Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jacy są najmniejsi ludzie na świecie ????

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drogowcy.

5 cm . śniegu .....i już ich nie widać .

 

 

Co dzien dojeżdżam na chałture 45 km. w jedna strone . Trasa tranzytowa z Tirami. Makabra. Dzis wracałem o 18-stej . Zapierdzielam całe 70 /na h...

coś mi miga długimi ,że bedzie mijał ..............

oczywiście Tir z przyczepą . Mało mnie do rowu nie zdmuchnęło.

 

Ale najlepsze było wczoraj .

Widzę z daleka sznur samochodów z przeciwka . TIR z przodu . Cos wolno jada . Zbliżaja się ....

przed TIRem ..."pomyka" :) maluszek ...i skutecznie tamuje ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę się wyżalić - to chyba odpowiedni temat ;-)

 

zima nas uzi(e)miła!

samochód nie odpalił nam wczoraj :-(, dodatkowo prostownik okazał się zepsuty. w lodówce pusto (dosłownie - od wczoraj wcinamy suchy chleb, który udało mi się upiec z resztek składników), a jutro przyjeżdżają goście. mieliśmy jechać na zakupy a tu zonk...po nowy akumulator mamy do miasta 15 km - a to dziadostwo podobno waży 25 kilo - jak to przytargać? (już metodą z lat 80 szukaliśmy sanek co by na nich to przywieźć ale nie ma!), rodzina i znajomi daleko, no normalnie jesteśmy odcięci od świata :lol: .

 

coś tam TŻ rozkręcał i grzebał w tym prostowniku i ładował akumulator - zaraz się okaże czy zadziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszłam Ci ja przed chałupę,

do sławojki mnie pognało,

wywaliłam na mróz dupę,

Patrzę, qrwa! Wszędzie biało!

 

Zaspy w lesie i na drodze,

śnieg w kominach i na rżyskach,

coś mówili na pogodzie,

Zubilewicz aż darł pyska!

 

Widać jeszcze nie dotarło

do drogowców słowo "śniegi",

bo jak zwykle ich przytkało

i solniczki gubią biegi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas caly dzien bylo -14, teraz jest -17.

Kota na dwor nie szlo wygonic, psa kanapowca wcale, a drugi pies co lubi spac na powietrzu sam sie dopominal zeby go wpuscic i spi na dywaniku teraz.

Do tego auto meza zamarzlo i co chwile gaslo :roll: :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas mróz -15 było rano, teraz -13! Śnieg nie pada, utrzymuje się to co już mamy :wink:

Moja kluseczka znowu się popisała - na parkingu w pracy kable, pogotowie akumulatorowe, śmichy - hihy... a moje wysłużone maleństwo zrobiło wwwrrrrrrryyyyyymmmm, a ja machając jak miss universum pojechałam kupić mojej kruszynce odmrażacz do szyb! A jak! Zasłużyła dziewczynka!!!

"Berta" męża coś kręciła - do pracy jej się jechać nie chciało :wink: Mężuś podgrzał jej nieco atmosferę pod maską, aż się dziewczynce ciepełko jak na Majorce zrobiło... no i zapaliła!

Mam pytanie - twierdzenie, dotyczące garażów ocieplanych - moim zdaniem - garaż ocieplany lepiej robi właścicielowi niż autu, co wy o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - twierdzenie, dotyczące garażów ocieplanych - moim zdaniem - garaż ocieplany lepiej robi właścicielowi niż autu, co wy o tym myślicie?

 

Roztapianie i ponowne zamarzanie śniegu z solą ..."dobrze robi" :lol: na karoserię .

Lepiej raczej nie ogrzewany, no ale nie tak by było tyle co na dworzu .

Szyby i tak nie zamarzną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapodałem autku 2,5 litra, majątek kosztującego, zimowego płynu do spryskiwaczy, z dumnym: -32 stopnie na etykiecie ( strach przed procesem nie pozwala mi podać producenta ) :lol: . I co? Wszystko zamarzło na kość przy -12 stopniach. Sprawdzałem wiertarką z wiertłem do betonu, więc wiem co piszę. :lol: Teraz zastanawiam się, jak zmieścić tam jeszcze kilogram soli? :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój zimowy płyn do spryskiwaczy zamarzł w piątek na szybach w trakcie jazdy ..... to był dopiero hardcore - myślałam, ze zejdę - ślisko, biało i nic nie widzę :oops: :lol:

 

a u nas napadało zaś białego .... już krzaczków na skalniaczku nie widać :roll:

tep. nie wiem , ale pies się ryje z powrotem do domu z podwórka po 2 minutach , więc wnoszę że zimno diabelnie ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...