Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DOLNOŚLĄSKIE - biała lista solidnych


Recommended Posts

Ja po mojej budowie jestem zadowolona z moich fachowców. Może ktoś skorzysta. Większość jest opisana w dzienniku, można też pooglądać ich prace na zdjęciach.

Murarz - p. Piotr Turek z Pęgowa (jest na liście misiów w mojej stopce) - opisy pracy w dzienniku :-), jeżeli drugi dom - to tylko z nim :-),

 

Dach-System p. Andrzej Karwacki z Miłoszyc 604428025- cały dach kompleksowo i sprawnie, załatwił bardzo dobrej jakości drewno na więźbę.

 

Instalacje - p. Sławek Szynka 606836944 - robił u mnie wszystkie instalacje:wod-kan, elektryka, co, podłączenia kołowni - po roku współpracy mogę tylko powiedzieć, że zaoszczędziłam kupę nerwów dzięki niemu i jego ludziom. Zawsze się dogrywaliśmy z terminami i tym co trzeba było zrobić, mimo, że zakres prac był duży i często podzielony ze względu na inne prace.

 

Wylewki - nasz forumowy Janzar :-)- p. Jan Zaremba 603749833 - wylewki idealne, chwalone bardzo przez naszego parkieciarza,

 

Parkieciarz - Grzegorz Kaczmarek 604599852- perfekcyjny do bólu, szybki ale dokładny, super słowny, parkiety jak lustro, mistrz po prostu i najlepszy fachowiec na mojej budowie, mimo, że przeszłam ją naprawdę bezboleśnie jeżeli chodzi o dobór ekip.

 

Dostawca parkietu, producent p. Obała 605545178, Instalprojekt z Brzykowa obok Trzebnicy- . Bardzo dobra jakość parkietu, cena niższa niż we Wrocławiu, bardzo pomocny przy wyborze, on polecił parkieciarza :-).

 

Schody - stolarz p. Jarosław Czarnota 602-67-56-28 http://www.stolmar.com - polecony przez parkieciarza :-), świetny fachowiec, zrobił nam piękne schody - obudowa betonowych, ale robi według potrzeb :-) (projekt elektroniczny i wykonanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 267
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jestem pierwszy raz na tym forum.Super sprawa z tymi białymi i czarnymi listami.Ja mogę z czystym sumieniem polecić firmę REMOBUD Bogusław Bryła z Lutyni k/W-wia.Robił remont u moich znajomych,potem ja go wziąłem do wykonczenia domu.Od suchej zabudowy po kafle,malowanie,podłogi.Bardzo dobry fachowiec,wykształcony budowlaniec,zna się na rzeczy,jak robi to myśli,wiele ciekawych pomysłów nam podpowiedział na które nawet projektantka nie wpadła.Zaproponował nam np. dołożenie gniazdek elektrycznych w kuchni i salonie,co okazało się strzałem w dziesiątkę.Ma świetną ekipę,żadnych butelek po piwie,brudu,dewastacji.Żadnych poprawek.Facet bardzo konkretny i rzeczowy.Szanuje cudze mienie.Trochę na niego czekałem,ale było warto.Zero stresu przynajmniej z wykończeniówką.Polecam.

 

podpisuję się pod tym obiema rękami - własnie robią u mnie, sa rewelacyjni, nie tani wprawdzie ale żadnych zastrzeżeń :D robią u mni ecałe wykończenie oprócz kładzenia paneli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pierwszy raz na tym forum.Super sprawa z tymi białymi i czarnymi listami.Ja mogę z czystym sumieniem polecić firmę REMOBUD Bogusław Bryła z Lutyni k/W-wia.Robił remont u moich znajomych,potem ja go wziąłem do wykonczenia domu.Od suchej zabudowy po kafle,malowanie,podłogi.Bardzo dobry fachowiec,wykształcony budowlaniec,zna się na rzeczy,jak robi to myśli,wiele ciekawych pomysłów nam podpowiedział na które nawet projektantka nie wpadła.Zaproponował nam np. dołożenie gniazdek elektrycznych w kuchni i salonie,co okazało się strzałem w dziesiątkę.Ma świetną ekipę,żadnych butelek po piwie,brudu,dewastacji.Żadnych poprawek.Facet bardzo konkretny i rzeczowy.Szanuje cudze mienie.Trochę na niego czekałem,ale było warto.Zero stresu przynajmniej z wykończeniówką.Polecam.

 

podpisuję się pod tym obiema rękami - własnie robią u mnie, sa rewelacyjni, nie tani wprawdzie ale żadnych zastrzeżeń :D robią u mni ecałe wykończenie oprócz kładzenia paneli

A jak u nich z cenami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
cos zamilkło na tym poscie...?? older czy twoja więźba jest juz poprawiona??

 

 

Przepraszam że tak długo nie pisałem, niestety, budowa i to co z nią związane to nie jest moje hobby tylko przykra konieczność:( Tym niemniej bardzo mi mło, że ktoś zainteresował się moim problemem, obiecuję, że będę zaglądał tu częściej. Więźba jest już poprawiona, co było nie tak, opisałem pokrótce na "czarnej". Pozostaje jeszcze tylko sąd, aby wykonawca Pan Piskorowski z Legnicy czegoś może się nauczył... Choć szczerze w to wątpię.

Moja budowa właśnie rusza do przodu, na dniach mam montaż okien, drzwi wejściowych i bramy garażowej. Z jednej strony bardzo się cieszę, z drugiej zaś, już myślę nad sposobami wydłużenia doby..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei przyjemnie zostałam zaskoczona przez pana Jana Zdyba - robił u mnie ocieplenie, ale tak naprawdę buduje od podstaw.

 

Świetna robota - bardzo szybko i bardzo ładnie- w 9 dni uporali sie z domem i garażem o pow. 350mkw. Cenowo też jest w porządku( na priva podam swoją wycenę, można się na nią powołać). Naprawdę z czystym sumieniem polecam.

 

Jan Zdyb 604-255-421

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 1 month później...
  • 3 weeks później...

Polecam ekipę do wykończenia wnętrz nr 603 179 729 solidna ekipa z Jelcza-Laskowic

 

Remontowali nam mieszkanie- właściwie to przerabiali górę domku jednorodzinnego na osobne mieszkanie. Kładli gładzie, kafle, cyklinowali parkiet, wstawiali okna- ze względu na koszty kupowaliśmy używane z demontażu. Hydraulike w kuchni też oni podłączali. Na ścianie w kuchni zrobili szablon, jakiego nie ma u nas w sprzedaży. Polecam, mówili, że robią remonty w Jelczu, oławie, Brzegu, Wrocławiu i okolicach

 

Jestem zachwycona moim mieszkaniem, zwłaszcza, że chłopaki chętnie pomagają we wsystkich pracach remontowo wykończeniowych, a żona jednego z nich pomagała nam dobrać kolory na ściany i poustawiać w miarę sensownie nasze stare meble.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...