Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ino z wyciągu nie spadnij ,bo trafisz na wyciąg .....w gipsie :(

He, he, byłem kiedyś w szpitalu z kolegą w Zakopanem bo się na stoku wyrżnął i czegoś takiego jeszcze nie widziałem:) Fabryka, gips w jak na budowie chyba w betoniarach rozrabiają. Trzy czy cztery sale przyjęć połamańców. Ręka, noga, obojczyk, dwie ręce... W ciągu godziny przyjęto około 15 osób. Wszystkie wycieczki z cwaniakami co tak niby na nartach umieją jeździć powinny mieć ten szpital jako obowiązkowy i pierwszy punkt programu!!! Mi również dało to wiele do myślenia. Pierwsze kroki były do sklepu po kaski dla całej rodziny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie coś ten ogień u mnie przygasa ostatnio :( albo drewno jakieś liche, choć ponoć dwuletnie, albo mi się dolot powierza zatkał :), ale to chyba nie to bo nawet z otwartymi drzwiczkami się kisi

a wracając do tematu, zima potrafi być piękna :) na narty bym poleciała...na Łysicę

Obraz 148..jpg

 

a u mnie to wielkie lodowisko przed bramą wciąż z niewielką ale głęboką kałużą na środku i trza cyrklować żeby kółkiem nie celnąć, oczywiście mnie się dziś udało celnąć w sam środeczek powodując nie mały rozprysk na boki

Edytowane przez KamaG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też - 2 (co zrozumiałe ;))

 

Jeszcze ciekawostka. Mam na parapecie kwiatka, który na zime usycha, a wiosną wypuszcza listki. No i patrzta jaki głupek:

http://img16.imageshack.us/img16/677/kfiotek.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

Tylko nie głupek, przecież on wiosnę woła :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...