Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

I co niedowiarki? Ja nie dam rady, ja nie dam? Pojechałem i załatwiłem tą gnidę na amen. Jeszcze czasami może jakieś mieć podrygi ale już wie że z Liwkiem nie ma co wojować;) Ale powiem wam że trzymała się dzielnie i ją w końcu nachlałem i z Kasprowego zepchnąłem. Przez nią sam teraz będę trzy dni dochodził do siebie. Jak się ogarnę to jakieś fotki wkleję.

Mam do was pytanie, czy ktoś z was kiedyś wypoczął na urlopie???

 

Witaj "gazeciarzu"!

 

bo urlop to się planuje razem z sanatorium , i musi być

odpowiednia kolejność .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Inna teoria głosi ,ze urlop to minimum 3 tygodnie.

1 tydzień przyzwyczajasz sie do urlopu

Drugi tydzień jesteś na.

Trzeci tydzień się odzwyczajasz..

 

Trzy tygodnie to trwał mój pobyt w sanatorium:D

Pierwszy tydzień chodziliśmy na zabiegi a wieczorem impra, drugi tydzień chodziliśmy po podpisy że byliśmy na zabiegu i impra, trzeci tydzień wysyłaliśmy kogoś po podpisy i impra. Jeszcze jeden tydzień i musiała by nastąpić zmiana specjalizacji sanatorium:D

 

A co do zimy to wczoraj było u mnie +7, teraz na razie +2 ale ciągle pada deszcz i powoli zaczynam być powodzianin bo niedługo do mnie tylko ciężkim sprzętem da się dojechać:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy tygodnie to trwał mój pobyt w sanatorium:D

Pierwszy tydzień chodziliśmy na zabiegi a wieczorem impra, drugi tydzień chodziliśmy po podpisy że byliśmy na zabiegu i impra, trzeci tydzień wysyłaliśmy kogoś po podpisy i impra. Jeszcze jeden tydzień i musiała by nastąpić zmiana specjalizacji sanatorium:D

 

A co do zimy to wczoraj było u mnie +7, teraz na razie +2 ale ciągle pada deszcz i powoli zaczynam być powodzianin bo niedługo do mnie tylko ciężkim sprzętem da się dojechać:(

 

Patrząc przez okno i czytając Ciebie , zastanawiam sie ,

z kim Ty piłeś na tym Kasprowym.?!

 

Stary - Ty nam kuśwa jesień załatwiłeś a nie wiosnę !

 

Ja się zabije,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc przez okno i czytając Ciebie , zastanawiam sie ,

z kim Ty piłeś na tym Kasprowym.?!

 

Stary - Ty nam kuśwa jesień załatwiłeś a nie wiosnę !

 

Ja się zabije,,,,,

 

Jak jesteś taki cwany to jedź sam. Ja tu się męczę dla ogółu a temu się coś nie podoba. Pieprzę to, mam telefon do zimy i nie zawaham się go użyć jak będziecie mnie tu dynerwować. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś taki cwany to jedź sam. Ja tu się męczę dla ogółu a temu się coś nie podoba. Pieprzę to, mam telefon do zimy i nie zawaham się go użyć jak będziecie mnie tu dynerwować. :p

 

Nie dosyć ,że mu się pory roku pokićkały jak flaszkie obaczył

to jeszcze szantażować zaczyna.

Czekaj no, niech tylko "inne" łoczęta przetrom....

 

 

+2 , jesień za oknem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...