Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ale masz fajnego synka. :)

 

Moja Młoda zaczynała w Białce mniej więcej w tym samym wieku. Później, jak miała 9 lat pojechała na swój pierwszy obóz narciarski i jexdzi co roku do dziś.

Bardzo mi sie podobają takie małe bąki jak zasuwają bez kijków na malutkich nartkach.

 

U mnie -1. śniegu odrobine przybyło przez noc. Jest bardzo ślisko. Gotuję obiad i czekam na księdza (to tak z rozpędu zrelacjonowałam ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ciekawe . Tytuł wątku raczej sugeruje , że powinno tu być mnóstwo przeciwników zimy . A z lektury wynika że przeważają "narciozboki" :)

... do mnie na powrót idzie "ujemna zaraza" :(

... choć "białego g..na" raczej się tu nie spodziewam :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ciekawe . Tytuł wątku raczej sugeruje , że powinno tu być mnóstwo przeciwników zimy . A z lektury wynika że przeważają "narciozboki" :)

 

Żadnym narciozbokiem nie jestem, a to, że moja córka lubi narty, to absolutnie nie ma wpływu na moją szczerą nienawiść do zimy. A jak jeszcze zobaczyłam rachunek za gaz, to nienawiść wzrosła jeszcze bardziej.

 

Szefie, to musi być dziwne. Mróz bez śniegu.

 

Liwko, Ty sie ciesz, że na stokach jest śnieg. A koło domu to według mnie do niczego potrzebny nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Liwko, Ty sie ciesz, że na stokach jest śnieg. A koło domu to według mnie do niczego potrzebny nie jest.

 

Śnieg to może i nie ale mróz by mi się przydał bo mam na drodze wielką kałużę i bez mrozu to tylko samochodem da się przejechać a ja dzisiaj na imprezkę idę i będzie problem z powrotem. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pewno ale po wodzie to ja nie umiem chodzić:D

 

To ty se narty wodne na te impreze weż i bedziesz trzy wew jednym miał wracając

1. nie musisz łazic po lodzie

2.dupska nie zmoczysz w kałuży

3.narty na miejscu - na kryzys jak znalazł

 

(a i do Cieszyna w takie pogode jechać nie trzeba )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...