Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DOLNOŚLĄSKIE - biała lista solidnych


Recommended Posts

  • 4 weeks później...
  • Odpowiedzi 267
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...

Polecam świetnego glazurnika .Pan zajmuje się tylko łazienkami z projektu

Nie jest tani , ale dzieło adekwatne do ceny.

Z tego co wiem współpracuje z kilkoma biurami zajmującymi się aranżacją wnętrz ,łazienek między innymi Panią Skowrońską-Barcik która była autorem projektów moich łazienek

robił u mnie 2 łazienki .Zajęło to trochę czasu i kosztowało też trochę pieniędzy ale było warto.

Śmiało polecam jego usługi

może być mały problem z terminami, ja czekałem prawie 4 miesiące :roll: :lol: :roll: :lol:

podaję namiary 0-603-980-726 Pan Nowak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! mogę polecić Wam dobrą firmę budowlaną z okolic Jelcza -laskowic, w Wojnowicach budują osiedle domków jednorodzinnych ,stoi już tam kilka naście domów tej firmy : "JAREK" nr.tel.0609 147 195, mają na kącie kilka domów we Wrocławiu.Naprawde polecam ja jestem z nich zadowolony,solidna firma p.Jarek to spoko facet wie co robi .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam wszystkich na budowlanym forum dolnośląskim.

Szukam opinii o wykonawcy:

 

1/ TOCHACZ Józef Siankiewicz

 

lub

 

2/ Dariusz Stąpczyński

 

Czy macie jakies doświadczenia?

Czekam na wszytkie opinie, tylko private!

 

Poszukuję solinego, terminowego wykonawcy, proszę o prawdziwe info.

Dzięki! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Ja również będę wdzięczny za polecenie ekip. Interesuje mnie stan surowy zadaszony. Myślę o jednej ekipie do prac murowanych i drugiej od dachu. Gdyby ta druga ekipa miała doświadczenia z wiązarami, to byłoby wogóle super! :).

 

Buduję w południowo-zachodnich okolicach Wrocławia.

 

z góry dziękuję za polecenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Wielkie dzięki, jestem na etapie konsultacji (pocztowej) z konserwatorem zabytków, ponieważ mam strefę "K" ochrony krajobrazu kulturowego :o - jeden stary, "poniemiecki" dom, a że inne to ohydne "kostki" to nikomu nie przeszkadza, mam się dostosować :roll: . Potem będę dopiero mogła kupić projekt ( wybraliśmy M04b), mam nadzieję na szybkie papiery i do roboty! Oby się udało, oby się udało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
co do budowy domu pod klucz moge polecic firme MARCODOM z Wrocławia tel 512 366 106, ale z tego co wiem terminy maja wolne na wiosne co do domow ale co do mieszkan to na zime cos sie znajdzie jakis wolny termin te

Hehehe,świetna reklama,panu już dziękujemy. :lol:

 

no a tak na powaznie, to ktos slyszal cos o tej firmie MARCODOM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...