Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TRÓJMIASTO - Biała lista wykonawców.


Recommended Posts

A może tak po prostu podziałała pochwała na forum. Panowie zaczęli mieć sporo zleceń no i teraz nie wyrabiają się z pracą ,stąd problemy (dlatego mimo wszystko namawiam do podpisywania umowy z określonymi terminami wykonania kolejnych etapów). Tak jak pisałam powyżej - zobaczę, jak potoczą się sprawy w nadchodzącym tygodniu :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

firma A-Tom z Lublewa - hydraulika, ogrzewanie, kominki

bardzo proklienckie i fachowe podejście oraz dobre ceny

 

058 691 70 11

 

a ja wlasnie juz ponad tydzien czekam na oferte,ktora mialam otrzymac "jutro skoroswit" :roll: wyslalam maila przypominajacego moja skromna osobke i...nic :evil:

szkoda,w naszym przypadku - blizniaczek i jedna ekipe chcemy,u nas ogrzewanie mieszane..mozna troche zarobic :wink:

no nic..mowi sie trudno i szuka sie dalej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firma A-Tom z Lublewa - hydraulika, ogrzewanie, kominki

bardzo proklienckie i fachowe podejście oraz dobre ceny

 

058 691 70 11

 

a ja wlasnie juz ponad tydzien czekam na oferte,ktora mialam otrzymac "jutro skoroswit" :roll: wyslalam maila przypominajacego moja skromna osobke i...nic :evil:

szkoda,w naszym przypadku - blizniaczek i jedna ekipe chcemy,u nas ogrzewanie mieszane..mozna troche zarobic :wink:

no nic..mowi sie trudno i szuka sie dalej :evil:

 

Niestety na A-Tom pojawia sie coraz wiecej narzekań :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firma A-Tom z Lublewa - hydraulika, ogrzewanie, kominki

bardzo proklienckie i fachowe podejście oraz dobre ceny

 

058 691 70 11

 

a ja wlasnie juz ponad tydzien czekam na oferte,ktora mialam otrzymac "jutro skoroswit" :roll: wyslalam maila przypominajacego moja skromna osobke i...nic :evil:

szkoda,w naszym przypadku - blizniaczek i jedna ekipe chcemy,u nas ogrzewanie mieszane..mozna troche zarobic :wink:

no nic..mowi sie trudno i szuka sie dalej :evil:

 

Niestety na A-Tom pojawia sie coraz wiecej narzekań :(

 

A-TOM mial inwentaryzacje i byl zamkniety tez nie moglem sie dodzwonic chyba juz dzialaja bo odpisuja i oddzwaniaja ale rzeczywiscie sa problemy od czasu jak otworzyli nowa hale . Pewnie wiecej zajmuja sie klientami przyjezdnymi niz tymi ktorzy dzwonia i majluja. Ja kilka rzeczy musialem kupowac sam. Rzeczywiscie ceny maja niesamowite ale radze sie przejechac osobiscie i porozmawiac z pania Ania. Ja duzo zaoszczedzilem dzieki nim choc byly problemy.

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firma A-Tom z Lublewa - hydraulika, ogrzewanie, kominki

bardzo proklienckie i fachowe podejście oraz dobre ceny

 

058 691 70 11

 

a ja wlasnie juz ponad tydzien czekam na oferte,ktora mialam otrzymac "jutro skoroswit" :roll: wyslalam maila przypominajacego moja skromna osobke i...nic :evil:

szkoda,w naszym przypadku - blizniaczek i jedna ekipe chcemy,u nas ogrzewanie mieszane..mozna troche zarobic :wink:

no nic..mowi sie trudno i szuka sie dalej :evil:

 

Niestety na A-Tom pojawia sie coraz wiecej narzekań :(

 

A-TOM mial inwentaryzacje i byl zamkniety tez nie moglem sie dodzwonic chyba juz dzialaja bo odpisuja i oddzwaniaja ale rzeczywiscie sa problemy od czasu jak otworzyli nowa hale . Pewnie wiecej zajmuja sie klientami przyjezdnymi niz tymi ktorzy dzwonia i majluja. Ja kilka rzeczy musialem kupowac sam. Rzeczywiscie ceny maja niesamowite ale radze sie przejechac osobiscie i porozmawiac z pania Ania. Ja duzo zaoszczedzilem dzieki nim choc byly problemy.

CMyK

 

no tak,tylko...w moim przypadku troche to trudne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić projektantów wnętrz z pracowni 3D Atelier, numer kontaktowy: 698 479 766. Robią fajne projekty i nie kasują zbyt wiele. Polecam.

Choć jak patrze na wasze wpisy to widzę, że wszelkie polecanie jest ryzykowne: rynek jest bardzo zmienny i wiele firm, które w minionym sezonie były wzorowe w nowym sezonie już takie nie są (dotyczy to szczególnie firm wykonawczych, gdzie wielu pracowników ucieka z kraju). Dlatego co do firm wykonawczych nie będę tu nikogo polecać aby nie ryzykować (firma, która budowała mi dom już nie istnieje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam wykonawcy do ocieplenia poddasza wełną i do położenia płyt kart-gips.

Bardzo proszę, bo nigdzie nie znalazłam natomiast podobne prośby widziałam pozostały bez odpowiedzi.

Baardzo mi zależy na Waszych opiniach i radach. :roll:

Ślicznie z góry dziękuję :) :oops:

 

U mnie właśnie skończyli i mężuś twierdzi, że z czystym sumieniem może polecać tę ekipę - ocieplenie poddasza, układanie płyt, cekolowanie i malowanie - tel do szefa 604 797 062 p.Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Budowniczych z mego miasta rodzinnego!

 

Chciałam Wam polecić pracownię projektowania i aranżacji wnętrz PerTe z Gdańska.

 

To jednoosobowa firma, która działa na terenie Trójmiasta i Warszawy. Sympatyczna właścicielka potrafi zmienić każde wnętrze. Ceny są przystępne, terminy krótkie, a dokumentacja naprawdę profesjonalna.

 

Bardzo polecam :-)

 

kontakt: http://www.Perte.pl

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Tak jak obiecałam..dekarz Marek Kotłowski z Lęborka tel.0502134604 : solidnie, fachowo, szybko, sprawnie, --a były ogromne upały 8) wyjaśnia wątpliwości, doradza ....bez zastrzeżeń...

 

Jolciu i inne osoby które polecają kogoś. Uważajcie i zastanówcie się dwa razy zanim to zrobicie. Być może u was dany wykonawca zrobił wszystko dobrze ale gdzie indziej robi wielką fuszerę. Fachowiec jak każdy człowiek ma swoje humory i jest w lepszej lub gorszej formie. U jednego zrobi dobrze u drugiego nie. Osoby korzystające z poleceń na tym forum niech też uważają. Dopiero kilka pozytywnych opinii może świadczyć że dany wykonawca trzyma pewne dobre normy wykonania. Jedna pozytywna recenzja nie powinna być absolutnie brana pod uwagę. Tak było w moim przypadku. Niejaki mistrz pan Marek Kotłowski-dekarz z Lęborka to jedna wielka pomyłka i pasmo udręk i nieszczęść. Pan Marek Kotłowski o którym tu mowa obiecał że wejdzie na dach w połowie października 2006. Co tydzień przekładał przyjazd. W mędzy czasie kazał kupić materiały (łaty, gwoździe) ponadto musiałem dać zaliczkę na blachy, zamawiane u znajomego Pana Marka KOtłowskiego.

Pod koniec listopada 2006 kiedy już miałem wszystkiego serdecznie dość w końcu Pan Marek przyznał się że ma mnie gdzieś bo wyjezdża na dniach do Norwegii.

Robote podjął się wykonać jego znajomy u którego zamówiłem wcześniej blachy. Gdybym nie wpłacił zaliczki na materiał to nie wszedłbym w ten układ.

No i znowu to samo. Pan od blach od początku grudnia do połowy stycznia 2007 utrzymywał że już zaraz na mój dach przyjadą fachowcy. Nawet jeden dzień byli ale obejrzeli co i jak i pojechali. Mieli przyjechać na drugi dzień. No i od tamtej pory ich nie widziałem.

Horror skończył się gdy udało mi się doprowadzić do dostarczenia na budowę materiału. W tym momencie podziękowałem znajomemu Pana Kotłowskiego. Mamy początek lutego 2007 a dach nie zrobiony. Ale mam nadzieję że teraz już po zmianie na nowego dekarza pójdzie szybko o ile pogoda pozwoli.

W ogóle dekarze jako środowisko fachowców wypada najbardziej blado przy innych fachowcach. Bardzo często oszukują, zwodzą, przeciągają, biorą robotę na zapas wpadną na jeden dzień na budowę a potem długo ich nie widać. Potem człowiek dowiaduje się że dokańczają gdzie indziej dach.

Pozdrawiam wszystkich budujących i jeszcze raz przestrzegam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak,tylko...w moim przypadku troche to trudne ;)

 

nie zrób błędu jak ja i zrezygnuj z atomu - chyba, że chcesz drogo i nieprzewidywalnie...

 

widac nade mna KTOS u gory czuwa :wink:

Atom odezwal sie dopiero dzisiaj :evil: pytajac o to,czy jestesmy zainteresowani oferta,ktorej na oczy nie widzialam (nic wczesniej nie przyslali) :o

Umowe juz podpisalismy z firma tu juz polecana i na dzien dzisiejszy mam wielkie wrazenie,ze tak samo bede zadowolona za kilka miesiecy :wink: a konkretnie wypowiem sie o niej,kiedy "odbiore" instalacje :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firma A-Tom z Lublewa - hydraulika, ogrzewanie, kominki

bardzo proklienckie i fachowe podejście oraz dobre ceny

 

058 691 70 11

 

nie zróbcie tego błędu i nie wpłacajcie im zaliczek - pod żadnym pozorem, nawet gdyby mówili, że jutro ceny 'czegośtam' pójdą 100% w górę

 

I tym sposobem strach już kogoś polecać. Tylu było wcześniej zadowolonych a teraz sytuacja zaczyna sie zmieniać :roll:

 

Kolia, trudno na podstawie pretensji jednego rozgoryczonego klienta, wyciągać wniosek, że sytuacja zaczyna się zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
firma A-Tom z Lublewa - hydraulika, ogrzewanie, kominki

bardzo proklienckie i fachowe podejście oraz dobre ceny

 

058 691 70 11

 

nie zróbcie tego błędu i nie wpłacajcie im zaliczek - pod żadnym pozorem, nawet gdyby mówili, że jutro ceny 'czegośtam' pójdą 100% w górę

 

I tym sposobem strach już kogoś polecać. Tylu było wcześniej zadowolonych a teraz sytuacja zaczyna sie zmieniać :roll:

 

Kolia, trudno na podstawie pretensji jednego rozgoryczonego klienta, wyciągać wniosek, że sytuacja zaczyna się zmieniać.

 

dolanczam sie do ostrzezen nie wplacajcie Atomowi zaliczek nas juz zwodza 2 miesiace z prostym zamowieniem bialego montazu do lazienki laskawie przywiezli 2 rzeczy, na szczescie nauczeni poprzednimi nieprzyjemnosciami nic nie placimy wczesniej.

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Polecam murarzy- p. Jacek Szymichowski z ekipą. Mimo nawału pracy przyjechał postawić u nas ścianki działowe - tak jak się umawialiśmy w grudniu bodajże. Ceny również od tego czasu szaleńczo nie podwyższył. I wiele innych pozytywów. Gdyby wszyscy byli tacy rzetelni... :D :D :D

tel:

506-051-021

http://www.dom-bud.afr2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Polecam murarzy- p. Jacek Szymichowski z ekipą. Mimo nawału pracy przyjechał postawić u nas ścianki działowe - tak jak się umawialiśmy w grudniu bodajże. Ceny również od tego czasu szaleńczo nie podwyższył. I wiele innych pozytywów. Gdyby wszyscy byli tacy rzetelni... :D :D :D

tel:

506-051-021

http://www.dom-bud.afr2.pl[/

 

Nie wiesz czy buduje też "silką"? jakoś nie mógł się określić gdy do niego dzwoniłam :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam murarzy- p. Jacek Szymichowski z ekipą. Mimo nawału pracy przyjechał postawić u nas ścianki działowe - tak jak się umawialiśmy w grudniu bodajże. Ceny również od tego czasu szaleńczo nie podwyższył. I wiele innych pozytywów. Gdyby wszyscy byli tacy rzetelni... :D :D :D

tel:

506-051-021

http://www.dom-bud.afr2.pl[/

 

Nie wiesz czy buduje też "silką"? jakoś nie mógł się określić gdy do niego dzwoniłam :-?

 

Tego nie wiem - jeśli chodzi o ściany działowe to my mieliśmy różne koncepcje i powiedział, że jemu żadnej różnicy nie robi z czego, więc mamy się sami zdecydować i tyle :roll: Zdecydowaliśmy się na porotherm.

 

A ostatnio był u nas pan od tynków i nagle mówi " a te ściany działowe to pieknie macie państwo zrobione -równo,ładnie itd" :o :D :D :D

 

Pan od tynków to chyba trochę ścian widział :wink: 8)

Więc nasza pełnia szczęścia wzrosła :wink: no i do Porthermu jeszcze raz P. Szymichowskiego polecam...

Co do silki niestety nie wiem nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do listy pragnę dopisać pana Zdzisława Nadolskiego.

Prowadzi firmę "Dachy od korzeni" i zamówiłem u niego całą galanterię dachową w rozsądnych cenach. Zamówiłem też u niego więźbę dachową i było to najtaniej jak znalazłem (próbowałem 4 tartaki).

Najbardziej podobało mi się, że widać iż temu człowiekowi zależy na sprzedaży - właściwie to on dbał o łączność między nami, podjeżdżał do mnie do pracy, żeby przywieźć dachówkę do obejrzenia czy próbny wydruk z cenami materiałów. Jak powiedział, że np. we wtorek zadzwoni, to zadzwonił we wtorek. Bardzo pro-klienckie podejście, słowny i terminowy.

Tel.: 602 197 344.

 

POTWIERDZAM "DACHY OD KORZENI" TO DOBRY TARTAK I DOBRZE SIE Z NIMI WSPOLPRACUJE. JEDNA BELKE ZROBILI ZA KROTKA . PO MOIM TELEFONIE NATYCHMIAST PRZYWIEZLI NOWĄ A POPTRZEDNIA ZOSTAWILI W RAMACH REKOMPENSATY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...