Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TRÓJMIASTO - Biała lista wykonawców.


Recommended Posts

witam. nie myślałam że budowanie tak wykancza nerwowo inwestora.

udało mi sie w koncu zamknąc budynek i mogę przystąpić do prac wewnętrznych. Raczej miałam pecha do wykonawców ale było kilku którzy zasłużyli na pochwałe. Stan surowy pieścił pan Sikora z bratem, aż za bardzo dokładny szkoda będzie tynkować, do dachu udało mi się zwerbować pana Gawkę z Luzina z którego również jestem zadowolona, natomiast okna pcv avante, bramę i drzwi zakupiłam w firmie megabud z Rumi. Przedstawiciela okien mogę z czystym sumieniem polecić. Jest na rynku juz od paru lat. Namiary dostałem na niego z dwóch niezależnych źródeł. Nie dość, że miła obsługa to duży profesjonalizm no i ceny do przyjęcia przy wysokiej jakości towaru. kolor okien macore idealnie się komponuje z grafitową dachówką. wkrótce instalacje i tynki mam nadzieję że bez złych przygód :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Z największą przyjemnością polecam ekipę murarzy Pana Wojtka Kordy tel: 602880802. Robili mi STAN SUROWY (ścianki fundamentowe, chudziak, ściany parteru, strop, schody, ściany poddasza, ścianki działowe, kominy, taras, uwaga: nie robią więźby). Ekipa jest naprawdę rewelacyjna: doskonali fachowcy, wyjątkowo sympatyczni, uczciwi, podpowiadali rozwiązania różnych szczegółów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

No i do białej listy z przyjemnością chciałbym dopisać następujących Panów:

 

DEKARZE: Jarosław Stępiński, Leszek Kotfas - 608 706 953, 606 420 385; bardzo się cieszę, że doradzili mi w wielu kwestiach, że pomogli przy wielu wyborach - no i oczywiście wykonali całe poszycie dachowe wraz z deskowaniem, papą lub folią, rynnami itd.; ogólnie można ich szczerze polecić, no i ceny - porównując z innymi - naprawdę dobre

 

OKNA, DRZWI, BRAMY GARAŻOWE: firma Megabud i Pan Michał Michnowicz 501 228 741 - widzę, że i tak ma tutaj ugruntowaną pozycję - tym chętniej dołączę do grona osób go chwalących i bardzo serdecznie polecam; wziąłem okna plastikowe Avante, drzwi KMT i bramę Wiśniowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYKOŃCZENIÓWKA jest zakończona (karton-gips, malowanie, glazura, terakota, podłogi, kominek, schody, balustrady, inne drobne prace).

 

Zdecydowanie polecam panów:

 

Jana ZELEWSKIEGO (501 944 977)

Sylwestra CIERLIŃSKIEGO (604 682 705)

 

Wysoka jakość, bardzo dobra cena, korygują błędy murarskie. Czystość na placu budowy jest standardem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od trzech tygodni mamy piękne MEBLE KUCHENNE.

 

Firma "STYL" panowie KRAUZE, Gdynia (606 486 298)

 

Długo czekaliśmy (9 tygodni), ale efekt wspaniały. Doradził, zaprojektował, doskonała relacja cena - jakość.

 

Z rozpędu zamówiliśmy szafę typu komandor, meble do pokoju, łazienki i wiatrołapu :D

 

/Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Architekt p Jolanta Makanderpozwoliła przebrnac etap wyborów materiałow, , zrobiła projekt, czuwała nad wszystkim.Rewelacja!tel 0501785505

 

Robila Wam jakies wieksze zmiany w projekcie? adaptacje projektu, zagospodarowanie dzialki?Ile Was to kosztowalo?

Pozdrawiam Dorbie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Gdzieś w tym poście mignęło mi nazwisko stolarza p. Marek Lejk (wpisano błędnie Michał). Szanowni Forumowicze - unikajcie jak ognia. Schody zrobił nam z półrocznym poślizgiem, podobnie drzwi. Mimo umowy gość opóźnia jej wykonanie, kłamie jak z nut że miał wypadek i nic nie może robić, leży jak kłoda. Prawdę mówiąc to nie potrafi on dłutem się posługiwać i bez swoich pracowników by zginął. Pomogło dopiero straszenie sądem, ale niestety drzwi robił szybko i na odwal i są spartaczone. Ktoś pisał źe robi kuchnie, też nie polecam. Przepłacicie o 50%. Ten człowiek tylko maluje gotowe fronty, które też zamawia od jakiegoś pośrednika a nie bezpośrednio od producenta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością wpisuję na białą listę wykonawców firmę Pana Jerzego Zakrzewskiego ps. " Cygan" ze Świbna tel. 0607-226-455 firma zajmuje się budową domów od podstaw w stanie surowym tj od wykopów po dach .

Jestem z ich pracy bardzo zadowolona ludzie pracują według mnie dość szybko i niezwykle starannie. Pan Zakrzewski jest słowny i terminowy potrafi doradzić pewne rozwiązania i wyłapać błędy w projekcie , ludzie niepijący ( ja przynajmniej ich nie przyłapałam ) dbają o porządek na budowie. Naprawdę bardzo polecam. ! Oby więcej takich ekip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sercem mogę polecić Panią Izę Kotlewską projektantkę wnętrz. Jest solidna i niedroga, cały czas pod telefonem. Słucha, doradza, wypytuje o upodobania, kolory itp. Jest naprawdę świetna. Zamówiłam u niej ustawienie ścian wewnętrznych, dobór kolorystyki i materiałów wykończeniowych, rozstawienie mebli, projekt oświetlenia, ułożenie gniazdek, projekt mebli oraz wizualizację. Można także u niej zamówić wykonanie mebli:)

A można otrzymac namiary do tej Pani?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sercem mogę polecić Panią Izę Kotlewską projektantkę wnętrz. Jest solidna i niedroga, cały czas pod telefonem. Słucha, doradza, wypytuje o upodobania, kolory itp. Jest naprawdę świetna. Zamówiłam u niej ustawienie ścian wewnętrznych, dobór kolorystyki i materiałów wykończeniowych, rozstawienie mebli, projekt oświetlenia, ułożenie gniazdek, projekt mebli oraz wizualizację. Można także u niej zamówić wykonanie mebli:)

A można otrzymac namiary do tej Pani?

 

Mam tylko tyle,ale wszystko tam znajdziesz.

 

http://www.mp2studio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Ponieważ pewien etap w budowie zamknięty (kończymy właśnie dach), mam przyjemność podzielić się następującymi namiarami:

 

badania gruntu - 502-526-801, 348-52-83 pan Szyłański

 

geowłóknina (b.dobra -nieporównywalna z hipermarketowymi) - 552-75-97

 

beton - 508-018-133 ThomasBeton może nie najtaniej ale dobry i zawsze na czas

 

tartak - 602-238-850, 684-47-25 Sulęczyno (terminowo i drewno ok)

 

cieśla - 692-707-131 Stanisław Gojtowski i bracia (w 3 dni zrobili więźbę i jeszcze pięknie wyrzeźbili krokwie)

 

PATOKA HURTOWNIA - 691-71-00 Lublewo, głównie babeczki tam pracują. Naprawdę super, powżnie traktują klienta, jak mówią że przywiozą w środę rano to tak jest. Mozna u nich zamówić praktycznie wszystko i CENY OK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sercem mogę polecić Panią Izę Kotlewską projektantkę wnętrz. Jest solidna i niedroga, cały czas pod telefonem. Słucha, doradza, wypytuje o upodobania, kolory itp. Jest naprawdę świetna. Zamówiłam u niej ustawienie ścian wewnętrznych, dobór kolorystyki i materiałów wykończeniowych, rozstawienie mebli, projekt oświetlenia, ułożenie gniazdek, projekt mebli oraz wizualizację. Można także u niej zamówić wykonanie mebli:)

 

MALE SPROSTOWANIE. JA TEZ BYLEM KLIENTEM PANI IZY KOTLEWSKIEJ. FAKT ZE WYDAWALO SIE NIEDROGO, ALE PONIEWAZ JEJ USLUGI TO TOTALNA AMATORSZCZYZNA WIEC WYSZLA BAJONSKA CENA - OK 2TYS ZA NIC!!! MIALY BYC PROJEKTY OSWIETLENIA, INSTALACJI MULTI A DOSTALEM SMIECI, KTORE NA BUDOWIE EKIPA WYSMIALA. MAM WSZYSTKIE PROJEKTY TEJ PANI I JETSEM GOTOW JE ZAPREZENTOWAC ZAINTERESOWANYM NA DOWOD ZE NIE RZUCAM OSZCZERSTW. A POD TELEFONEM TO BYLA DOPOKI PIENIADZE BYLY DO ZAPLACENIA.

KOLEJNA SPRAWA SA MARZE JAKIE SOBIE NALICZA. PROPONOWANE PRZEZ NIA LAMPY ZNALAZLEM W SKLEPIE ZA 1/3 CENY KTORA ONA ODE MNIE CHCIALA. CZY KTOS TU NIE SZUAKA FRAJEROW?

 

PS. A CZY PREZYPADKIEM TAK ZACHWALAJACA ANDZIA TO NIE JEJ BYLA PRACOWNICA PANI ANIA K.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyslalem ze jak przegladam forum od podstaw szukajac ekip to dam wyniki

 

Stolarze: od kuchni

Michal Lejk 693-477-315

Andrzej Wandtke 0601-299 855

 

CMyK

 

Witam

 

Czy możesz mi przesłać jakieś zdjęcia ich kuchni?....a może znasz jakąś stronę gdzie mogę zerknąć na kuchnie?

 

Pozdrawiam

 

Marcychna,

jeżeli dostałaś jakieś zdjęcia tych kuchni, to proszę Cię bardzo, wyświetl je na FORUM (lub wyślij mi na priv-a)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skotito, hmmm, nie rozumiem Twoich nerwów, i tego, że się czepiasz do mnie, nie jestem żadną Anną K. i nie musisz krzyczeć. Jestem zadowoloną klientką tej Pani i wszędzie będę ją polecała. Dostałam wszystkie projekty, a Pani ta po sto razy pyatała mnie czy tak może być i czy mi się to podoba zanim zatwierdziłam projekt. Trzeba było więc mówić jak coś się nie podobało :roll: Pani jest pod telefonem i mailem cały czas choć pracę już u mnie skończyła i otrzymała pieniądze.

Poza tym dostałam propozycje mebli, dodatków itd, które sama sobie mam kupić, więc gdzie tu jest naliczanie dodatkowych kosztów? Natomiast rozumiem, że jeśli Pani ta miała kupować sama wszelkie urządzenia to miała prawo doliczyć sobie kasę. Nikt by za darmo po sklepach nie biegał.

Poza tym jeśli Ciebie to interesuje mam na imię Angela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Angelo, sadze ze zrozumialabys moje nerwy gdybys zobaczyla projekt jaki otrzymalem. tu nie chodzi o to czy cos jest ladne lub nie bo gusta sa rozne ale o fakt ze jak sie ktos podejmuje jakiegos zadania to powinien miec wiedze w tym temacie a moim przypadku pani kotlewska wykazala sie kompletnym brakiem pojecia. a na tej liscie promujemy FACHOWCOW, a takie wpady zdarzaja sie raczej amatorom. Gratuluje ze Tobie sie udalo i jestes zadowolona - ja na pewno nie. co do cen to i tak uwazam 200% marze za istne zdzierstwo. to nie byly lampy eksluzywne tylko Brilux dostepny w kazdym sklepie. ja jak wiekszosc ludzi na tym forum dbam o swoje pieniadze i jestem gotow placic za prace solidnie wykonane a nie fuszerki. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością wpisuję na białą listę wykonawców firmę Pana Jerzego Zakrzewskiego ps. " Cygan" ze Świbna tel. 0607-226-455 firma zajmuje się budową domów od podstaw w stanie surowym tj od wykopów po dach .

Jestem z ich pracy bardzo zadowolona ludzie pracują według mnie dość szybko i niezwykle starannie. Pan Zakrzewski jest słowny i terminowy potrafi doradzić pewne rozwiązania i wyłapać błędy w projekcie , ludzie niepijący ( ja przynajmniej ich nie przyłapałam ) dbają o porządek na budowie. Naprawdę bardzo polecam. ! Oby więcej takich ekip.

 

Hm.... U mnie tez Ci panowie zaczęli pod koniec listopada budowe i na poczatku wydawali sie rzeczowi, kompetentni (na dzień dzisiejszy mam jednak jedynie niedokonczony stan zero)...Wszystkim umawiajacym sie z ta ekipa radze wiec podpisywac umowe (pan Z. nie bardzo chce, obrusza sie, ze Mu nie wierzymy...) i nie dawac zadnych zaliczek...my zlitowalismy sie przed swietami i teraz mamy problem - panowie po Nowym Roku pojawili sie na budowie raz i to na kilka godzin -bo pan Z. narzeka ze ma do nas daleko, ze bloto, a dzisiaj po telefonicznej interwencji stwierdzil, ze potrzebuje kolejna zaliczke w wysokosci 1000 PLN na paliwo :roll: ) Jesli tak dalej pojdzie - napisze o panu Cyganie w "sasiednim" watku. Daje tej ekipie szanse do konca kolejnego tygodnia :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o jestem bardzo zdziwiona nie miałam z tym panem żadnych problemów, nie pisałam z nim żadnej umowy wszystko na tzw gębę, nie chciał żadnych zaliczek, umawiał się na poszczególne etapy, normalnie zero problemów z niczym dlatego tym bardziej jestem zdziwiona jego postawą. No cóż widać że budowlańcy w tym kraju stają się coraz bardziej wybredni i nikomu już nie można ufać. Mnie się narazie udało uniknąć problemów ale nigdy nic nie wiadomo na kogo się trafi następnym razem :oops: tym bardziej mi przykro bo nie chciałam nikogo wprowadzić na minę chyba jednak nie warto nikogo chwalić na zapas . Pozdrawiam i życzę bardziej trafionych ekip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...