Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TRÓJMIASTO - Biała lista wykonawców.


Recommended Posts

Będzie monotematycznie ale mogę jeszcze raz szczerze polecić ekipę Megabud z Rumi. Podczas budowy mojego domu w 2007 roku wstawiali nam okna, bramy garażowe, drzwi wejściowe oraz bramę przesuwną. Przez te kilka lat ekipa zawsze bez problemu przyjeżdżała gdy tylko pojawiały się nawet najdrobniejsze niedogodności i usuwała problemy.

 

Ostatnio wymieniłam okna w mieszkaniu na IV piętrze i ponownie skorzystałem z usług Megabud. Miłe zaskoczenie, bo nic się nie zmieniło: punktualnie, czysto i dokładnie. Co ciekawe ekipę monterską stanowią te same miłe osoby, które montowały mi okna w 2007 roku, co chyba rzadko się zdarza w branży budowlanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

Dzisiaj odbierałem tynki na mojej budowie koło Pruszcza Gdańskiego. Wykonawcą była firma Andrzej Krencki 603-943-925. Muszę przyznać że bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie ta ekipa. To chyba jedna z lepszych ekip jaką miałem na budowie. Pilnowanie porządku, reakcja na wszystkie spostrzeżenia, pracowitość i bardzo dobry kontakt. Jestem bardzo wymagającym inwestorem ale z tą ekipą można być spokojnym. Tynki są równe, jest porządek i jest profesjonalnie i szybko. Gorąco polecam. Po więcej szczegółów zapraszam na priv, chętnie dopowiem więcej szczegółów.

 

Poszukuję teraz sprawdzonej ekipy od wykończeniówki. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecic mozna tylko czasu oni nie maja ;) wiem bo sama ostatnio mialam problem

spróbuj Szymichowskiego Dom-bud - stawial mi pierwszy dom, bylam zadowolona i chyba teraz ma mozliwosci przerobowe. mojego obecnego wykonawcy z egoistycznych pobudek teraz nie polece, bo ma mi szybko budowac a nie zawalac przy innych budowach ;):p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała lista trójmiasto to chyba najlepszy temat na forum, bo dzięki temu wątkowi nigdy nie miałem problemu ze znalezieniem wykonawców i najważniejsze nigdy nie było żadnych wiekszych problemów z jakością prac. Oto osoby i firmy które tutaj znalazłem i moge polecić od początku do końca budowy.

 

 

Adaptacja projektu - Bogdanna Ziętek - 501 487 134

 

Geodeta - Krzysztof Wiśniewski - 501 341 416

 

Kierownik budowy - Pan Tomasz 502723754

 

Stan surowy wraz z więźbą - dom-bud 506051021

 

Dach wykonawstwo - Pan Leszek i Jarek 606420385

 

Dach materiały - Ambit

 

Okna brama drzwi- megabud rumia 586713814

 

Instalacje elektryczne - Rafał Walkusz 501130076

 

Przyłącza wodne i kanalizacyjne - Pan Sławek -516 037 340 tu było troszkę problemów ale ostatecznie poprawili po sobie :)

 

Tynki wewnętrzne - Radosław Krasowski - 513 331 933

 

Wylewki Pan Mateusz - 506595648

 

Swiadectwo energetyczne budynku - 698284115

 

I na koniec płytkarz artysta tylko, że bardzo powolny - Pan Franciszek 602627021

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na trojmiejskiej grupie :http://forum.muratordom.pl/group.php?do=discuss&discussionid=2779#post4294156

To jest watek BIAŁA LISTA WYKONAWCÓW - tu polecamy a nie pytamy

 

nie rozumiem, czy tak trudno to pojac, ze robi sie balagan, a wystarczy poczytac posty powyzej :bash:

Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Cześć

 

Chciałem bardzo polecić firmę hydrauliczną GRESZTA , robili u mnie w domku pełne ogrzewanie z kotłownia , podłogówkę , i całą instalacje wodno kanalizacyjna wraz z montażem . Powiem jak było: z uwagi iż pracuje w Norwegii dałem ogłoszenie na oferteo zgłosiło się do mnie 5 firm z okolic Wejherowo, jedyna firma która potrafiła mi przedstawić swoją ofertę w pełni to oni w porównaniu do Pana twz. Zdzisia i Rysia byli kulturalni i zgrani. Oferta ich nie była ani za droga ani najtańsza ale jak przyjechali na budowę zrobili na mnie duże wrażenie bo mimo ze mlodzi chłopacy to naprawdę się znali i nie było kombinowania by zarobić na materiale jak u innych . Bałem się troche zaryzykować bo mieli świeżo otwartą działalność ale dogadałem się z nimi podpisaliśmy umowę i odrazu przystąpili do pracy mierzenia itp. P. Damian dał mi pare wskazówek odnośnie pieca i zmieniłem swoj wybór i jestem przekonany że dobrze zrobiłem bo chciałem zaoszczędzić na piecu , a polecił mi droche dopłacić i miał racje jak budowlaniec mi mówił. Wszystko było poprowadzone naprawde fajnie instalacja dobrze ułożona wszystko tak jak powinno być . Ale co chciałem bardzo pochwalić ZAPAŁ do pracy , wiadomo nowa firma chłopaki się starają , ale jest to dodatkowo robione z głową. :yes:

Teraz wylewka i dalsze prace mam nadzieje ze spotkam podobnych pracowników.

 

Polecam tą firmę naprawdę się wyróżniają . podam stronę jakby ktoś szukał http://www.greszta24.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam

Mogę polecić firmę budowlaną Pana Michała Pranczk ze Strzebielina.

Rodzinna firma, wykonali stan surowy otwarty sprawnie, szybko i dokładnie.

Kontakt do Pana Michała 605 120 460

Dach wykonał bardzo szybko i sprawnie Pan Łukasz tel 600 376 068

Obaj wykonawcy sprawdzeni na wielu budowach w okolicy Nowego Dworu Wejherowskiego i trójmiasta.

Polecam Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich formuowiczów. Nasz budowa prawie dobiegła końca. Chciałabym polecić:

HYDRAULIK - pan Rysiu ( 502 315 528 ), jest z nami od stanu surowego zamkniętego, zawsze kiedy jest potrzebny to jest, nawet w sobotę, niedzielę czy swięta.

Dokładny, sumienny.

ALARM I MONITORING - pan Jerzy (606 968 829), dokładnie i bez zbędnych kosztów, robi tak żeby było dobrze ale jak najtaniej. Podgląd kamer na bieżąco w telefonie.

STOLARZ - SCHODY/BLATY - Pan Leszek (504 250 018 ) - z polecenie Panów Gurskich - precyzyjnie, pięknie i tanio ( 1/3 ceny rynkowej)

I WISIENKA NA TORCIE - BRACIA GURSCY - Pan Wojtek (783 903 130), Pan Arek ( 880 675 181) - znalezieni na tym forum.Tu bym mogła dużo pisać, każdemu życzę takiej ekipy. Przede wszystkim BARDZO pomocni, dawali dużo cenny wskazówek , MEGA dokładni, wszystko musiało być wykonane dokładnie co do milimetra. BARDZO czystko -na budowie zawsze było posprzątane, nawet ubikacje się swieciły. Przed okiem Pana Arka żaden bubel nie przejdzie, a Pan Wojtek niczym projektant wnętrz, zawsze podpowie ciekawe rozwiązanie. SUPER współpraca, bardzo fajne CHŁOPAKI!!!!!

Edytowane przez AGABART19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...