Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja to już odpuściłam, bo moja ma 15 lat, ale wcześniej to jak nie przypilnowałam, to nic nie wiedziała. Już mi było wstyd, bo tylko wydzwaniałam po innych matkach, co zadane. A już pakowanie tornistra to była norma, żeby sprawdzać czy wszystko zabrała. Najlepszy był syn mojej koleżanki, który raz poszedł z pustym tornistrem, bo matka nie spakowała. Nawet nie dało mu do myślenia, że ma tak lekko. Więc sie nie przejmuj, to norma i z czasem mija, a potem pojawiają sie inne problemy. ;) No i jeszcze jedno. Tak myśle, że moja córka mimo lenistwa i roztrzepania wychowała sie bez kar. Jakoś nigdy nie stosowałam i ona sama sie z tego śmieje. Edytowane przez amalfi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiedz nam jak to było?

 

a co tu gadać , u siebie na budowie z pierwszego piętra wyleciałem montując szalunek w oknie do nadproża , wyleciałem i tyle , a że było po pierwszych przymrozkach to gleba zamarzła na amen , wyrżnąłem jak w beton , leciałem dobrze tylko telemark nie wyszedł , obydwie kości piętowe , w lewej podstawa piszczela i kostka , cztery miechy na wózeczku , i teraz na zmianę pogody czasem kurw.......cy można dostać , głupota i przemęczenie mózgu poszła w pięty że tak powiem , do tej głupoty jeszcze niefrasobliwość tutejszych felczerów , nic kompletnie nie zrobili , żadnej interwencji chirurgicznej , nic nie nastawiali nawet tylko w gips wsadzili i wynocha ale z takiej fachowości tutejszy szpital słynie , słyszalem że nawet w całym kraju :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martwta sie. Noga mnie już tak rwie, że nie ma innej możliwości jak ocieplenie i ociapienie. Jak jeszcze jutro nie bedę słyszała budzika, to znaczy, że wiosna blisko. :)

 

Qurka, na prawdę mi przykro, że się cieszę z tego, że Cię boli noga :rolleyes:

Jeszcze bardziej mi przykro, że chciałabym, żebyś jutro nie usłyszała budzika :(

 

Nie wiedziałam, że takie wredne ze mnie stworzenie :bash::bash::bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qurka, na prawdę mi przykro, że się cieszę z tego, że Cię boli noga :rolleyes:

Jeszcze bardziej mi przykro, że chciałabym, żebyś jutro nie usłyszała budzika :(

 

Nie wiedziałam, że takie wredne ze mnie stworzenie :bash::bash::bash:

 

Nic sie nie przejmuj. Poświęcę się. Byle tylko wiosna przyszła.

Acha. Nie wspomniałam, że do fryzjera dziś poszłam. A to też znaczy, że jakaś zmiana sie szykuje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martwta sie. Noga mnie już tak rwie, że nie ma innej możliwości jak ocieplenie i ociapienie. Jak jeszcze jutro nie bedę słyszała budzika, to znaczy, że wiosna blisko. :)

 

Piszesz i piszesz o tej nodze , a ciągle nie wiem o której ?

Jak tak można , domyślać się mam ,czy co ...?!

 

 

Proponuje dzisiaj dzień bez termometru :):(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...