Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DOLNOŚLĄSKIE - biała lista solidnych


Recommended Posts

Witam jestem pierwszy raz na tym forum . Chciałbym podziękowac firmie Refit Wykończenia pod klucz Kamil Pancerz z Brzeziny i jednocześnie polecic ta firmę.Pan Kamil robił u mnie wykończenie całego domu w Żurawińcu (Wrocław) ,zabudowy poddasza gk ,gładzie ,malowanie,kafelkowanie .Bardzo dobry młody i przede wszystkim solidny fachowiec z mnóstwem wspaniałych pomysłów po prostu zna się na tym co robi.Bardzo fachowa ekipa młodych nie pijących zgranych ludzi.Polecam [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 267
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

witam.

poszukuje brukarza do kostki granitowej nie betonowej. znalazlem jak na razie tutaj jednego.

z tymi co sie umowilem to kazdy byl od granitowej ale na miejscu krecenie nosem i przekonywanie mne do betonowej - bo wpadna na tydzien dwa i po robocie a przy granicie kupa grzebania...

czy znacie kogos godnego polecenia

budowa 15 km od wrocka na wschod

 

pozdrawiam

 

pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

poszukuje brukarza do kostki granitowej nie betonowej. znalazlem jak na razie tutaj jednego.

z tymi co sie umowilem to kazdy byl od granitowej ale na miejscu krecenie nosem i przekonywanie mne do betonowej - bo wpadna na tydzien dwa i po robocie a przy granicie kupa grzebania...

czy znacie kogos godnego polecenia

budowa 15 km od wrocka na wschod

 

pozdrawiam

 

pawel

 

Teufel ;-) napisz do Natalii Stanko - miała jakiegoś magika którego chwaliła.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 3 months później...
  • 1 month później...
A ja chciałbym się Was spytać o firmę zajmującą się montażem pomp ciepła, która nazywa się DPS. Są z Wrocławia (właściwie Bielany Wrocławskie), znam kilka pozytywnych opinii o nich, jednak trafiłem teraz na tą "białą listę" i może ktoś z Was już się spotkał z tą firmą i macie jakieś doświadczenia? Bo tak jak pisałem, kilka osób już mi ich polecało, więc dlatego nie umieszczam tego postu na "czarnej liście", ale może otrzymam kolejne informacje o nich?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Jako że właśnie korzystam z listy dołoże swoje 3 grosze :)

 

Na razie mogę polecić z czystym sumieniem tylko 1 firme;/

 

PHU Krysiak (okna AVANTE). Okna oczywiście są kwestią wyboru producenta, ja nastomiast gorąco polecam Pana Krysiaka- kompetentny, fachowy, doradza i słucha. Osobiście jeździ na pomiary. Okna, drzwi balkonowe + suwanka zamontowane w 1 dzień, czyściutko, fachowo. Ekipa sama policzyła wysokośc suwanki po uwzględnieniu informacji od nas o rodzaju podłogi. Pierszy odbiór- rewelacja. Drugi w lecie, jak się wprowadzimy.

Dodam, że Pan Krysiak moim Rodzicom okna wymieniał 10 lat temu i do tej pory są bez zarzutu :)

 

Foty w dzienniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

 

Ja swoją budowę już prawie ukończyłam, (2 lata, trzy sezony budowlane), wiele ekip przeszło przez moją budowę z których z czystym sumieniem mogę kilka polecić:

 

1) Wspominany już wcześniej elektryk Pan Mieczysław Kocot, spec w swoim fachu, bardzo dużo nam doradził co potem okazało sie strzałem w dziesiątkę, sumienny, punktualny a przy tym szybki i niedrogi. Zawsze kiedy go potrzebowałam był na telefon (503330488)

 

2) Hydraulik, Pan Adam Radaszkiewicz, robił u mnie całe centralne ogrzewanie + kotłownię, złego słowa nie można powiedzieć, dobry i szybki fachowiec, załatwia materiały (Tel. 602253166)

 

3) Ocieplenie i elewacja, Pan Jarosław Strózik; gość konkretny i solidny, elewacja wyszła pięknie (trudno się przyczepić, ściany są wyjątkowo równe) (tel. 604808818)

 

4) Dekarz, Andrzej Karwacki, kładł u mnie dachówkę (dach miałam wcześniej zapapowany), zapewnił materiały i usługę w dobrej cenie, ogólnie z dachu jestem zadowolona (Tel. 604428025)

 

Pozdrawiam i zyczę powodzenia dużo zdrowia oraz wytrwałości przy budowaniu

 

PS. najgorsza jest końcówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...