Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wkład TARNAWA - czy ktoś skorzystał z gwarancji?


Ew-ka

Recommended Posts

Jak w temacie.Tarnawa daje 10 lat gwarancji ,ale czy ktoś z szanownych użytkowników miał doświadczenia z gwarantem ?

 

W moim wkładzie ( właśnie mija rok od użytkowania w/w ) odpadła blaszka trójkątna podtrzymująca szybę .Jestem na etapie opisywania usterki ,ale ....no właśnie .Jak wygląda to w praktyce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam na samym początku użytkowania odpadła klamka, bardzo szybko przysłali nową, która jednak nie jest identyczna jak poprzednia, gdyż po wkręceniu jej nie da się jej do końca zamknąć. Przyzwyczailiśmy się już do tego, tak więc uważam że system gwarancji działa w miarę sprawnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed rozpoczeciem uzytkowania wkładu, porysowałem troche obudowe od frontu. Po 1 telefonie natychmiast przysłano mi kurierem słoik z farbą.

 

Choc moj problem nie wynikał z wady wkładu, potraktowano mnie życzliwie i poważnie, a sprawe załatwiono błyskawicznie. Tak wiec moja ocena obsługi klienta przez Tarnave jest jak najbardziej pozytywna.

 

Od dwóch lat użytkowania wkładu, nie miałem żadnych innych zdarzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po jednej zimie palenia "odprysł" fragment farby z przodu wkładu nad szybką. Po telefonicznym zgłoszeniu do osoby od której kupowałem wkład, ta osoba pojawiła się u mnie w ciągu chyba tygodnia ze świerzo przysłanym od producenta pojemnikiem farby w spraju. Chyba starczyłoby zawartości pojemnika na powtórne pomalowanie całego wkładu ;-)

 

Może zamiast pisać elaborat zadzwoń po prostu do osoby od której kupowałaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam

Miło słyszeć że zakup TARNAWY to trafna decyzja-od wczoraj mam zamontowany i odpalony wkład- od wczoraj mam 10 lat :lol:

Z innej beczki co uswiadomiło mnie że to dobry wybór to, to że przy zakupie sprzedający pomógł mi w doborze wkładu / trzy wizyty :lol: /a że to wszystko ma chodzic z LEGALETTEM i wymiennikiem na CWU było z tym troche problemów -gównie z wymiarami. Również ekipa montująca wkład po moich czasmi dziwnych pytaniach dokładnie opisała mi jak zabudowac przy scianie z drewna :lol: i na co zwracać uwage przy robieniu obudowy.

Chyba mozna powiedzieć że nie tylko produkt a i obsługa przed i po sprzedazy jest wysoce OK. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...