Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TRÓJMIASTO - Biała lista wykonawców.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja co prawda dopiero będę zaczynał budowę ale o "cyganie" słyszałem pochlebne opinie, budował domy dwóm moim sąsiadom, i nie mieli oni zastrzeżen co do pracy ekipy. Domy powstawały fachowo i w krótkim czasie, stan surowy z więźbą u mojej sąsiadki zrobili w niecałe dwa miesiące.

Zero alkocholu na budowie, sami załatwiają materiały, a mój przyszły kierownik budowy, którego notabene też polecam, p. Krzysztof Włodarz z Pszczółek, parząc na zdjęcia domu sąsiadów stwierdził że fachowca murarza po ścianie widać..

 

No i stało się, domek stoi trzeba tylko dechy położyć i papę oraz okna pozabijać..

 

Teraz z czystym sumieniem mogę polecić ekipę pana Jurka Zakrzewskiego vel "Cygana". zaczęli w drugim tygodniu października kopiąc pod ławy a jutro kończą budowę... współpraca układała nam się wzorowo... zero umowy, a wszystko w terminach uwzględniając kaprysy pogody... Cygan sam zamawia materiały na budowę, przynajmniej te które brakują, oczywiście uzgadniając wcześniej z wykonawcą, ma zaprzyjaźnionych cieśli, też fachowców starej daty... i jedni i drudzy znaleźli i poprawili kilka błędów w projekcie... oczywiście w konsultacji ze mną i kier. budowy...

 

Z kierownika budowy też jak do tej pory jestem zadowolony także z czystym sumieniem mogę polecić

 

Murarze i nie tylko: p. Jerzy Zakrzewski vel "Cygan" - tel 607226455

Kier. Budowy: p. Krzysztof Włodarz - tel 601249959

Cieśle: p. Szmajdka - tel 501077297

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zdruzgotany. To ja sie targuje z wymienionym wczesniej p. Grzesiem (ten od kafelek), ktory bierze ok. 40 zl/m2 kafalek, a gosc, ktory rowniez kladzie kafle mowi mi telefonicznie, ze on bierze 85 zl/m2 :o :o :o (szukalem kogos, kto by przed swietami jeszcze 30 m2 w jodelke polozyl).

 

Chyba sie im we lbach przewraca - podobno gosc ukladal ostatnio we Wrzeszczu za taka cene. Ludzie - nie placcie tyle, bo sami sobie bicz (my inwestorzy) na siebie krecimy.

Chyba zaraz przeedytuje post o Grzesiu, bo gotow mi jeszcze cene podniesc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Polecam moją brygadę.

Wykonali mi elewację i są naprawdę fachowi i pomocni w każdym calu.

 

Wykonują nie tylko elewacje, ale między innymi tynki gipsowe, kładą klinkier itp.

 

Oto namiary:

USłUGI OGóLNOBUDOWLANE

BEATRIX Grzegorz Stępień

tel. 0 602 227 979

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończył u mnie montować meble pan Fedorowski:

 

http://fedorowskimeble.republika.pl/

 

Mogę szczerze polecić - jedyna osoba, która miała ofertę cenową dostosowaną do moich możliwości. W każdym innym miejscu, za TO SAMO żądali od 30 do 100% więcej.

Ponadto to jedyna osoba (z 5 firm, w których byłem), która mówiąc, że zadzwoni tego a tego dnia, dokładnie to robiła. Gdy mówił, że przyjedzie w niedzielę o 19, to był w niedzielę o 19. Normalnie ze świeczką takich ludzi teraz szukać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Właśnie skończył u mnie montować meble pan Fedorowski:

 

http://fedorowskimeble.republika.pl/

 

Mogę szczerze polecić - jedyna osoba, która miała ofertę cenową dostosowaną do moich możliwości. W każdym innym miejscu, za TO SAMO żądali od 30 do 100% więcej.

Ponadto to jedyna osoba (z 5 firm, w których byłem), która mówiąc, że zadzwoni tego a tego dnia, dokładnie to robiła. Gdy mówił, że przyjedzie w niedzielę o 19, to był w niedzielę o 19. Normalnie ze świeczką takich ludzi teraz szukać...

 

A montowali Ci meble kuchenne czy coś jeszcze?

Może jakieś fotki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma namiar na fachowców od budowy najzwyklejszego płotu (podmurówka, słupki, naciągnięcie siatki) ?

Sprobuj tu:

668 111 931 - dostalem namiar od kolegi, wiec jakosc niesprawdzona przeze mnie, ale mowil ze on jest OK

 

Tacy sobie, średnio drodzy, podmurówka faluje, na pewno nie są pracowici - genralnie drugi raz bym ich nie wziął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam również Pana Klawitera (58) 682-93-89 od projektów przyłączy wody i gazu. Taniej chyba niogdzie nie ma, wszytsko bez problemów.

 

Polecany Pan Lademan robił u mnie w sierpniu tynki gipsowe, które miały być gotowe do malowania bez gładzenia.

Wczoraj sciany oglądał malarz i niestety po dokładnym sprawdzeniu ścian "za pomocą lampy", okazalo się że ściany muszą być cekolowane :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam również Pana Klawitera (58) 682-93-89 od projektów przyłączy wody i gazu. Taniej chyba niogdzie nie ma, wszytsko bez problemów.

 

Polecany Pan Lademan robił u mnie w sierpniu tynki gipsowe, które miały być gotowe do malowania bez gładzenia.

Wczoraj sciany oglądał malarz i niestety po dokładnym sprawdzeniu ścian "za pomocą lampy", okazalo się że ściany muszą być cekolowane :-(

Ile czasu zajęło p. Klawiterowi zrobienie i uzgodnienie projektów przyłączy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu zajęło p. Klawiterowi zrobienie i uzgodnienie projektów przyłączy?

 

Nie pamiętam, ale sam projekt zrobił chyba w jeden dzień, a reszta to kwestia urzędów.

 

No też jestem ciekawa ... bo nam zaczął robić chyba w październiku, albo i we wrześniu i do tej pory ... nie mamy.... twierdzi że to urzędy właśnie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Właśnie skończył u mnie montować meble pan Fedorowski:

 

http://fedorowskimeble.republika.pl/

 

Mogę szczerze polecić - jedyna osoba, która miała ofertę cenową dostosowaną do moich możliwości. W każdym innym miejscu, za TO SAMO żądali od 30 do 100% więcej.

Ponadto to jedyna osoba (z 5 firm, w których byłem), która mówiąc, że zadzwoni tego a tego dnia, dokładnie to robiła. Gdy mówił, że przyjedzie w niedzielę o 19, to był w niedzielę o 19. Normalnie ze świeczką takich ludzi teraz szukać...

 

A montowali Ci meble kuchenne czy coś jeszcze?

Może jakieś fotki??

 

Procz mebli kuchennych, takze ciut zabudowy w lazienkach. Moge tylko powiedziec, ze nadal jestem zadowolony i z pewnoscia ten pan bedzie u mnie robil dalsze zabudowy.

Fotki? - poprosze adres @ na PW, to wysle - jak tylko znow zlapie dostep do neta :) - bo ostatnio to mam raz na 2 tygodnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam,

 

poszukuje ekipy do stanu surowego w okolicach Jankowa Gdańskiego mozecie kogos polecic?

 

pozdrawiam

 

crisi

 

 

Z całą pewnością mogę polecić cieśli. Takich fachowców spotkać to naprawdę przyjemność. Terminowi, solidni, mimo fatalnych warunków pogodowych byli każdego dnia. W razie wątpliwości (błędy w projekcie) dzwonili i zapraszali na budowę, przedstawiali rozwiąznie. SUPER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.polecam kilku fachowcow z Przodkowa (kawalek przed kartuzami).dosc latwo ich znalezc w przodkowie ale w razie co sluze telefonem.hydraulik-miroslaw Łaga (mieszka niedaleko hali sportowej na majkowskiego lub majakowskiego.fachowiec jakich malo-terminowo,solidnie i uczciwie.pracuje od rana do wieczora, rozliczenia wg faktur,bez rzadnych dodatkowych kosztow.tynkarz-czeslaw stenka.robi tynki cementowo-wapienne (teraz chyba po 18zl/m2) bez kosztow materialu.fakt faktem wytynkowaie domu wraz z poadzkami (700m2 tynkow+200m2 posadzek trwa ok 2mcy) jest troche nuzące, ale nie mozna wymagac wiecej jesli pracuje sie w systemie 1 tynkarz+pmocnik, a jakosc jest naprawde super.oczywiscie nie jest to taka gladź jak po cekolowaniu, ale wystarczająca zeby z tego cekolowania zrezygnowac jesli nie ma sie naprawde super wysokich wymagań.czlowiek uczciwy,pracuje 6 dni w tygodniu, pomoze i doradzi przy innych pracach.zostawiam mu klucze od domu, na budowie jestem co sobote i wiem ze nic nie zginie i nic nie bedzie poniszczone.jak zobowiąze sie ze cos bedzie zorbione do jakiegos ustalonego dnia , to chocby mial robic w niedziele slowa dotrzyma.trzeba sie z nim umawiac na robote 6mcy wczesniej.ostani to roman król (murarz).mieszka na sportowej.tani to on nie jest,ale na robocie sie zna.mury proste,pustych butelek po nim i jego brygadzie sprzatac nie trzeba.pilnowac tez go nie trzeba, umawia sie co i jak ma byc zrobione i tak faktycznie robi.robil nam drobne prace, scianki dzialowe, szambo, doprowadzenie wody i pradu.do murow go nie wziałem bo wydawalo mi drogo a patrzac z perspektywy popelnilem blad, bo jakosc murow ktore mam pozostawia wiele do zycznia.stare przyslowie sie sprwdza-chytry 2 razy traci.pozdro.krzych i goska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...