Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zazdroszcze Wam, bo ja po wódce nie dosyć, że choruję, to jeszcze głupieję.

 

Trzeba experymentowac :yes: U mnie okazalo sie ze tylko alkochol kolorowy typu koniakowego lub lyskowatego. Nie ma kaca i nie glupieje, a po bialej pamietam chcialem z samochodu wyskakiwac a raz zonie za reczny na drodze szybkiego ruchu pociagnolem:mad: oj dzialo sie dzialo pozniej ... .

Edytowane przez gliczarowianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Trzeba experymentowac :yes: U mnie okazalo sie ze tylko alkochol kolorowy typu koniakowego lub wyskowatego. Nie ma kaca i nie glupieje, a po bialej pamietam chcialem z samochodu wyskakiwac a raz zonie za reczny na drodze szybkiego ruchu pociagnolem:mad: oj dzialo sie dzialo pozniej ... .

 

To ty po białej waryjot sie robisz.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze sie teraz pisze i smieje. Systematycznie staram sie ograniczyc z alkocholem. Zdarza sie ze nic z procentami przez miesiac nie spozywam. Chce zaznaczyc ze tutaj za granica kazdy po pracy pije drinka czy z dwa piwa. Dozwolona cyfra na alkomacie 0.7,9 - 0.8 moga uznac jako DUI - Driving under the influence i wtedy jest problem - koszt okolo 8000 $$$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem cos o tym, bo kiedyś zostałam uraczona przez niby przyjaciółkę. :mad:

 

ech, a jak ja kiedyś spiłem w akademiku dwie (niepijące!!!) znajome koleżanki... wmówiłem im, że to herbata z cytryną i przyprawami...

obydwie musiałem przenocować...

http://emoty.blox.pl/resource/zawstydzony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas piekna pogoda, slonko swieci, za oknem -10 stopni - uwielbiam taka pogode!

 

Spróbuję swojej spostrzegawczości :)

 

"za oknem -10 stopni - uwielbiam taka pogode! "

 

czyli Ty jesteś przed oknem , a ta piękna pogoda i -10 , za oknem....

To tak ja tez lubię ....:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...