Alaska to bym mogła pomieszkać pare miesięcy ;)

 

Chyba bym wolała aligatory w lesie, bo sama po lasach nie chodze niż mróz i skrzybanie szyb i noszenie kilku warstw odzienia (o czapkach, których nie cierpie, nie wspomne).

 

Dziś mróz znacznie mniejszy. Ale od przyszłego tygodnia ma być nocą około -25. Moge sie na to zgodzić pod warunkiem, że w styczniu zacznie sie wiosna. Inaczej protestuję!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Chyba bym wolała aligatory w lesie, bo sama po lasach nie chodze niż mróz i skrzybanie szyb i noszenie kilku warstw odzienia (o czapkach, których nie cierpie, nie wspomne).

...

... no to sobie pospaceruj :)

http://www.chefpaul.net/Florida/buszPC16s.JPG

;)

... po drodze do lasu uważaj również na takie znaki drogowe

http://www.chefpaul.net/Florida/DSC06044s.jpg

;)

Edytowane przez Chef Paul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wilki "gupie som" :) ... zresztą poczytajcie

 

24 grudnia. Dwa wygłodniałe wilki postanowiły coś upolować w zasypanej śniegiem puszczy. Złapały trop łosia. Pogoń trwała kilka godzin, aż zagnały rogacza w pułapkę bez wyjścia.

- Dobra – powiedział ludzkim głosem (jak to w Wigilię) zadyszany łoś. – Wygraliście. Zabijcie mnie ale mam ostatnią prośbę. Wczoraj moja stara zrobiła mi na tyłku tatuaż, powiedziała, że to niespodzianka i że odczyta mi to dopiero po kolacji wigilijnej. Jeśli mam przedtem umrzeć, to powiedzcie mi, co tam jest napisane – i rogacz odwrócił się do nich tyłem, wypinając zad. Wilki schowały kły i podeszły zaciekawione do dupy łosia. W tym momencie rogacz wyprostował się i z ogromną siłą walnął tylnymi kopytami (racicami?) w dwa kosmate wilcze łby. Obaj prześladowcy wylecieli w powietrze jak z wystrzeleni z katapulty. Po paru minutach jeden z nich poruszył się lekko, otworzył oko i patrząc na martwego kolegę wymamrotał :

- On to zawsze był głupi, ale po ch*j ja podchodziłem ? Przecież ja ku*wa czytać nie umiem.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten mróz, co go zapowiadasz jeszcze gorszy :mad:

 

Tak dzisiaj w TVNie pitolił jakiś pogodynek i jeszcze sie uśmiechał. Bardzo zabawne.......:evil:

Że od 13 grudnia temperatura zacznie sie obniżać i pod koniec tygodnia w nocy będzie nawet poniżej -25. Zrąbał mi humor na cały wieczór! Jakbym jutro nie musiała do roboty jechac, to chyba bym sobie jakiego łyskacza z piwnicy przyniosła na pocieszenie. A tak, to moge sobie iść najwyżej szybe oskrobać, żeby jutro pospać 5 minut dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...