Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TRÓJMIASTO - Biała lista wykonawców.


Recommended Posts

Witam

 

Pragnę gorąco polecić tynkarza.

P. Krasowski tel. 513 331 933 z Rumi wykonywał w naszym nowo budowanym domu (Żukowo) tynki gipsowo-wapienne (utwardzane). Ściany gładziutkie, równiutkie, w zasadzie nie ma potrzeby cekolowania. Na budowie czysto, schludnie, powstałe odpady zostały spakowane i złożone we jednym wskazanym miejscu. Każde zadane przez mnie pytanie dot. tynków było potraktowane poważnie i uzyskałam na nie odpowiedź.

Jeszcze raz polecam, dziękuję za wspaniałą współpracę,

Anna Glasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

Pragnę gorąco polecić tynkarza.

P. Krasowski tel. 513 331 933 z Rumi wykonywał w naszym nowo budowanym domu (Żukowo) tynki gipsowo-wapienne (utwardzane). Ściany gładziutkie, równiutkie, w zasadzie nie ma potrzeby cekolowania. Na budowie czysto, schludnie, powstałe odpady zostały spakowane i złożone we jednym wskazanym miejscu. Każde zadane przez mnie pytanie dot. tynków było potraktowane poważnie i uzyskałam na nie odpowiedź.

Jeszcze raz polecam, dziękuję za wspaniałą współpracę,

Anna Glasa

 

Dziękuję.

Współpraca z takimi inwestorami to przyjemność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
z pełnym przekonaniem mogę polecić firmę KAROL - Karol Barzowski.

własnie skończyli dzisiaj stan surowy otwarty i w zasadzie tylko tym sie zajmuja.

jednym słowem REWELACJA!

przez cała budowe zadnych problemow, przeszlismy przez to zupelnie bezstresowo.

a gdyby chciec sie zaglebic w szczegoly to to co w nich bardzo cenimy.

uczciwosc - konkretna i uczciwa osoba.

terminowosc - zaczeli i skonczyli przed wyznaczonym terminem

swietna organizacja pracy - wszystko chodzi jak w zegareczku, ekipa bardzo zgrana! spedzalismy sporo czasu na budowie i nie ma zadnego ociagania sie, kazdy wie czym ma sie zajac. Właściciel, Karol, pracuje z ludzmi, ma ich caly czas na oku.

czystosc - wogole nie czulam sie jak na budowei, wszystko wysprzatanie, poukladane, wyczyszczone.

doradztwo - w czasie budowy wiele razy podpowiedzieli co i jak mozna poprawic by dom byl bardziej funkcjonalny np otwor na schody na strych w projekcie 55x78 wogole nie zrocilismy na to uwagi, Karol popowiedzial by powiekszyc i na szczescie to zauwazyl - tak zrobilsimy i mamy wygodne 70x130.

dyspozycyjnosc - jest w 100% dla inwestora, jestesmy dosc wymagajacy i musial wiele z nami rozmawiac, tlumaczyc itd, wiele razy po godzinach pracy, wieczorami i w weekendy.

szanujacy pieniadze inwestora - nie byuduje po to by zbudowac, buduje jak dla siebie! stara sie, zwraca uwage na kazdy drobiazg, nie tylko po to by "zaliczyc" kolejna robote... ma siwadomosc tego ze ludzie czesto sie zapozyczaja na cale zycie na taki dom i nie mozna nic spie.. bo oni z tym zostaja - ktory wykonawca o tym mysli?

precyzyjne wykonanie - pomierzylismy z mezem odleglosci scian, wyskosci stropow w roznych miesjcach i roznica byla 2mm i maksymalnie 4mm - kierownik budowy pod wrazeniem, a nawiasem mowiac, bedzie sie sam budowal niedlugo i powiedzial ze nie widzi u siebie innej ekipy jak Karol.

cena - najtanszy nie jest, ale nadrozysz tez nie... jest po srodku. ale jak chce sie miec tanio to pozniej jeszcze raz tyle zaplacimy np za tynki na krzywych scianach.

a Karol naprawde, bije od niego szczerosc i uczciwosc... jak go sie pozna i zobaczy jego budowy nie mozna sobie wyobrazic innej ekipy

ja moge go jedynie polecic, aaa i jesli ktos chce szybko to niech lapie terminy bo jest nieco rozchwytywany :)

 

coz jeszcze moge powiedziec? dzisiaj zakonczylismy wspolprace a juz za nimi tesknie :) az leza sie w oku kreci...

 

Ta opinia sprzed lat właściwie zdecydowała o moim wyborze. Jednak pofatygowałam się i byłam na kilku budowach Pana Karola, rozmawiałam też z inwestorami i tylko utwierdziłam się, że to dobry kierunek :) Odwiedziłam też stronę barzowski.pl - nie rozczarowałam się. A na spotkaniu Pan Karol dosłownie skradł moje serce! Takich ludzi już praktycznie się nie spotyka. Wiedziałam, że nie oddam inwestycji mojego życia w żadne inne ręce.

Czekałam na nich 1,5 roku, a od miesiąca ekipa wznosi mój dom, jak dotąd wszystko co w powyższej rekomendacji jest napisane sprawdza się w 100%.

Jak już skończą - to jeszcze potwierdzę ale czuję, że to będzie tylko formalność.

 

edit.

SSO skończony!! wszystko super!!!

Ekipa warta każdej złotówki. Organizacja pracy, sprzęt, tempo ,CZYSTOŚĆ, pracowitość, komunikacja - wszystko wzorowo.

Każdemu życzę takiej ekipy - z nimi budowa, to przyjemność i spokojny sen - bezcenne:)

 

DSC_1859.jpg

DSC_1802.jpg

Edytowane przez tuya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
Witam

Mam pytanko, czy ktos ma jekies doswiadczenia z firma ABIKON

http://abikon.com/

Jestem na etapie wyboru ekipy budowlanej! dziekuje za info

 

Słyszałam dużo dobrego, budowali u znajomego w 2015 i było wszystko super.

Również chcieliśmy skorzystać i zrobili nam wycenę, ale niestety nie nasz lewel cenowy :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Szczerze polecam firmę AR BUD Adam Reńkas Usługi remontowo-wykończeniowe (Tel. 516862511).

Prowadzili wszystkie prace wykończeniowe w naszym nowym domu.

Niesamowicie precyzyjni i zorganizowani.

Ogromne doświadczenie, bardzo komunikatywni ludzie, którzy doradzą lub odradzą w razie potrzeby :yes:

Gorąco polecam współpracę.

Edytowane przez paula6331
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 4 weeks później...
Witam

 

Pragnę gorąco polecić tynkarza.

P. Krasowski tel. 513 331 933 z Rumi wykonywał w naszym nowo budowanym domu (Żukowo) tynki gipsowo-wapienne (utwardzane). Ściany gładziutkie, równiutkie, w zasadzie nie ma potrzeby cekolowania. Na budowie czysto, schludnie, powstałe odpady zostały spakowane i złożone we jednym wskazanym miejscu. Każde zadane przez mnie pytanie dot. tynków było potraktowane poważnie i uzyskałam na nie odpowiedź.

Jeszcze raz polecam, dziękuję za wspaniałą współpracę,

Anna Glasa

No ja niestety nie mogę polecić. Co do jakości pracy nie mogę się wypowiadać bo do wykonania nie doszło. Najpierw pan pobrał zaliczkę, potem dwukrotnie przekładał terminy a podczas obmiaru podwyższył cenę pod pretekstem, że sufit jest na wysokości powyżej 3 metry (3,10m). Byłem nawet skłonny się zgodzić ale powiedziałem, że to ostatnia zmiana warunków na jaką się godzę. Na co pan Krasowski stwierdził, że w takim razie rezygnuje. Ocenę pzostawiam czytającym. Zalecam dużą ostrożność jeśli chodzi o umowy z tym panem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zbyt wiele czasu tracić na sprostowanie tego kłamliwego postu powyżej więc w kilku słowach:

 

Nie zaliczka a 500 zł na wstępną rezerwacje terminu i zawsze zaznaczam, że termin może ulec przesunięciu z mojej strony jak i ze strony inwestora(w tym przypadku to inwestor przesunął termin ze względu na opóźnienie które miał wybrany przez niego elektryk.

Podczas rozmowy telefonicznej zawsze podaję cenę za m/2 dla standardowego domu, nie jestem w stanie przez telefon dopytać o wszystkie szczegóły takie jak wysokości,antresole czy inne utrudnienia. Wycenę na budowie staram się zrobić przed rezerwacją terminu ale tutaj inwestor nie miał czasu się spotkać...

Na miesiąc przed planowanym rozpoczęciem prac w końcu doprosiłem się o spotkanie, pan od samego początku był wrogo nastawiony ale uznałem że ma gorszy dzień, wykonałem pomiary a na informację że będzie trzeba dopłacić 1500 zł(do całości sumy) ze względu na tynkowanie z rusztowań (dom parterowy więc w każdym pomieszczeniu to samo) wybuchł agresją i zaczął na mnie krzyczeć i się odgrażać. Podziękowałem za współpracę i wyszedłem. 500 zł zwróciłem tego samego dnia.

 

Podczas tych wielu lat kiedy wykonywałem tynki, tylko dwa razy poprosiłem o dopłatę do tego co było w umowie ze względu na pogrubienia, więc jasno można wywnioskować, że to co jest w umowie jest niezmienne.

 

Tynkowaliśmy dom jego sąsiadki która była bardzo zadowolona więc domyślam się, że chce się teraz zemścić bo jednak nie może znaleźć wykonawcy na tynki wapienno-gipsowe.

Edytowane przez Radosław Krasowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...

Kończąc budowę mogę szczerze polecić ekipy, które wywiązały się że swoich zleceń niemalże perfekcyjnie. Bez zastrzeżeń, bez reklamacji, bez problemów i przed wszystkim perfekcyjnie wykonana praca.

Ekipa od dachu to DARDACH Dariusz Zieliński tel.692379961

Ekipa od Elewacji to CherBud- Piotr Waligóra tel.502942798

Ekipa od CO i Wód Kan- WodBud tel. 605566790

 

Polecam i pozdrawiam ekipy i życzę wszystkim przyszłym inwestorom takich ekip i braku problemów.

WOJTEK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam wszystkich,

ja chciałabym polecić z pełną odpowiedzialnością Pana Rafała Nowak z Żukowa, buduje mi dom, aktualnie mamy konstrukcję, jest to bardzo solidna firma, wszyscy znajomi i rodzina są pod wrażeniem tempa prac a także przede wszystkim jakości ich wykonania. Pan Rafał zawsze odpowie na wszystkie nurtujące mnie pytania, a mieliśmy ich z mężem bardzo dużo, w końcu to nasz pierwszy dom. już umówiliśmy się również na wykonanie dachu. W razie czego zostawiam numer do Pana Rafała 500 565 820

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Witam wszystkich,

ja chciałabym polecić z pełną odpowiedzialnością Pana Rafała Nowak z Żukowa, buduje mi dom, aktualnie mamy konstrukcję, jest to bardzo solidna firma, wszyscy znajomi i rodzina są pod wrażeniem tempa prac a także przede wszystkim jakości ich wykonania. Pan Rafał zawsze odpowie na wszystkie nurtujące mnie pytania, a mieliśmy ich z mężem bardzo dużo, w końcu to nasz pierwszy dom. już umówiliśmy się również na wykonanie dachu. W razie czego zostawiam numer do Pana Rafała 500 565 820

 

 

 

 

Kiepska auto-reklama pierwszy wpis zaraz po rejestracji 28.10

Takich opinii dosłownie prawie identycznych z tym numerem jest sporo na forum . Odrazu widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczów :)

Kiedy szukaliśmy z mężem firmy która miała budować nasz dom, rzucił nam się w oczy baner firmy budowlanej Jarbud przy głównej ulicy w Żukowie . Niestety nic o tej firmie nie słyszeliśmy więc popytaliśmy, poszukaliśmy informacji w internecie i tak trafiliśmy tu. Postanowiliśmy umówić się na spotkanie z Panem Rafałem Nowak. Spotkanie muszę przyznać bardzo rzeczowe, sympatyczne i konkretne, objechaliśmy z Panem Rafałem kilka budowanych przez niego domów. Po kilku innych rozmowach, decyzja padła na Jarbud. I wiecie co? To była dobra decyzja. W tej chwili kończą nam kłaść dachówkę i jesteśmy w trakcie dogadywania robót wewnętrznych. Serdecznie polecam, można ich znaleźć na fb.

 

I kolejny długo nie trzeba szukać

Rejestracja i podobny wpis na te sama jedna firmę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Projektant wnętrz - zdecydowanie polecam współpracę z Panią Hanią Duszyńską! Profesjonalne podejście do klienta a także przystępne ceny. Projekt domu wyszedł super.

Pracuje głównie z Klientami z Trójmiasta, ale trzeba się umawiać przynajmniej 2 miesiące wcześniej.

 

(Translated by Google) Professional approach to the client as well as affordable prices. The house plan came out great. I definitely recommend working with Ms Hania Duszyńska!

 

 

Namiary: 502 356 701

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 5 weeks później...

Witam,

 

To mój pierwszy post na forum ale skorzystałem sporo na sugestiach z postów poprzednich dlatego chciałbym też pochwalić ekipy które sprawdziły się u mnie na budowie (okolice Pruszcza Gdańskiego). Budowa jest na etapie SSZ bez elewacji także wymienię ekipy do tego momentu (dodam jeszcze moją prywatną ocenę w szkolnej skali), a więc tak:

 

 

- Ekipa SSO + więźba i deskowanie - Marian Zielke - 602 716 501 - 6

 

Znakomita ekipa, wszystko od A do Z zrobione profesjonalnie i równo. Wszyscy fachowcy później byli pod wrażeniem tej pracy. Dodatkowo mieliśmy kilka zmian podczas budowy i ekipa bez żadnych problemów sobie z nimi poradziła. Z czystym sumieniem polecam każdemu, ekipa jak los na loterii. Konstrukcja dachu to majstersztyk.

 

- Dekarz - Dardach Dariusz Zieliński - 692 379 961 - 5

 

Profesjonalna robota. Nie ma się do czego przyczepić, od p. Dariusza uzyskałem sporo dodatkowych porad, jest to fachowiec najwyższej klasy.

 

- Okna - Megabud Gdańsk https://megabud.krishome.pl/ - 5

 

Wszystko ok, bardzo dobry kontakt i profesjonalne wykonanie. Był jeden problem z obudową rolety, który szybko został naprawiony.

 

- Hydraulika - DAKO - 608 722 696 - 5

 

Porządna robota, znakomity kontakt z p. Michałem i p. Danielem, sporo dodatkowych wskazówek i wiedzy nabyłem podczas realizacji.

 

- Elektryk - Tutaj muszę potwierdzić, że mogę upublicznić dane i nr telefonu także na razie nie będę się rozpisywał.

 

- Rekuperacja - Almati - 608 504 238 - 5

 

Przyjechali, zrobili, wszystko równo. Dodatkowo też zrobili mi rurę do okapu na poddasze i podzielili się masą pozytecznych wskazówek odnośnie rekuperacji. Tutaj również nie można się do niczego przyczepić.

 

- Wylewki - Janusz Pulkowski - 502 656 698 - 5

 

Wszystko zrobione tak jak uzgodnilismy, co do milimetra. Jestem bardzo zadowolony.

 

- Projekt instalacji i wnętrz - 4Rooms Studio - 608 455 902 https://4rooms-studio.pl/ - 6++++!

 

Na koniec absolutny hit, dziewczyny ułożyły wszystko tak, że poszło jak po sznurku, wszystkie instalacje perfekcyjnie rozpisane (włącznie z wysokością posadzek!), dziesiątki rzeczy o których bym nie pomyślał lub zapomniał przy budowie. Do tego fantastyczny kontakt i nietuzinkowe pomysły przy planowaniu wnętrz. Polecam z pełną odpowiedzialnością, jeśli ktoś wątpi że warto polecam spróbować to jest zupełnie inne doświadczenie niż organizacja domu przez zwykłego śmiertelnika :)

 

 

Warto zaznaczyć. że organizowałem ekipy sporo wczesniej niż ruszała budowa. Co istotne równo z architektem do adaptacji projektu skontaktowałem się z projektantkami wnętrz co okazało się dobre bo w innym wypadku nie załapałbym się na termin (z tego co wiem dziewczyny są dość mocno oblegane) :)

 

Jeśli ktoś chciałby wiedzieć coś więcej, zapraszam do kontaktu, chętnie podzielę się wiedzą którą nabyłem przez ostatnie dwa lata :) Mam też zdjęcia realizacji :)

Edytowane przez Brokson
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...