Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DOLNOŚLĄSKIE - biała lista solidnych


Recommended Posts

  • 4 weeks później...
  • Odpowiedzi 267
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Polecam firme Pana Mikulskiego z Jelcza Laskowic zajmujaca sie pokryciem dachu (wiezba + pokrycie) firma bardzo solidna. pracuja ciezko i dokladnie. niech nikt wam bajek nie opowiada ze dach mozna postawic i nakryc w tydzien lub dwa! (no chyba ze na ganku).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Przedstawiciela okien mogę z czystym sumieniem polecić. Jest na rynku juz dziesięć lat. Namiary dostałem na niego z dwóch niezależnych źródeł. Jest to firma Pana Karola Skręta "WESTE" z Wrocławia ul.Zwycięska 16 nr telefonu:0717927694 Nie dość, że miła obsługa to duży profesjonalizm no i ceny do przyjęcia przy wysokiej wartości towaru.

A może wiesz gdzie mogę kupić dobre drzwi i niedrogo?

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Serdecznie polecam:

tynki gipsowe - Krzysztof Kierakowicz 601-749-627

tynki, ocieplenie, regipsy - Waldemar Gembiak 071/357-42-35 (wieczorem)

wylewki - Darek Brzoza 691-361-890

instalator Termetu - pan Urbaniak 602-241-958

schody - pan Stadniczenko 601-566-750

kafelkarz - Robert Pakuła 601-78-00-08 (po prostu mistrz "złote ręce" - obydwie!

szafy wnekowe - Meblux Grzegorz Dobiński 607-366-405

 

Powolajcie sie na Dorote z Miloszyc - zielony dom.

 

Szukam dobrego brukarza, macie kogos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dorkasz -

brukarz-Jozef Kramarczyk - 713 184 105 polecał go Bodo'wy-

W Budujących w wątku Grupy Wrocławskiej Wojty właśnie założyła stronkę prywatną grupy i bedzie wpisywać polecanych misiów. Podesłałam jej listę wydobytą z zasobów wielu stron , m.in. z listy dobrzykowic :) sporo namiarów jest od Ciebie :). pozdrawiam

Dabell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę ł-term z Jelcza Laskowic.Wykonali u mnie centralne ogrzewanie strasznie skaszanione przez wcześniejszą ekipe.Dobrze ze przez przypadek wpadłem na nich.Są solidni a przedewszystkim elastyczni jeżeli chodzi o ceny.Uwarzajcie na tanich instalatorów,czasami szkoda nerwów i czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...
Serdecznie polecam:

tynki gipsowe - Krzysztof Kierakowicz 601-749-627

tynki, ocieplenie, regipsy - Waldemar Gembiak 071/357-42-35 (wieczorem)

wylewki - Darek Brzoza 691-361-890

instalator Termetu - pan Urbaniak 602-241-958

schody - pan Stadniczenko 601-566-750

kafelkarz - Robert Pakuła 601-78-00-08 (po prostu mistrz "złote ręce" - obydwie!

szafy wnekowe - Meblux Grzegorz Dobiński 607-366-405

 

kawał dobrej roboty oby takich było wiecej

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Z dodychczasowych wykonawców którzy przewinęli się przez moją budowę polecam (mocno) następujących

- Jan Zaremba: posadzki (kontakt przez Forum: janzar) - profesjonalista w każdym calu, podejście jeszcze nie znane większości wykonawców: eliminuje problemy, a nie je pomnaża...

- Waldemar Brzeziński (0604 343 477): pokrycia dachowe, więźba

- Marek Gutt (firma Guttex, 0605 208 567): studnie, straszny gaduła i maruda ale solidny fachowiec

- Merta (0502 334 983): tynki - maruda i trzeba uważać na terminy ale jakość ok., trudny w kontakcie

 

Gdyby takich ludzi (szczególnie z początku listy) było więcej, to budowanie byłoby mniejszym stresem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

to zależy:

łatwiej jest rozliczać 1 brygadę , która odpowiada za to co zrobiła wcześniej

 

gdy weźmiesz więcej brygad ( co teoretyczne tylko jest lepsze bo każdy robi to na czym zna się najlepiej) możesz się narazić na dodatkowe koszty i narzekania że wcześniejszy wykonawca "zpartaczył" swoją robotę.

Będzie to pretekst do żądania większego wynagrodzenia i usprawiedliwienie większego zużycia materiału.

Dobrze jest jak jest jedna firma i ma swoje brygady. Ale musi być to firma sprawdzona bo nie brakuje takich co to na wszystkim się znają i podejmują sie każdej roboty ze względów finansowych. Wtedy potrzebny jest dobry nadzór Kierownika Budowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...