Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DOLNOŚLĄSKIE - biała lista solidnych


Recommended Posts

Witam

Mogę polecić kilku fachowców z okolic Jelcza-Laskowic

 

dach - Pan Żebranowski (chyba nie przekeciłem nazwiska) z Minkowic. Takiej ekipy jeszcze nie widziałem Zero problemów, wiele wygodnych rozwiązań dla mnie i dla budowniczych.. Nie było problemu z kontaktem nawet w sobotę o 22. Na prawdę mogę go polecić.

Edytowane przez SovietGangstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 267
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Za miesiac sie wprowadzam do nowego domu wiec moge jedna ekipke polecic.

 

Hydraulika - kompleksowo

Wykoczenia wnetrz-plytki,regipsy,parkiety,malowanie- kompleksowo

 

Firma w miare tania ale bardzo solidna !!!

Nie sa mistrzami szybkosci :p ale sa b.dokladni w tym co robia.

 

Na poczatku bylem sceptyczny do tempa ale dzis jestem super zadowolony bo mam slicznie.

 

Namiary podam na priv ew. tel.me 507-107-109

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dawno tu nie byłam , bo ... budowałam dom - jak zresztą wszyscy, którzy "tu" zachodzą. Miałam wiele problemów z wykonawcami ( ale o tym na innej "liście" ). Chcę natomiast gorąco polecić młodych chłopaków zajmujących się elektryką , antenami sat i naziemnymi, instalacjami netu i wszelkimi innymi. Sa solidni , fachowi i " nie zdzierają skóry" z inwestora.

Jest to młoda firma ( i pewnie dlatego solidna).

"Elektro sat" - Pan Sebastian Gołda ( i kolega) tel. 600 655 632,666 946 946

Ja buduję w Dobrzykowicach ale polecana firma jest bardzo mobilna. Jeśli bliższe informacje, to jestem dostępna na forum - odpowiem.

Pozdrawiam zmagajacych się z budową.

jaga00 :) :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze coś ode mnie:

 

okna drewniane / drzwi - GIDANEX p. Dariusz Malec 504 078 188

elektryk - p. Mirosław Jezierski 502 396 201

ocieplenie / elewacja - p. Kosatko 603 836 713

 

żeby nie było, że dobrych fachowców nie ma 8)

 

pozdrawiam/Tomek

 

Bez przesady. To ma byc w miare uczciwe a nie banalne naganianie!!!

pana Malca i Gidanex znam. Okna w miare ok, ale proba wyegzekwowania jakiejkowliek poprawki to HORROR! 3 msce dzownilem do niego i tylko obiecanki. To tez ma znaczenie niestety. NIe jestem jedyny. jak takie maja byc te porady to dajmy spokoj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Polecam pana Kopinowskiego - płytkarza.

tel. kontaktowy - 798672637

Bardzo rzetelne, dokladne wykonanie i przystepna cena.

Swiadczy uslugi na terenie Wałbrzycha i okolic.

 

 

 

pozdrawiam

Fenks, nawet jeśli rzeczywiście jesteś inwestorem i polecasz usługi tego pana, tak z dobrego serca, to i tak nikt ci nie uwierzy. Wybacz, ale z dwoma postami na koncie, nie jesteś szczególnie wiarygodny. Jedzie to autoreklamą na odległość.

masz 100% racji

a spamerowi - pogratulować sprytu :lol:

http://forum.muratordom.pl/uslugi-glazurnicze-walbrzych-swiebodzice-swidnica,t145387.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zadnym inwestorem, ani tez glazurnikiem. Pan ten poprosil mnie jedynie o reklame w internecie, a skoro jest taki dzial jak ogloszenia drobne to w czym problem, zeby tam je umiescic?\

Z drugiej strony skoro wykonal naprawde solidnie swoja usluge u mnie w lazience i w kuchni, to chyba dobrze go rowniez polecic nieprawdaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

MOGE POLECIC BARDZO SOLIDNA EKIPE BUDOWLANA ORAZ DEKARZA.EKIPA TA BUDOWAŁA MOJ DOM ZNAJDUJACY SIE POD OLESNICA.BARDZO SZYBKO BUDUJA NAPRAWDE NIE MIELISMY Z NIMI ZADNYCH PROBLEMÓW.EKIPA 12 OSOB BARDZO POLECAM.

PROSZE ZOBACZYC SOBIE DZIENNIK NASZEJ BUDOWY

http://www.archipelag.pl/dzienniki-budowy/olkakw/

JEZELI KTOS BEDZIE ZAINTERESOWANY TO PROSZE O KONTAKT NA MAIL [email protected] lub tel. 501 320 261

 

POLECAM ICH BO JESTESMY NAPRAWDE MILE ZASKOCZENI ICH PRACA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zadnym inwestorem, ani tez glazurnikiem. Pan ten poprosil mnie jedynie o reklame w internecie, a skoro jest taki dzial jak ogloszenia drobne to w czym problem, zeby tam je umiescic?\

Z drugiej strony skoro wykonal naprawde solidnie swoja usluge u mnie w lazience i w kuchni, to chyba dobrze go rowniez polecic nieprawdaz?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Dobre!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zadnym inwestorem, ani tez glazurnikiem. Pan ten poprosil mnie jedynie o reklame w internecie, a skoro jest taki dzial jak ogloszenia drobne to w czym problem, zeby tam je umiescic?\

Z drugiej strony skoro wykonal naprawde solidnie swoja usluge u mnie w lazience i w kuchni, to chyba dobrze go rowniez polecic nieprawdaz?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Dobre!

jak widać coraz więcej jest inwestorów dozgonnie wdzięcznych za usługi remontowo-budowlane 8)

 

logiki !!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja akurat jestem bardzo wdzieczna, ponieważ miałam bardzo duzo problemów ze znalezieniem ekipy która postawi taki dom jak mój.Dom nie należy do tradycyjnych i niestety nie każdy pan Janek sobie poradzi z jego wybudowaniem.To jedni nie wiedzieli jak zrobic schody zewnetrzne to inny pan nie chciał mi zrobic barkierki murowanej przy schodach bo nie wiedział jak to zrobic zeby sie trzymał, albo po co mi tarasy zewnetrzne na dole jak to mozna ładnie kostką wyłozyc itp dlugo bym mogla wymieniac.I tak sobie szukałam ekipy budowlanej i każdy chciał mi zmieniać projekt bo to okno owalne i nie wie jak szalunek zrobic.

Tak więc zanim zaczelismy budowę to było troche przeprawy z budowlańcami.Potem znaleźliśmy ta ekipę i dla nich z niczym nie było problemu, mamy okno owalne, mamy barkierke murowana, mamty tarasy na około domu.

Jesteśmy zadowoleni i polecamy tych chłopaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...