Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TRÓJMIASTO - Biała lista wykonawców.


Recommended Posts

Witam.

 

Czy ktoś budował z firmą Dalmax z Banina, albo kupił dom wybudowany przez tą firmę?

 

Szukam także dobrego kierownika / nadzorcy budowy, który dba o interes inwestora a nie wykonawcy. Może ktoś ma kogoś takiego godnego polecenia?

 

Z góry dziękuję za informację.

 

Pozdrawiam. Rafał

Edytowane przez rrafal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Uleglem ,,Bialej liscie'' i zatrudnilem pana Pozarowszczyka , o ktorym sporo dobrych opinii na tym forum. Nie zawiodlem sie i nie zawodzę , bo dom wciąz w budowie i nadal współpracujemy :) .Pan Tomek jest zawsze wtedy kiedy powinien byc i stawia sie wtedy gdy wymaga tego sytuacja, czyli telefon z prosbą o przyjazd na budowe . Podczas spotkan , rowniez poza budową doradzi w wielu budowlanych kwestiach , rozwiąże wątpliwosci . Wszystko z myslą o inwestorze, oczywiscie . Pan Pozarowszczyk ceną nie odbiega od pozostalych kier. budowy a mogę nawet powiedziec , ze biorąc pod uwage jego zaangazowanie , jest od wielu z nich tanszy . Jednym slowem polecam . Tel do pana Tomka : 600 08 96 71.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do wszystkich, którzy mogliby mi polecić dobry zakład stolarski, który wykonuje solidnie nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane w systemie bezprzylgowym.

Chodzi mi o zakład posiadający odpowiednie maszyny aby wykonać drzwi wysokiej jakości, mój stolarz niestety nie ma takich maszyn i stwierdził abym szukał kogoś innego do drzwi.

 

Jeśli ktoś szuka stolarza do mebli, schodów czy parapetów to szczerze polecam Bogdana Stenkę z Kościerzyny 605 839 271. Zrobił mi i znajomym całą stolarkę za wyjątkiem drzwi i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości, dokładności wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jak obiecałem:

 

Hydraulik skończył, nic nie przecieka :). Grzejniki grzeją i podłogówka też :) . A tak na poważnie hydraulik p.Tomek 798-198-919, zgodnie z umową. Terminowo i na czas.

Elektryk ..... też polecany ale jeszcze działa z odgromem itp - namiary napiszę jak skończy :)

Wykończeniowiec też jeszcze w trakcie ........na 100% napiszę.

 

A może ktoś zna i może polecić uczciwego "ogrodnika" z pomysłem?

 

pozdrawiam,

 

Jakub,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam firme KUNIK z Wejherowa- usługi brukarskie

Ułożenie kostki planowaliśmy od dłuższego czasu i nie ukrywam nie było łatwo zdecydować się na kostkę i ekipę.

Szukając w sieci ekipy natknęliśmy się na strone firmy kunik i był to strzał w dzisiatkę.

Okazało się że to prawdziwy skład kostki, kamienia, wszystko w jednym miejscu. Bardzo miła obsługa na miejscu no i mają swoją ekipę.

Zaprojektowali, doradzili,wybraliśmy materiał a kostka właśnie została ułożona. Na wiosnę widzimy się po raz kolejny bo wykonują również ogrody. SUPER ;);)

Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy dalej.

kontakt do Pana Marcina 502 548 702

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Właśnie skończył u mnie garaż. Pan Grzegorz - 501 299 927. Wcześniej już robił u mnie wiele prac i dlatego czekałem rok, by znalazł czas na mój garaż. 40m2 gresu ułożone w ekspresowym tempie - i jak zwykle mnóstwo humoru i dobrych rad.

 

Ja polecam i ztcw sporo osób z Białej listy było zadowolonych z jego prac.

 

 

 

 

 

Potrzebuję dobrego kafelkarza do łazienek tak więc przeszukałam całe forum i w końcu udało mi się dotrzeć do numeru p. Grzegorza. Umówiliśmy się u mnie w domu, poprosiłam o przysłanie wyceny na podanego przez nas maila. Zaznaczyliśmy, że nam się nie spieszy jedynie chcemy sobie już "zaklepać" bo wiemy, że wolny termin to początek 2016 roku. Zadzwoniłam do p. Grzegorza po 2 tygodniach z zapytaniem o wycenę. Przyznał, że to przez to że my nie ponaglaliśmy dlatego kompletnie zapomniał. Obiecał że w tym samym dniu wyśle. Dzwonię znowu tydzień później czy już wysłał tym razem chciałam się dopytać czy aby napewno dobrze zapisał sobie e-mail. Ten Pan twierdził, że wysyłał. Dlatego też wysłałam sms z e-mailem, żeby już tym razem napewno wysłał wycenę. Nadal nic. Próbowałam znowu tydzień później dzwonić. Nie odbierał. Nadal nie oddzwonił... W ten sposób minął już miesiąc a ten Pan się nie odzywa.

 

NIE POLECAM! NAJPIERW OBIECUJE A POTEM OLEWA SWOICH POTENCJALNYCH KLIENTÓW!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
A ja mogę polecić dekarza Pana Dariusza. Firma DARDACH z Gdańska. Robił dach u naszych rodziców, teraz u nas i jest wszystko w porządku. Poczytaliśmy z żoną wiele w internecie na co zwracać uwagę przy wykonywaniu dachu i to nam pomogło. Z całym sercem możemy polecić firmę DARDACH. Wykonanie dachu płaskiego z połączeniem z dachem skośnym, bez zastrzeżeń i bez przecieków po zimie. Czekaliśmy z wystawieniem opinii cały okrągły rok. Jesień, zima, wiosna, lato, by mieć pewność, że o każdej porze roku z dachami nie ma problemów. Polecamy. Jeśli ktoś chce to możemy na priv podesłać foty i namiary na Pana Darka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Budowa na ukończeniu; "na gorąco" , będąc pod wrażeniem roboty -chciałbym polecić firmę "KRIS-BUD" z Szemudu -pięknie uporządkowali i wyrównali mi działkę, zrobili opaskę wokół domu ,nawieźli ziemię, czarnoziem, położyli kostkę brukową, wymurowali ogrodzenie z granitu z przygotowaniem pod przęsła i bramę, zrobili piękny skalniak i nasadzili drzewka. Właściciel to sympatyczny i bardzo konkretny człowiek z równie fajną, robotną ekipą , a co najważniejsze SŁOWNY ! Dysponuje b.dobrym różnego rodzaju sprzętem! - co jest b.ważne.

Pan Krystian -tel. : 513-597-602.

Wkrótce podam kolejne ekipy, ale jeszcze działają.

Wodbód-instalacje co i wody.

Windmar (Tczew) -okna,drzwi.

Edytowane przez kartomjac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym ze moja budowa dobiegła końca to chciałbym przedstawić listę wykonawców których mogę z czystym sumieniem polecić. Sam skorzystałem z tego forum wiec postaram się odwdzięczyć. Na mojej liście znajda się tylko Ci wykonawcy których mógłbym swobodnie zostawić na budowie i wiem ze robota zostałaby wykonana terminowa, porządnie i czysto na sam koniec. Oczywiście było tez kilka ekip które również wywiązały się ze swojego zadania i jestem zadowolony z efektu końcowego. Niemniej jednak efekt ich pracy w dużej mierze zależy od zaangażowania inwestora. Jeśli ktoś będzie kogoś szukał to mogę ewentualnie polecić na priw.

 

Zaczynając od początku:

 

Projekt indywidualny oraz wnętrz: Grzegorz Ziętek – http://www.r3d3.pl

Kierownik Budowy – Tomasz Pozarowszczyk

SSO – Dom Bud – Jacek Szymichowski

Okna, brama garażowa, drzwi wewnętrzne - Mega Bud Rumia

Hydraulika, Kanaliza, Pompa Ciepła – http://www.cieploserwis.pl

Ocieplenia zewnętrzne , elewacja – Adam – 691951972 (najlepsza ekipa na mojej budowie)

Ocieplenia stropu na garażem – Rafał – 721 298 151 Pan Rafał jest generalnie dekarzem i żałuję ze nie wziąłem go do zrobienia całego dachu.

Łazienki i wszelkiej maści płytki – Marek - 693 379 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś poszukuje sprawdzonej ekipy od elewacji, to z czystym sumieniem mogę polecić Pana Leszka Kowalewskiego z Ełganowa ( elewacjekowalewski.pl) tel. 606 946 590. Pan Leszek jest jednym z bardzo niewielu wykonawców, którzy specjalizują się w ocieplaniu budynków wełną mineralną - posiada certyfikat rockwoola! Ekipa robi dokładnie, szybko, nie skacze z budowy na budowę i jest atrakcyjna cenowo! Pan Leszek potrafi też fajnie doradzić w wielu kwestiach!

Szczególnie polecam tym którzy przymierzają się do ocieplenia budynku wełną!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...