Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TRÓJMIASTO - Biała lista wykonawców.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

Proszę o namiary na ekipę budowlaną niekonieczne firmę , ważne aby byli solidni i znali się na fachu - w dobrej cenie

Możecie kogoś polecić od podstaw do stanu surowego bez konstukcji dachowej

 

domek 130m budowa w Gdyni

 

od kilku dni dzwoniłam do Pana Romana Rychert niestety nie odbiera może ktoś ma aktualny numer?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez ez84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuję ekipy do wykonania elewacji oraz podbitki domku 100 m. Macie kogoś godnego polecenia??

 

Dodatkowo mogę polecić usługi dekarskie firmy Dako p. Łukasz Dylewski 609-252-435

 

ekipa budowlana stan surowy otwarty z konstrukcją dachu p. Jacek 504-224-982 (solidnie, sprawnie i w dobrej cenie)

 

hydraulik Michał 513-538-233 (nim się obejrzeliśmy hydraulika była już zrobiona i to fachowo)

 

Rolety/Żaluzje w super cenie p. Jerzy Kreft 502-067-648

 

Stolarz schody, stół, kuchnie, zabudowy p. Krzysztof 608-820-044

 

pozdrawiam

Edytowane przez MarekMRQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Na początku tego roku postanowiliśmy z mężem odświeżyć mieszkanie - głowne załozenia to wymiana drzwi wew., gładzie, wymiana podłogi na gres. Zdecydowalismy się na dosyć taniego "majstra". Zaowocowało to tym, ze osiwialam w tydzien. Po kilku dniach od polozenia gresu (płytki na płytki) podloga zaczeła odchodzić, efekt tzw. głuchych płytek. Niestety kasa stracona, mieszkanie rozgrzebane, zero pomyslu co dalej. Weszłam na to forum i po kolei wypisywalam sobie numery do wykonczeniowców. Niestety nikt nie chciał przyjść poprawiać po kimś (szczerze to rozumiałam). Na ok 40 wykonanych telefonów, zgodziły się zobaczyć mieszkanie 3-4 osoby, w tym na moje szczescie Pan Jacek. Oczywiście musiałam swoje odczekać, ale naprawde bylo warto. Dokładnie, równo, z pomysłem i bardzo czysto i szybko (były jeszcze dodatkowo dwie osoby). Dodatkowo miałam zamontowane wszystkie lampy i gniazdka. Szczerze polecam pana Jacka z Boleszewa (tel. 602 553 197).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam, od dłuższego czasu śledzę wpisy na forum. Chociaż sam się nie udzielałem to skorzystałem ze wskazówek, jakie tu znalazłem. Ostatecznie po wielu rozmowach z różnymi wykonawcami, zdecydowałem się na Pana Rafała Nowak z Żukowa (firma Jarbud) Dom jest pod konstrukcją i właśnie wchodzą dekarze.

Teraz już mogę powiedzieć, że dobrze wybrałem. Wszystko odbyło się zgodnie z naszą umową. Życzę wszystkim takich wyborów.

PS. Na wiosnę ruszam dalej i na pewno będę śledził forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam !

 

Chciałabym polecić studniarza Marcina Semrau - 534 968 968 . Studnia wykonana szybko i profesjonalnie . Głębokość zbliżona do tej z mapy hydrogeologicznej . Oryginalne rury studzienne z atestem PZH. Cena bardzo atrakcyjna. Polecam.

Edytowane przez Pandora@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwał ciąg dalszy i dzisiaj będzie największa z dotychczasowych !!

 

Wczoraj skończyli tynkowanie (gips utwardzany) i mogę bardzo mocno polecić Pana Radosława Krasowskiego (513-331-933)

Ekipa solidna, i bardzo dokładna. Piony Pan Radek na końcu pokazywał z użyciem 2 metrowej poziomicy - idealnie równo

około 720m2 (powierzchnia do otynkowania w domu 200m2) do tynkowania zrobił w równe 2 tygodnie. Po robocie cały dom został idealnie wysprzątany. Same tynki gładkie jak szyba :)

 

Przyłączam się do pochwał.

Pan Radek wykonał tynki w naszym domu w Redzie.

420m2 tynków wykonane idealnie równe i w ustalonym terminie, bardzo miła współpraca.

Profesjonalna ekipa, zwracają uwagę na szczegóły. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy.

Dziękujemy Panie Radku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję dobrego fachowca od kafelek - Gościcino, Bolszewo, Wejherowo - te rejony. Proszę polećcie kogoś sprawdzonego, który ładnie, modne położy i nie zgarnie nie wiadomo ile.

 

Pan Adam tel: 516862511

Robił u mnie wykończeniówkę, bardzo sprawny i słowny, otwarty i dokładny. Przy tym rozsądny cenowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, oczywiście Pan Radosław Krasowski, tynki, 513 331 933, pełen profesjonalizm, a był środek zimy.

 

Pochwał ciąg dalszy i dzisiaj będzie największa z dotychczasowych !!

 

Wczoraj skończyli tynkowanie (gips utwardzany) i mogę bardzo mocno polecić Pana Radosława Krasowskiego (513-331-933)

Ekipa solidna, i bardzo dokładna. Piony Pan Radek na końcu pokazywał z użyciem 2 metrowej poziomicy - idealnie równo

około 720m2 (powierzchnia do otynkowania w domu 200m2) do tynkowania zrobił w równe 2 tygodnie. Po robocie cały dom został idealnie wysprzątany. Same tynki gładkie jak szyba :)

 

Witam,

na tym etapie mogę polecić firmy, które wybrałem dzięki forum i dalej polecam:

 

Tynki gipsowe - polecany wielokrotnie P. Radek Krasowski z Rumi tel. 513-331-933

 

Pozdrawiam forumowiczów /Inwestorów i w/w wykonawców

 

 

Przyłączam się do pochwał.

Pan Radek wykonał tynki w naszym domu w Redzie.

420m2 tynków wykonane idealnie równe i w ustalonym terminie, bardzo miła współpraca.

Profesjonalna ekipa, zwracają uwagę na szczegóły. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy.

Dziękujemy Panie Radku!

 

 

Jeszcze raz bardzo dziękuję za miłe słowa i pochwały :)

 

Dla takich inwestorów tynkowanie to przyjemność.

 

Pozdrawiam.

Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
Budowa mojego domu w Koleczkowie w zasadzie już się skończyła. Czas najwyższy na spłatę "długu" wobec społeczności zgromadzonej wokół tego forum. Podaję namiary na sprawdzonych wykonawców, z których, w większości dzięki temu forum, usług skorzystałem i z których tak po prostu byłem zadowolony. Dodam tylko, że moje zadowolenie wynika z jakości wykonanych prac, ale również z poziomu oferowanych przez n/w cen (zlecenie każdej z większych prac poprzedzała solidna akcja ofertowa):

 

1. Ekipa murarzy (od piwnic po dach) - Pan Grzegorz Hinc z okolic Stężycy - tel. 504 290 913 - świetny i doświadczony (cenne rady dziś procentują) fachowiec i przy tym niedrogi, ekipa spokojna, zasuwali aż miło.

 

2. Dekarze (konstrukcja dachu, pokrycie dachówką, obróbki blacharskie, podbitka drewniana, wycinane ozdobnie krokwie itp.) - Pan Robert Bałtruszis z Ustronia Morskiego - tel. 608 334 520 - świetna robota, dach podoba się chyba wszystkim.

 

3. Dachówki, rynny, okna dachowe, wełnę mineralną po zebraniu wielu ofert kupowałem w firmie MATELBUD w Gdyni przy ul. Chwaszczyńskiej. Chociaż nie jest to wykonawca postanowiłem polecić tę firmę na tym forum. Profesjonalne doradztwo, otwartość na negocjacje cenowe, życzliwość (w razie pilnej potrzeby dowozili na budowę nawet nieznaczne ilości towaru) i świetna obsługa. Polecam Pana Andrzeja Maślankę i kolegów.

 

4. Elektryka, instalacja antenowa, internet itp. - Pan Mateusz Meyer z okolic Luzina - tel. 511 109 112 - bardzo dobrze wykonana instalacja, ładnie opisana, dobry kontakt

 

5. Alarm - P. Sebastian z okolic Luzina - tel. 502 927 112 - komentarz jw.

 

6. Hydraulika (łącznie z solarem) - znana i chwalona na tym forum firma DESTO z Rumi - to już chyba klasa sama w sobie, na Pana Tomka Gawędę (tel. 605 848 430) i jego kolegów mogłem liczyć w każdej sytuacji, od etapu wyboru koncepcji ogrzewania domu do być może nie zawsze mądrych pytań w trakcie rozruchu i eksploatacji instalacji.

 

7. Okna - MEGABUD z Rumi i wymieniany wielokrotnie na tym forum Pan Michał Michnowicz - tel. 501 228 741 - doradztwo, jakość oferowanych okien/drzwi, montaż i serwis eksploatacyjny na najwyższym poziomie.

 

8. Zabudowa kominka - Pan Kwidziński z Chmielna - tel. 603 600 054 - dzięki doświadczeniu i fachowym radom tego Pana uniknąłem sporych kłopotów związanych z eksploatacją kominka a wykonana zabudowa jest w 100% zgodna z naszymi oczekiwaniami

 

9. Glazura/terakota - Pan Stefan Franek z Sierakowic - tel. 502 302 216 - po prostu Mistrz (to nie tylko moja opinia)

 

10. Tynki, posadzki - Pan Toporek z Przodkowa - tel. 605 103 371 - dobra robota, możliwość negocjacji cen

 

11. Elewacja zewnetrzna (ocieplenie, tynk + boazeria drewniana), regipsy, gładzie wewnętrzne - Pan Krzysztof Hinca z okolic Stężycy - tel. 509 836 578 - fachowo, sprawnie i naprawdę ładnie wykonane prace

 

12. Podłogi drewniane - Świat Drewna z Gdańska - tel. 058 302 43 22

 

13. Koparka - Pan Daniel z Koleczkowa - tel. 602 735 350

 

14. Adaptacja Projektu - projektantka Pani Bogdanna Ziętek z Wejherowa - tel. 501 487 134 - fachowe rady i niedrogo

 

Czekam na zkońzcenie prac stolarskich i brukarskich i jeśli będę zadowolony dodam wykonawców do powyższej listy.

 

Bardzo proszę o opinie dt. współpracy z projektantką- np. otwarta na pomysły, zmiany, umiała doradzić itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...