Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie, nie, spokojnie.

Ale myślałem, że Ty jako góralka łysogórska :) lubisz śnieg i takie lodowate klimaty :)

 

Jako niskop[ienna góralka lubię klimaty typu wygodne leżenie na tarasie albo piasku z drinkiem z parasolką albo zimnym piwem. ;)

Polubienie zimnych klimatów w moim przypadku jest prawie tak samo niemożliwe jak umalowanie rzęs z zamkniętą buzią (kobitki wiedzą o czym mówię) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- 1.4 °C i już nie prószy.

 

Jako niskop[ienna góralka lubię klimaty typu wygodne leżenie na tarasie albo piasku z drinkiem z parasolką albo zimnym piwem. ;)

Polubienie zimnych klimatów w moim przypadku jest prawie tak samo niemożliwe jak umalowanie rzęs z zamkniętą buzią (kobitki wiedzą o czym mówię) :D

 

W Amalfi i okolicy masz to wszystko na wyciągnięcie ręki. Często tam bywasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda bez zmian.

 

Prószenie przyszło od Wierzcha, czyli z zachodu, ale wygląda na to, że zaraz sie skończy.

 

Wszystko co złe, to od razu wierzch, tak ? ;)

 

Ale tam akurat to nie lubię leżeć, bo szkoda i widoków i czasu.

 

No tak, zdjęcia mówią same za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co złe, to od razu wierzch, tak ? ;).

 

Nie, no co Ty... Fajny śnieżek ;)

A właściwie, to już po śniegu. :) Nie zabrałam mietły (w świętokrzyskim to obowiązkowe wyposażenie każdej szanującej sie góralki łysogórskiej), więc jak napada, to będę rękawiczką samochód odśnieżać. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- 1.0 °C, bez opadów.

 

Nie, no co Ty... Fajny śnieżek ;)

A właściwie, to już po śniegu. :) Nie zabrałam mietły (w świętokrzyskim to obowiązkowe wyposażenie każdej szanującej sie góralki łysogórskiej), więc jak napada, to będę rękawiczką samochód odśnieżać. :roll:

 

Z tym odśnieżaniem samochodu to możesz mieć problem :)

 

http://www.dommody.pl/media/products/l_A400_30/images/thumbnail/large_d_l_A400_30.jpg?lm=1282632508

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę wam powiedzieć że u mnie w nocy napadało 0,03mm śniegu ale teraz zaczyna padać i jest już około 0,08.

 

Powiedziałbym, że najwyższy czas do ewakuacji kominem ;)

Ale, ale, czy Ty jako posiadacz PC i zapewne WM masz w ogóle komin ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym, że najwyższy czas do ewakuacji kominem ;)

Ale, ale, czy Ty jako posiadacz PC i zapewne WM masz w ogóle komin ? :)

 

Widzisz takie malutkie cosik na dachu? To od kominka.

Mam pod domem kupkę żwiru i jak jeszcze dopada z 0,4mm to zapraszam wszystkich na sanki, narty i co tam popadnie. Może nawet jakiś wyciąg ze szlifierki zrobię:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PC, WM , Co to jest? Jakieś choroby? :eek: Liwko, trzymaj sie, jestem z Tobą.

 

Co do rękawiczek, to chyba sobie zakupie taki model. Bedą pasowałay do stringów z Koniakowa (które też mam zamiar sobie sprawić) ;)

 

Pogoda bez zmian. Niebo jasne i kapie z dachu, więc chyba powyżej zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PC, WM , Co to jest? Jakieś choroby? :eek: Liwko, trzymaj sie, jestem z Tobą.

 

Co do rękawiczek, to chyba sobie zakupie taki model. Bedą pasowałay do stringów z Koniakowa (które też mam zamiar sobie sprawić) ;)

 

Pogoda bez zmian. Niebo jasne i kapie z dachu, więc chyba powyżej zera.

 

Liwko, coraz bardziej Ci zazdroszczę tego Balatonu z Amalfi leżącą na piasku w stringach z Koniakowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- 1.0 °C, bez opadów.

 

Amalfi, a może taka trasa:

Pyrkowo - Kielce - Cieszyn - droga wysokoalpejska - Amalfi.

Na drodze wysokoalpejskiej oraz przy półkach skalnych prowadzisz Ty, tak jak lubisz, tzn. w stylu ostrej dziewczyny Bonda. :)

A w wiosennej Kampanii będzie czekał na Ciebie cieplutki piaseczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- 1.0 °C, bez opadów.

 

Amalfi, a może taka trasa:

Pyrkowo - Kielce - Cieszyn - droga wysokoalpejska - Amalfi.

Na drodze wysokoalpejskiej oraz przy półkach skalnych prowadzisz Ty, tak jak lubisz, tzn. w stylu ostrej dziewczyny Bonda. :)

A w wiosennej Kampanii będzie czekał na Ciebie cieplutki piaseczek :)

 

Wierzch, Ty to masz głowe nie tylko do noszenia kapelusza. ;)

W okolicach Amalfi to nawet nie potrzeba pieniędzy na hotele tracić, bo można sie przespać pod krzakiem pomidora między płotami.

Co do ostrej jazdy, to kierowca ze mnie dobry, ale jakoś mi sie tak porobiło, że im starsza jestem, to jakoś wolniej jeżdże. Może niedołężnieję? :eek: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...