Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TRÓJMIASTO - Biała lista wykonawców.


Recommended Posts

Jeżeli ktoś poszukuje tynkarzy to mogę w pełni polecić Pana Radosława KRASOWSKIEGO z RUMI. Od samego początku pełen profesjonalizm. Szybki kontakt, pomiary, wycena. Bez żadnego przeciągania, spóźniania się i dziwnych wymówek. Jak już panowie przystąpili do tynkowania, dopiero można się przekonać o profesjonalizmie i zamiłowaniu do tej pracy. Tynki gipsowe utwardzane wyglądają u mnie jak po szlifowaniu. Można by było malować. W trakcie prac Pan Radek służył wieloma ciekawymi i praktycznymi radami. Po każdym dniu pracy panowie zostawiali porządek i zabezpieczali wodę (tynki były kładzione w lutym a woda była z kranu zewnętrznego). Bardzo podobało mi się również ich staranie o nieuszkodzenie stolarki okiennej i drzwiowej. Od razu przystępują do zabezpieczeń i w trakcie też bardzo uważają żeby nic się nie uszkodziło. Pracują spokojnie i systematycznie.

Napewno nikt nie będzie miał powodów do narzekań. Polecam !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam. Prośba o polecenie firmy wykonującej przyłącza gazowe, wodne, kanalizacyjne jak również instalacje odprowadzenia deszczówki oraz wykonania drenażu fundamentów piwnicy.

 

Z góy dziękuję.

 

Przyłącza wod -kan bardzo sprawnie zrobił mi P. Grablowski, nie wiem jak z gazem i resztą - trzeba zapytać - tel. 603 642 014

Jedna uwaga - nie jest najtańszy :)

Edytowane przez Kejt_R
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poszukuję b.dobrej ekipy brukarzy z doświadczeniem przy układaniu kostki granitowej.Inwestycja(ok.300m2) w Bolszewie k/Wejherowa.Z góry serdecznie dziękuję.

 

P.S.Wątek umieściłem też w "Grupie Budującej-trójmiasto i okolice..." ale minął tydzień i cisza ...

 

Pozdrawiam Gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam,

 

Poszukuje pilnie projektanta z wykonawca linii energetycznych okolice Koleczkowa. Chodzi o przygotowanie dokumentacjy z ycena na przesuniecie lini energetycznej z dzialki w 2 wariantach - przestawienie slupow oraz wkopanie kabla.

 

Czt ktos sie zajmowal juz takim problemem i moglby pomoc? Z gory bardzo dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Polecam dekarza Leszek Kotfas - 606 420 385 z Kielna. Konczyli mi dach ( dwuosobowa ekipa) dwa tyg temu . Dach 190m2 , dachowka ceramiczna, inst odgromowa, rynny , wyprowadzenie do podbitki ( do polozenia w pozniejszym terminie ). Panowie robili jak dla siebie , starannie , dokladnie , az milo bylo patrzec . Moge podeslac foto na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Potrzebuje namiar na sprawdzona ekipe wykonczeniowa z hydraulikiem i elektrykiem.

Jest ktos sprawdzony?

 

Pozdrawiam,

Kuba,

 

WItaj!

 

Jednej ekipy na wszystko nie szukaj. Ja mogę ci polecić fachowców sprawdzonych na własnej skórze :)

 

1. Wykończeniowiec p. JACEK 602-553-197 - kafle, ścianki, podłogi - itp. bardzo dokładny!

 

2. Hydraulik p. TOMEK 798-198-919 - ogrzewanie, gaz, kotłownia itp. mega wiedza.

 

3. Elektryk i aktomatyka p. Jerzy MIx system - elektryka, alarmy, automatyka 601-610-302 - miło i profesjonalnie

 

Panowie pracowali u mnie, polecałem też znajomym.

 

W razie czego pisz śmiało na priv,

 

Wojtek,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam,

 

Potrzebuje namiar na sprawdzona ekipe wykonczeniowa z hydraulikiem i elektrykiem.

Jest ktos sprawdzony?

 

Pozdrawiam,

Kuba,

 

Mogę polecić firmę WOD-BUD. U nas wykonała instalację wod-can, gazową, CO w tym ogrzewanie podłogowe. Firma sprawna, szybka, rzetelna a ceny nie wygórowane. mieszkamy w naszym domu od stycznia 2014 i wszystko działa sprawnie i bez zarzutu.

 

Elektryk to firma Progress Electric. Przewody położone pod laser. Prace przeprowadzone szybko i sprawnie. Ekipa bardzo rzetelna, pracowita z niesamowitą ilością pomysłów i rozwiązań. U nas wykonywali całą instalację elektryczną, TV, alarmową.

 

Naprawdę mogę polecić te firmy z czystym sumieniem.

 

Właściciela Firmy Progress Electric Pan Artura pozdrawiam i przepraszam, ze dopiero teraz znalazłam czas na dobre słowo:rolleyes:

Edytowane przez symbor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Mogę polecić firmę WOD-BUD. U nas wykonała instalację wod-can, gazową, CO w tym ogrzewanie podłogowe. Firma sprawna, szybka, rzetelna a ceny nie wygórowane. mieszkamy w naszym domu od stycznia 2014 i wszystko działa sprawnie i bez zarzutu.

 

Elektryk to firma Progress Electric. Przewody położone pod laser. Prace przeprowadzone szybko i sprawnie. Ekipa bardzo rzetelna, pracowita z niesamowitą ilością pomysłów i rozwiązań. U nas wykonywali całą instalację elektryczną, TV, alarmową.

 

Naprawdę mogę polecić te firmy z czystym sumieniem.

 

Właściciela Firmy Progress Electric Pan Artura pozdrawiam i przepraszam, ze dopiero teraz znalazłam czas na dobre słowo:rolleyes:

 

 

Witam!

 

Dzięki ale już wybrałem. Kontakt z hydraulikiem ok. Jak usługa zostanie zakończona to podpowiem kogo i czy warto było.... :) oby :)

Z elektrykami jeszcze rozmawiam.......... :)

Wykończeniowiec.........hmmm temat rzeka.........

 

Pozdrawiam,

Kuba,

Edytowane przez jakubL
błąd :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

fantastyczna ta nasza biała trójmiejska lista, sam skorzystałem i jak na razie nie pomyliłem się.

odwdzięczam się zatem namiarami które sam mogę polecić na dziś dzień:

punktacja w skali 1-10, cena/jakość usługi/jakość kontaktu i obsługi inwestora

 

geodeta (nie pamiętam imienia) - 662 003 492 (9/10/10)

młode chłopaki, szybko i sprawnie, bez marudzenia

 

stan surowy + więźba - Jar-Bud p. Jarek 504 199 182 (8/10/5)

jakość budowy p. Jarka każde wybaczać inne złe strony

 

rekuperacja - Rafał Bisewski 501 034 874 (10/10/10)

100% zadowolenia

 

kierownik budowy - Tomasz Pożarowszczyk 502 723 754 (10/10/10)

tylko i wyłącznie, 1000 porad, na budowie był zawsze kiedy potrzeba i na prośbę, bez kręcenia nosem,

 

wod-kan+podłogówka - WOD-BUD 605 566 790 (9/10/10)

prawdziwi kaszubi w akcji, p. Andrzej to fachowiec jakich mało, rozwiązał problem z podłogówką aby ominąć DGP, pracowici, cały wod-kan zrobili w 2,5 dnia

 

murarz/budowlaniec (drobne prace) p. Jan Stefanowski 602 742 153 (10/10/10)

przesympatyczny i skromny, słowny i rzetelny

 

elektryka. alarm itp - p. Artur 693-846-523 Progress Electric (?/10/10)

młoda szybka, kompetentna ekipa - aż dziwne że nie siedzą w UK :)

 

resztę dopiszę jak będę pewny opinii

wszystkim życzę samych sukcesów

 

dopisuję:

wylewki anhydrytowe Lafarge - Grzegorz 519 537 126 - taniej niż Wolplan, który zresztą w Trójmieście ma kiepski kontakt

 

Szambo - Tym Kan z Żukowa

Edytowane przez BigDaddy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...