Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DOLNOŚLĄSKIE - biała lista solidnych


Recommended Posts

Ja polecam firmę BudVision. Budowali mi oni dom. Zawsze terminowo dokonywali oddania prac. Wszelkie (dodam drobne) poprawki zostały naniesone zgodnie z wtycznymi inspektora nadzoru. Kondygnację wraz z płytą wykonano w 12 dni !! Firma posiada strone internetowa za pomoca ktorej mozna sie z nimi skontaktowac. Warto dodac ze firma pochodzi z terenów woj. malopolskiego i ma wysoka kulture pracy. Sila z gor ! :)

 

edit

 

zapomnialem poda adresu storny

 

http://www.budvision.net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 267
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
Szukam solidnego wykonawcy tynków gipsowych, maszynowych. Budujemy sie koło Trzebnicy

Czy ktos zna wykonawce Pawłowicz? Imie chyba krystian,czy ktoś widział jego pracę?

Pozdrawiam

 

 

WITAM JAKIŚ CZAS TEMU PAN KRYSTIAN ROBIŁ U MNIE TYNKI I REGIPSY NAPRAWDE SOLIDNIE I RÓWNIUTKO POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Jestem architektem i wspołpracuje od niedawna z pewną firmą typowo budowlaną. Naprawde mogę polecić. Rzetelnosć, solidnosc i rozsadne ceny, uczciwosc - czyli jesli cos ustalone to dotrzymane. Niby nic ale jak duzo! wystarczy. Serio.

 

podaje tel dla zainetresowanych 609 020 102 [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

od lat wpsolpracujemy (architekci) z jedna ekipa, specjalizujaca sie z robotach od zera, własnie domow.

NIe mowie o cudach ani o robocie za darmo, ale jest rzetelnosc, umowa dotrzymana, terminy, rozliczenia do złotówki itd. Po prostu nie ma Pan problemow.

ekipa nie jest wrocławska (przez to tansza), ale działa w od lat w okolicach

Przy okazji nadzorujemy , robimy tez wnetrza (na zycznie).

 

liste refernecyjna tez moge podac

pozdrawiam

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem architektem i wspołpracuje od niedawna z pewną firmą typowo budowlaną. Naprawde mogę polecić. Rzetelnosć, solidnosc i rozsadne ceny, uczciwosc - czyli jesli cos ustalone to dotrzymane. Niby nic ale jak duzo! wystarczy. Serio.

No tak jak w końcu, od lat, czy od niedawna współpracujecie? Od kiedy reklamujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...