Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GNIAZDKA i WŁĄCZNIKI - montaż, modele, rozwiązania, polecane firmy


jakubpar

Jaki kolor wybrałem/am  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki kolor wybrałem/am



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 141
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

- Jeszcze jest KOS i Ospel, ale wszędzie mówią, że to "dolna półka" ,tylko nie wiadomo dlaczego.

 

A spróbujcie w małej puszce przykręcić do gniazdka 6 przewodów 2,5 mm kw. pod te ich zaciski i zamocować takie gniazdo, to będziecie wiedzieć dlaczego. koszmar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rownierz Berkera i jestem w 100% zadowolony. Wydaje mi sie ze Legrand ma ciut gorsza jakosc ale to tylko moja subiektywna opinia. A Co do Elda i Ospela to są gorsze pod wzgledem montazu i jakosci materialow, szybciej sie brudza( Jakos brud sie w te zwykle tak wzera zawsze), p;ozatym styki w wylacznikach szybciej sie zuzywaja i slyszalem ze do gniazdek z dolnej polki (elda itp.) nie powinno sie podlaczac urzadzen typu pralka itp bo moze sie cos tam z czasem zjarac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rownierz Berkera i jestem w 100% zadowolony. Wydaje mi sie ze Legrand ma ciut gorsza jakosc ale to tylko moja subiektywna opinia. A Co do Elda i Ospela to są gorsze pod wzgledem montazu i jakosci materialow, szybciej sie brudza( Jakos brud sie w te zwykle tak wzera zawsze), p;ozatym styki w wylacznikach szybciej sie zuzywaja i slyszalem ze do gniazdek z dolnej polki (elda itp.) nie powinno sie podlaczac urzadzen typu pralka itp bo moze sie cos tam z czasem zjarac

 

A mój elektryk z 20 letnim stażem rok temu skonczył swoją budowę i w swoim domu zamontował również Elde forum.

Montaż jest dziecinnie prosty (sam montowałem) przewody są na zaciski - żadnych śrubek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
to ja sie podepne ... czy ktos wie gdzie we wroclawiu lub w internecie mozna dostac linie K.1 Berkera?

 

Ja zamawiałam kwadratowego, kremowego Berkera na Allegro u tego sprzedawcy:

http://www.allegro.pl/item248680504__berker_lacznik_swiecznikowy_kwadrat_.html

taniej niż w okolicznych hurtowniach (nawet po doliczeniu kosztów przesyłki) i terminowo.

 

pozdrawiam

Joanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...