Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DOLNOŚLĄSKIE - biała lista solidnych


Recommended Posts

"Napisał Andzias32

JA MOGĘ POLECIĆ DO BUDOWANIA P.ADAMA TEL.793-022-076 co do cen to też można się targować ,solidni i sprzątają po sobie !!! A to też ważne.Budują we Wrocławiu i okolicznych miastach.Moja siostra budowała razem z nim (jest zadowolona)i teraz ja będę zaczynać tylko czekam na dokumenty."

 

 

 

 

dobre! ale nie na tą listę Pani Aniu! i nie chodzi tu o region a o kolor!

 

Popieram kobraa, Pan Adam to zdecydowanie CZARNA LISTA dolnośląskie. Radze uważać !!! Pan Adam S. zmienił nr tel. 793 600 602 ale to wciąż ten sam Pan Adam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • Odpowiedzi 267
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Odebrałam elektrykę- mogę polecić:)

Pan Mieczysław Kocot (503 330 488 ) rewelacja!

 

2 spotkania po około 2 godziny: 1. ustalanie szczegółów, porady itd. 2. spotkanie: rozrysowane rozmieszczenia gniazdek, pstryczków itd. na budowie- ostateczne zmiany.

Robota: około 1,5 tygodnia

w miedzy czasie "inwestorce sie przypomniało"- nie ma problemu :)

Budowa zostawiona:

1. wszystkie gniazdka opiankowane (mamy porotherm i by wiało)

2. instrukcja obsługi do szafek w 2 kopiach (pozabezpieczane przełączniki, których nie wolno używać)

3. w kazdym pokoju wisi żarówka w ramach górnego światła i można sobie chałupkę oświetlić!

4. na każdym piętrze 1 działające gniazdko

5. budowa POSPRZĄTANA!

6. cena- NORMALNA!

 

a najfajniejsze jest to, że ani razu nie byliśmy pilnować ekipy :)

 

FACHOWCA GORĄCO POLECAM! zresztą nie tylko ja bo budowe po budowie mają :)

aha- dziękuję za polecenie tego fachowca na tym forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy chwala, to ja tez sie pochwale mistrzem

 

Moi Panstwo odrazu mowie specjalista od budowy nie jestem, Spraw technicznych doglada moj maz, ja zajmuje sie estetyka i finansami.

Otoz on sie zakochal, i gdyby obiektem jego milosci nie byl DACH, to chyba rozwod bylby nie unikniony.

DACH ten zmajstrowal dla nas Pan TOMASZ PATYK ze Zlotoryji (nie wiem czy dobrze napisalam nazwe tego miasteczka, dodam ze lezy okola 20km od Legnicy) tel 887736363 . Moj Boze co to za chlopak, fach wyssal z mlekiem matki albo odziedziczyl w genach po ojcu. Poniewaz firme dekarska odziedziczyl po ojcu a jego ojciec,od swojego ojca. Jak widac firma z tradycjami rodzimmymi.

Ja czasami to sobie mysle,ze on na dachu urodzony , albo na dachu zmajstrowany.

 

Powiem tylko tak , nie ma w mojej okolicy ladniejszego, i tak profesjonalnie zrobionego dachu.

 

Robota warta kazdych pieniedzy.

Moj domek jest maly, taka sobie popierdulka dla dwojga starszych ludzi,gdy przejda na emeryture. Ale ten dach jest tak dostojny , ze domek popierdulka wydaje sie palacem.

Oczywiscie, to ja tak widze tem dom - szczesliwa posiadaczka dachu

 

Pod koniec miesiaca odbieram instalacje elektryczna i hydraulike- juz dochodza mnie sluchy,ze robota wykonana na cymes. Jesli tak w istocie bedzie, dam namiary na obu Panow majstrow

 

Pozdrawiam Teresa H

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja - przepraszam, jeśli kogoś obrażę swoją podejrzliwością ;) - to jednak wolałabym, żeby pochwały wykonawców wklejali forumowicze z jakimś dorobkiem postowym, a nie tacy świeżo zarejestrowani i z kilkoma wpisami na koncie. Ewentualnie może wklejajcie zdjęcia tego, co dla Was zrobili ci super wykonawcy - zawsze to wiarygodniejsze niż sam list polecający :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja - przepraszam, jeśli kogoś obrażę swoją podejrzliwością ;) - to jednak wolałabym, żeby pochwały wykonawców wklejali forumowicze z jakimś dorobkiem postowym, a nie tacy świeżo zarejestrowani i z kilkoma wpisami na koncie. Ewentualnie może wklejajcie zdjęcia tego, co dla Was zrobili ci super wykonawcy - zawsze to wiarygodniejsze niż sam list polecający :)

 

Mam rozumiec,ze do mnie ta mowa.

 

No nie ma sprawy, przyznaje ci racje, ale i tak przy swoim bede optowac, taka juz moja karma, latwo sie nie poddaje.

Jakie, to ma znaczenie , czy jest sie elita ,c zy swiezynka, skoro fachowca trzeba pochwalic.:)

 

 

Edytowane przez tenia50
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenia, bardzo ładny dach :) NIe obrażaj się, bo to nie o to chodzi, by być elitą, ale o to, by wykluczyć osoby próbujące sobie robić kryptoreklamę, podszywając się pod "klientów".

 

no co ty

ja nie strzelam focha z byle powodu - powiedzialam,ze masz racje i wkleilam obrazki

a teraz, jestesmy koledzy i trzymamy sztame:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

A u mnie pięknie grzeje pomimo mrozów :)

 

Polecam hydraulika, którego tu już nieraz chwalono na forum - p.Adam Radaszkiewicz (tel. 602 253 166),

Zrobił centralne ogrzewanie z podłogówką + kotłownię.

Przyjeżdża z materiałami, robi szybko i solidnie, i służy pomocą po uruchomieniu całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenia50 Witaj ! Dach jest po prostu cudo! Juz zapisalam namiary. Wielkie dzieki za pokazanie kapitalnej roboty.

Pozdrowienia!

 

Cieszę się ,że ci się podoba

Dodam tylko, w projekcie wyglądał koszmarnie, ale mistrz popatrzył podumał, pogadał z mężem i wyczarował.

Wszystko odbyło się za moimi plecami, gdy wieść do mnie dotarła o zmianach oooooooooooooooooo trzeba było mnie widzieć

jak ja pojechałam po mężu, jak ja go przeczołgałam, jak kapral szeregowca,że mi w projekcie miesza.

Nie było jednak rady, bo więźba była już gotowa.

Dziś sie w pas kłaniam majstrowi, a męża to do dziś w alkowie przepraszam.

--- hmmm szczerze mówiąc, to przepraszanie tez mi się podoba.

 

 

mam jeszcze do pochwalenia hydraulika i elektryka

elektryk w deseczkę, też młody chłopak tak si e spisał ,że nawet papierkową robote za mnie pozałatwiał honorowo (i nie mówię tu o trzepaniu worków po cemencie ale wszystkie szykany w energetyce)

cena za robociznę, średnia półka, ale wykonanie cymes Pan Adam tel.691 577 381

 

pozdrawiam Teresa H

Edytowane przez tenia50
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
polecam comfort plus z ul.braniborskiej bez owijania w bawełnę, a najważniejsze za m2 szerokiej deski dębowej na ogrzewanie podłogowe z montażem zapłaciliśmy 250 zł i jest piękny efekt w następnym poście zamieszczę zdjęcia :wiggle:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem polecam ekipę od dachu, trzecią, która wreszcie nam dach dokończyła. Poniżej opinia dla Usługi Ogólnobudowlane „MAGBUD” Krystian Piątek.

Od dnia 01 luty 2011 do 11 marca 2011, firma Usługi Ogólnobudowlane „MAGBUD” Krystian Piątek wykonała roboty dekarsko – blacharskie na moim dachu. Praca była dosyć niewdzięczna, ponieważ poprawiane było po dwóch ekipach dekarskich, które to popsuły mi dach i moje zaufanie do firmy Pana Krystiana było bardzo ograniczone.

Prace obejmowały:

- demontaż dwóch kominów z klinkieru krzywo wymurowanych i postawienie ich od nowa,

- obróbka kominów, montaż komunikacji dachowej,

- poziomowanie dachu,

- wykonanie obróbek blacharskich na lukarnie,

- poprawny montaż okien połaciowych, płotki przeciwśnieżne, montaż kominków wentylacyjnych,

- demontaż dwóch koszy oraz poprawny montaż nowych i odpowiednio docięcie dachówek,

- wymiana popękanych dachówek,

- wykonanie podbitki na całym domku, wykonanie miecza na szczycie.

Z wykonanych prac jestem bardzo zadowolona. Wreszcie mój dach nabrał pożądanego wyglądu . Prace zostały wykonane zgodnie z terminem, a wszelkie moje uwagi i prośby były dokładnie wysłuchane i realizowane. Problemy, które pojawiały się w trakcie prac Pan Krystian sam rozwiązywał lub podawał nam do wyboru możliwe rozwiązania, tym samym czuliśmy się pewnie i bezpiecznie.

 

Pracownicy P. Krystiana jaki i sam właściciel okazali się prawdziwymi profesjonalistami.

ważam, że firma Usługi Ogólnobudowlane „MAGBUD” Krystian Piątek, jest godna zaufania i polecenia. Ja po współpracy z P. Krystianem wiem że można spotkać firmę rzetelną, uczciwą i profesjonalną, jestem pewna że każdy kto będzie korzystał z usług tej firmy będzie w pełni zadowolony.

Zdjęcia w naszym dzienniczku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukamy pewnej, solidnej i uczciwej firmy co postawi nam stan surowy zamknięty w okolicach Długołęki...

 

jeśli chodzi o dopisanie się to polecam firmę hydrauliczną Wozniak - robili nam kompleksową przeróbkę hydrauliki w mieszkaniu a teraz również staramy się aby zarezerwować ich na hydraulikę w domu i ogrodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie ocieplenia dachu wełną, adaptacji poddasza, sufitów podwieszanych, ocieplenia i elewacji to polecam pana Wójcika z okolic Wrocławia (chyba z Jelcza jest). Robił te wszystkie etapy u mnie, bez żadnych chyba zastrzeżeń w sumie, zawsze można było coś wytargować z ceny.

Podaję telefon dla szukających namiarów: 721 216 603

Powodzenia wszystkim budującym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukamy pewnej, solidnej i uczciwej firmy co postawi nam stan surowy zamknięty w okolicach Długołęki...

 

jeśli chodzi o dopisanie się to polecam firmę hydrauliczną Wozniak - robili nam kompleksową przeróbkę hydrauliki w mieszkaniu a teraz również staramy się aby zarezerwować ich na hydraulikę w domu i ogrodzie.

 

do SSO (bo tyle robili u mnie) polecam ci pana Adama Tkaczyka

Namiar wzięty z "misiów".

http://www.grupawroclawska.republika.pl/index_misie.html

 

Solidnie - żadnych fuszerek, pomysły konsultowane z kierownikiem, żadnych akcji w stylu "będzie pan zadowolony",

czysto - nie zostawiają śmieci, po pracy posprzątane, materiał zabezpieczony,

terminowo - zawsze na czas, a i sporo nadgonili (zaczęliśmy późno ze względu na przedłużającą się zimę),

własny sprzęt (koparka, betoniarka).

No i ogólnie bardzo miło wspominam współpracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...