Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TRÓJMIASTO - Biała lista wykonawców.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

Chciałabym gorąco polecić firmę chwaloną wielokrotnie i zasłużenie.

Megabud z Rumii.

Wykonali u mnie niewielkie zlecenie: sprzedaż i montaż drzwi wejściowych z demontażem starych. Mogę podsumować jednym słowem - profesjonalnie !

Dokładnie tak jak lubię - kompetencja i terminowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boje sie takich wpisow bo z doswiadczenia wiem ze jak dostaja zlecenia to dostaja malpiego rozumu ale moze komus pomoga sa to ekipy ktore uratowaly mi nerwy

 

 

parkiecarz terminowy, solidny dokladny, dba o material klienta 509 550 431

 

kafle, wykonczenie kompleksowe p. Grzes 606 808 879-rewelacja, dokladny, w miare terminowy, szybki i na temat, bezproblemowy, doradzi

 

wymarzona kuchnia mojej zonki 502 633 799 facet nie robi jakis wizualizacji-rysuje na papierze milimetrowym ale robi solidnie terminowo dokladnie przyjezdza na poprawki, zona jest zadowolona i to jest najwieksza rekomendacja, robi pozatym meble na wymiar u nas robil dodatkowo wieszak w przedpokoju mozna go zobaczyc w dzienniku, robi w drewnie i plycie montuje sprzet byl konkurencyjny cenowo.

 

facet do montazu mechanizmu bramy w ogrodzeniu- doradzi pospawa solidna i rzetelna robota, jest przedstawicielem mechanizmow faac 601 651 297

 

to sa ekipy od wykonczenia na szczescie nie wykonczyly psychicznie i finansowo. Mam nadzieje ze innym tez pomoga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sercem mogę polecić Panią Izę Kotlewską projektantkę wnętrz. Jest solidna i niedroga, cały czas pod telefonem. Słucha, doradza, wypytuje o upodobania, kolory itp. Jest naprawdę świetna. Zamówiłam u niej ustawienie ścian wewnętrznych, dobór kolorystyki i materiałów wykończeniowych, rozstawienie mebli, projekt oświetlenia, ułożenie gniazdek, projekt mebli oraz wizualizację. Można także u niej zamówić wykonanie mebli:)

 

Bardzo prosze o namiar na Pania Kotlewska.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sercem mogę polecić Panią Izę Kotlewską projektantkę wnętrz. Jest solidna i niedroga, cały czas pod telefonem. Słucha, doradza, wypytuje o upodobania, kolory itp. Jest naprawdę świetna. Zamówiłam u niej ustawienie ścian wewnętrznych, dobór kolorystyki i materiałów wykończeniowych, rozstawienie mebli, projekt oświetlenia, ułożenie gniazdek, projekt mebli oraz wizualizację. Można także u niej zamówić wykonanie mebli:)

 

Bardzo prosze o namiar na Pania Kotlewska.

 

pozdrawiam

 

o tej Pani pisze też tutaj

http://forum.muratordom.pl/trojmiasto-czarna-lista-wykonawcow,t61775.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może poleci jakiś tartak z okolic Gdańska?

szukam dobrego, solidnego ale w miarę taniego tartaku, muszę nabyć deski szalunkowe i krokwie

 

Całą więźbę dachową zamówiłem w tartaku w Sulęczynie: http://www.tartak.pomorskie.pl/

Był już polecany na forum.

Ceny przystepne, terminy super. Zamówiłem więżbę w pażdzierniku z dostawą w listopadzie. Byli jedynym tartakiem, który się tego podjął. Wszystkie dostawy na telefoon. Zabakło kilku krokwi, dowieżli następnego dnia. Zresztą zamówiłem u nich i dachówki i okna połaciowe. Dowożą zgodnie z potrzebami dekarzy, właściwie wszystko na telefon.

Są naprawdę OK. Ostateczne rozliczenie po wykonaniu dachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zauwazylam,ze "moj" wykonawca co i instalacji wod-kan zawital na forum,wiec spiesze wystawic opinie jego pracy.

Pod dobra ocena pracy p.Bartka podpisuje sie wszystkimi czterema konczynami :D

tel.0785-143-790

http://forum.muratordom.pl/uslugi-hydrauliczne-zapraszam-pomorskie,t117717.htm

 

Rowniez potwierdzam dobra opinie o Panu Bartku. Wszystko dziala tak jak powinno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Usługi Ogólnobudowlane Ciesielstwo, Dekarstwo Krzysztof Arendt"

tel. 508 071 549.

Poleciła nam ich firma Matelbud gdzie kupowaliśmy dachówkę oraz okna.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usługi więc mogę dalej ich polecić.

Szefem jest rzeczowy, uczciwy i kulturalny człowiek a przy tym bardzo dobry fachowiec. Czego chcieć więcej? A... no i nie jest aż tak drogi w porównaniu do innych.

 

Wykonali również drobną robotę, która należała do kogoś innego, przy czym nie chcieli za to dodatkowej kasy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Usługi Ogólnobudowlane Ciesielstwo, Dekarstwo Krzysztof Arendt"

tel. 508 071 549.

Poleciła nam ich firma Matelbud gdzie kupowaliśmy dachówkę oraz okna.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usługi więc mogę dalej ich polecić.

Szefem jest rzeczowy, uczciwy i kulturalny człowiek a przy tym bardzo dobry fachowiec. Czego chcieć więcej? A... no i nie jest aż tak drogi w porównaniu do innych.

 

Wykonali również drobną robotę, która należała do kogoś innego, przy czym nie chcieli za to dodatkowej kasy. :D

 

Zgadzam się w 100%. Ja również serdecznie polecam Pana Krzysia. Ekipa bardzo zgrana, robią szybko i solidnie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Jestem nowa na tym forum,ale zauważyłam, ze pojawił się na nim Pan Grzesiu, który robił u mnie kapitalny remont mieszkania. Mogę go plecić ze spokojnym sumieniem tel.0501299927.

Jeżeli o wykończeniówki to mogę jeszcze polecić Pana Janusza. Jest może nieco szorstki w obyciu, ale fachowiec z niego dobry. Tel.0511648731.Wykańczał dom moich znajomych i mieszkanie mojej mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem mogę polecić:

- murarka : Dom-Bud Jacek Szymichowski 506-051-021 - oby takich wiecej. Na pweno będę korzystał z jego jak najdłuzej. Sciany sa, teraz tarasy, zbiorniki na deszczowke, plot, kostka ... przy jego robocie moglem spac spokojnie.

- Dekarze: 607-470-721 Sławek Kamiński oraz Sławek Bednarski. Ekipa spod Starogardu Gdańskiego. Solidna, dokładna, szybka. Wszystko zgodnie z życzeniem.

- Beton: DK Inwest 058 304-56-22. Może są i tańsi. Ci natomiast sa poważni. Raz spóźnili się 20 minut. Oczywiscie powiadomili wcześniej o tym fakcie.

Górski: 6 godzin spoóźnienia - dla mnie nie do przyjęcia!!

- Piasek, żwir - Gabrex Żukowo - 058 681-84-78

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tym razem wpisuje firmę DIPLOMEX z Redy, to firma produkująca okna i drzwi. My kupiliśmy u nich okna (kolor orzech ze szprosami również w tym kolorze), fakt może do najtańszych nie należą, ale są warte swojej ceny (zresztą można sobie wybrać opcje czy zaokrąglona listwa wewnętrzna, czy zewnętrzna, czy obie, czy kolor jrdno czy dwustronny itd.). Bardzo dobrze wykonane, na profilu Salamandra, dokładnie wykończone. Montaż poszedł bardzo sprawnie. Firma, która nade wszystko ceni sobie satysfakcję klienta i o niego dba. W wielu sytaucjach można było się dogadać. Okna po zdjęciu taśmy na zewnątrz nie są nigdzie uszkodzone, gładko się otwierają, jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sercem ich polecam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...