Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DOLNOŚLĄSKIE - biała lista solidnych


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 267
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 months później...
Też nie na temat, jak poprzednicy, ale może następcy się wstrzymają: wszyscy tu szukamy poleconych wykonawców, z resztą, jak tytuł wątku sugeruje miała to być lista solidnych, którą należy przeglądać (e_gregor, jakbyś to robił to byś miał namiar na wielokrotnie polecanego tu elektryka). Sugeruję, aby wpisywać tu tylko namiary, bo robi się bajzel utrudniający przeglądanie wątku. Sama mam nadzieję jeszcze w tym roku wpisać na tę listę parę pozycji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months później...

Witam wszystkich na forum,

cieszę się, że istnieje takie miejsce, gdzie w tych ciężkich dla inwestorów czasach ;) można znaleźć polecenia solidnych wykonawców. Chciałabym dołączyć się do opinii. Polecam wykonawcę prac hydraulicznych i systemów ogrzewania - Pana Adama Radaszkiewicza (tel. 602253166). Wykonał u nas prace hydrauliczne i ogrzewanie podłogowe. Posadzka już wygrzana, piec działa, wszystko w najlepszym porządku.

 

W razie potrzeby mogę udzielić dodatkowych informacji: 601050462

 

Pozdrawiam forumowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Etap SSO mam za sobą, w związku z tym mogę już polecić ekipę od murarki pana Marcina Stonogi - dokładni, bardzo pracowici, można się z nimi dogadać. Nr telefonu podam na priv.

Podobnie polecam pana Dariusza Gryglewicza od dachów - niewiarygodnie dokładna ekipa, dach z dachówki płaskiej równy jak stół. Namiary na priv. Obie ekipy działają na północ od Wrocławia - okolice Trzebnicy, Obornik Śląskich, nie wiem jaki mają maksymalny obszar działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months później...

Szkoda, że nikt nie dodaje nowych solidnych, czyżby lista się zakończyła?

Dołączam do chwalących hydraulika, Adama Radaszkiewicza. Wszystko zrobione fachowo, solidnie, klarownie, świetny kontakt. Dołączam także do fanów elektryka Mieczysława Kocota - oby tylko tacy fachowcy chodzili po tym świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
  • 2 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...