Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

co ci stopniało????

Ja odsniezałam rano godzine, po południu godzinę a teraz ze 3 i ciągle wyglada tak samo - biało!!! Ja jadę jutro do pracy!!!

A pług z łopatą goniłam. Sk..kowaniec przejechał chwilę po moim odsnieżaniu i zgarnął cały śnieg z ulicy przed moją bramę. "Na moich oczach" !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, szefie, masz problem....

Jeszcze dzisiaj w Miami nic nie zapowiada wielkiej zmiany pogody, ponieważ niebo jest bezchmurne, a termometry w cieniu pokazują 25 stopni. Jednak w drugiej połowie tygodnia nocami i o porankach zapanuje niewielki przymrozek i nawet w najcieplejszej części dnia temperatura wzrośnie najwyżej do 15 stopni. To oznacza spore szkody w uprawie owoców, które ulegną wymrożeniu. http://www.twojapogoda.pl

... w nocy z poniedziałku na wtorek ma być u mnie ujemna temperatura przez około 6 godzin :( ... jakieś namiociki dla avocado i kumquata muszę sprawić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ci stopniało????

Ja odsniezałam rano godzine, po południu godzinę a teraz ze 3 i ciągle wyglada tak samo - biało!!! Ja jadę jutro do pracy!!!

A pług z łopatą goniłam. Sk..kowaniec przejechał chwilę po moim odsnieżaniu i zgarnął cały śnieg z ulicy przed moją bramę. "Na moich oczach" !!!

 

:D Chcesz wiatrówkę na pługoszofera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadam... Jak się znudzi odśnieżanie można lepić takie bałwanki, szkoda że nie wracaliśmy wieczorkiem, bo bałwanek ma lampki więc napewno odpowiednio doświetlony zwraca jeszcze większą uwagę :rotfl:

 

http://images47.fotosik.pl/463/76b886fc68dcd8b7med.jpg

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bałwan ladny:) Inspiracją będzie dla mojego. My pierwszy raz w domu, przy prywatnej drodze (jakies 200m do powiatowki). I mój mąż wczoraj plug zamowil. A ja się wscieklam, bo sama mialam odsnieżac. Ktos powie.... glupia....Ale kurcze ja na aerobik chodzę, bo kilogramow mi przybywa a tu taka gimnastyka mi uciekla sprzed nosa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich do Aukcji na rzecz dzieci z Ogniska Marymont

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?170302-Aukcja-%C5%9Bwi%C4%85tecznych-ozd%C3%B3b-i-kart-zbieramy-na-ferie-dla-dzieci-z-trudno%C5%9Bciami!&p=4454847#post4454847

 

pamiętajmy ,że dobre uczynki wpisane są w tradycję Bożego Narodzenia :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...