Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TRÓJMIASTO i POMORSKIE - Czarna lista wykonawców.


Gość

Recommended Posts

Widzę że na czarnej liście szalał Cenzor i usunął np. moje posty przestrzegające przed partaczmi...

widzę że nieciekawe rzeczy dzieją się na tym forum, administrator forum usuwa posty związane z przestrzeżeniem innych budujących przed nieuczciwymi wykonawcami. Te forum jest aby pomagać, takie posty są też pomocne, chyba że FORUM MURATORA a w szczególności cenzor uwielbia buble i partaczy. Chyba przestane tu przebywać i kupować MURATORA :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 570
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ostrzegam wszystkich przed budowaniem domu przy współpracy z firmą DBS p. Andrzeja Chwoszcza z Białachówka k. Zblewa.

 

Jesteśmy kolejnymi osobami oszukanymi przez tego pana – scenariusz jest zawsze ten sam, czyli pan Chwoszcz bierze pieniądze z góry, udaje, że buduje dopóki inwestor nie zorientuje się w czym rzecz i mu płaci, a potem znika z budowy, zmienia numery telefonów, nie ma z nim kontaktu. Wziął ogromne pieniądze i zniknął, zostawiając konstrukcję w takim stanie, że przy pierwszym śniegu zaczęła się walić, a poprawki kosztowały więcej niż wybudowanie domu od nowa (bo np. „oszczędzając” pieniądze dla siebie nie dał słupów podparcia pod dach).

 

Okazuje się, że jesteśmy co najmniej trzecimi inwestorami, których oszukał – wszystkie sprawy znalazły się w sądzie – dlatego ostrzegam przed nim wszystkich przyszłych inwestorów, może ktoś inny uniknie tych ogromnych nerwów, kłopotów i strat finansowych, które nam ten człowiek "zafundował".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się poprawiam :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Z swojej strony chcę polecić

Hurtownię TRAFFIC Dachy i Blachy w Kwidzynie

ul. Sportowa 2

tel. (o55) 279-68-72 793-382-122

Fachowa i szybka obsługa,krótki termin czekania na dostawę no i na rabaty co u każdego inwestora nizmiernie ważne,można liczyć.

Z czystym sercem polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GODNA POLECENIA

 

Z całą pewnością moge ci powiedziec ze godnym polecenia wykonawca drewna i wiezby jest CIEŚLA-DREWNO z kwidzyna. drewno mają piekne. całe drewno mamy z tej firmy. ostatnio mąż kupił tez od nich deseczki na podłoge strychu . deski suchutkie i po ułożeniu wyglądają jak piekna drewniana podłoga.

 

Potwierdzam GODNA POLECENIA Firma CIEŚLA-DREWNO

Piłsudskiego 45/14

Kwidzyn

drewno na deskę okapową i łaty przywiezione na czas pozatym miła i fachowa obsługa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIRMA ARTMAR m. KOSAKOWO k.Gdyni.

 

Nie polecam w/w firmy. Na poczatku duze zainteresowanie klijentem.Miła obsługa, szczególnie telefoniczna.Po wpłacie pieniędzy zaczynają sie problemy z terminowościa dostarczenia towaru i jakościa usług.Sporo nerwów. Jakość dostarczonego towaru proponuję zobaczyć samemu na stronie

 

http://www.justis.republika.pl/psy.html

 

 

Wydałem u nich ok.20.000 za zniszczenia w porothermie dali mi zniżke 150 zł. Smieszne. Nawiasem mówiac ok. 70 bloczków nie nadawało sie do uzycia.

Też musiałem się z nimi "użerać", by było w teminie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIRMA ARTMAR m. KOSAKOWO k.Gdyni.

 

Nie polecam w/w firmy. Na poczatku duze zainteresowanie klijentem.Miła obsługa, szczególnie telefoniczna.Po wpłacie pieniędzy zaczynają sie problemy z terminowościa dostarczenia towaru i jakościa usług.Sporo nerwów. Jakość dostarczonego towaru proponuję zobaczyć samemu na stronie

 

http://www.justis.republika.pl/psy.html

 

 

Wydałem u nich ok.20.000 za zniszczenia w porothermie dali mi zniżke 150 zł. Smieszne. Nawiasem mówiac ok. 70 bloczków nie nadawało sie do uzycia.

Też musiałem się z nimi "użerać", by było w teminie. :(

 

Proszę o szczegóły. My mamy u nich zamówiony porotherm, zapłacony już w styczniu. Teraz czekamy na pnb, a tu ciągle ktoś pojawia się z nieciekawą opninią na ich temat :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIRMA ARTMAR m. KOSAKOWO k.Gdyni.

 

Nie polecam w/w firmy. Na poczatku duze zainteresowanie klijentem.Miła obsługa, szczególnie telefoniczna.Po wpłacie pieniędzy zaczynają sie problemy z terminowościa dostarczenia towaru i jakościa usług.Sporo nerwów. Jakość dostarczonego towaru proponuję zobaczyć samemu na stronie

 

http://www.justis.republika.pl/psy.html

 

 

Wydałem u nich ok.20.000 za zniszczenia w porothermie dali mi zniżke 150 zł. Smieszne. Nawiasem mówiac ok. 70 bloczków nie nadawało sie do uzycia.

Też musiałem się z nimi "użerać", by było w teminie. :(

 

Proszę o szczegóły. My mamy u nich zamówiony porotherm, zapłacony już w styczniu. Teraz czekamy na pnb, a tu ciągle ktoś pojawia się z nieciekawą opninią na ich temat :(

 

Mam podobne odczucia - choc może nie od razu na czarną listę. W zeszłym roku równiez kupiłem u nich porotherm. Na poczatku rewelacyjna obsługa, szczególnie przez telefon. Jak kasa wpłynęła było gorzej, ale ostatecznie byłem zadowolony, że w zasadzie wszystko dostarczyli (pęknietych pustaków było również sporo) - tylko dlaczego trzeba było wykonać tak wiele telefonów w okresie dostawy, aby towar ostatecznie znalazł sie na budowie. Z samym miejscem wyladunku też był problem. Najlepiej wywalili by wszystko na droge bo mało z tym kombinacji. Trochę nerwów mnie to kosztowało.

Dla mnie firma ta jest inspiracją do tego, aby budujac sie powtórnie w przyszłości :roll: założyc własną działalność gospodarczą pt. "Krzak" aby móc robić zakupy bezpośrednio w fabryce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

URZĘDOWSKI. Okna. ODRADZAM!

 

Jeszcze okien nie mam, jeszcze nie wiem czy beda felerne, ale za to jak traktuja klienta to ODRADZAM wszystkim kontakt z ta firma.

Umowa podpisana w koncowce lutego, termin 6 tygodni, montaz w polowie kwietnia. W polowie kwietnia mam telefon, ze na produkcje trafi dopiero w 1-ym tygodniu maja. Wsciekam sie, dzwonie do pani z dzialu Zbyt, dzwonie do przedstawiciela, oni tez tam dzwonia, mowie im co o nich mysle, twierdza, ze wczesniej sie nie da, bo byly klopoty z drewnem... ale zapeniaja, ze ten termin (9 maj) jest gwarantowany.

 

Dzisiaj, czyli w dniu kiedy juz powinny sie produkowac dzwonie do przedstawiciela w Gdyni i pytam jaki jest status. Pani sprawdza u producenta i... mowi mi, ze jest (kolejne) opoznienie o 2 tygodnie...

Normalnie szlag mnie trafia. Bez okien nie moge dokonczyc dachu, zamontowac alarmu, wpuscic hydraulika itd. Wszyscy przesuwani umowieni bo naiwny sadzilem, ze opoznienia dluzszego niz bylo nie bedzie...

 

ŻENADA. Po prostu. I DRAMAT.

 

Czlowiek bierze firme ktora liczy sobie za okna powyzej sredniej, liczy na jakosc, terminowosc etc. Placi spora zaliczke za kilkanascie okien... A oni zlewka na klienta... I to jeszcze zeby sami do mnie zadzwonili i powiedzieli, ze jest kolejne opoznienie. Mamy kryzys? Oby wyeliminowal takich badziewiakow. Gdybym wiedzial, ze tak bedzie, to NA PEWNO BYM SIE NA NICH NIE ZDECYDOWAL.

Martwie sie, ze jeszcze cos sp... Poza tym jestem pewien, ze to nie ostatnie opoznienie. Ciekawe jakie teksty beda nastepnym razem?

 

BTW, czy komus ktos inny produkowal okna dluzej niz 3 miesiace, czy wlasnie ustanowili rekord? Opoznienie (na dzis) rowne dlugosci pierwotnego terminu wykonania to jest coś niepojętego. I się chwalą dyplomami i nagrodami "FIRMA ROKU 2009", "LIDER RYNKU", "Najlepsza w Polsce Firma" "EURO LIDER". Widac wlasnie, co te wszystkie swistki sa warte...

 

P.S. Update wpisu zrobie jak życie dopisze ciąg dalszy... Jestem przekonany, że to nie koniec moich problemów z firmą URZĘDOWSKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję, jestem już nieco bardziej zaawansowana w budowie i za mną różne doświadczenia. Na szczęście okna sie nie spóźniały, za to zamknięcie dachu i owszem :cry: Pamiętam swoją złośc i bezsilnośc. Na szczęście szefowstwo starało się jakoś rozwiązac wszystko w miarę pozytywnie. Warto pisac o najlepszych i najgorszych. Inni mają szansę uniknąc zbędnych stresów. Trzymam kciuki za szybkie załatwienie sprawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Centrum Bram i Ogrodzeń" z Rumii -Odradzam

 

 

Jako , ze jestem tu poraz pierwszy ,Witam zacne grono forumowiczow. :D

 

Pragne wszystkich przestrzec przed firma http://www.centrum-bram.pl .

A oto jak wygladala moja wspolpraca z tym wykonawca : Umowe podpisalem i wplacilem zaliczke we Wrzesniu 2008 ,zamówienie miało być zrealizowane do 15 listopada 2008 roku. Na początku listopada poinformowano mnie , ze pracownicy się rozchorowali i nie będzie można dotrzymać terminu umowy. Zgodziłem się na następny termin w marcu 2009 roku .Na początku marca zostałem poinformowany ze moje zamówienie nie może być zrealizowane w marcu gdyż inne zamówienie jest traktowane priorytetowo ze względu na kary umowne , w mojej umowie takich nie było. Zostałem poinformowany , ze na początku kwietnia pracownicy wyleją fundament pod plot lecz i ten termin nie został dotrzymany. W koncu stracilem cierpliwość i po licznych telefonach i próbach kontaktu z szefem firmy, poprosiłem o zwrot zaliczki. Niestety nie otrzymałem pełnej kwoty jaka wpłaciłem na poczet zaliczki. Zostałem poinformowany , ze mogę iść do sadu ale pełnej kwoty zaliczki nie otrzymam gdyż to ja zrywam umowę :-? , a poza tym muszę pokryć koszty dwukrotnego dojazdu szefa w miejsce w którym było planowane ogrodzenie.

Dwukrotny jego przyjazd z Rumii do Gdyni kosztowal mnie 300 zlotych.A na swojej stronie reklamuja sie , cytuje : "Zapewniamy bezpłatny pomiar i doradztwo". Pani przyjmująca zlecenia jest bardzo uprzejma , swoja droga zal mi tej Pani , ze ma takiego wspolpracownika. Z Pania podpisywana jest umowa i omawiane szczegoly zamowienia .Wydaje sie , ze ta mila osoba jest wizytowka calej firmy, ale niestety nie. To zalosny szef, ktory w moim wypadku nawet nie znal tresci umowy .Jest z nim utrudniony kontakt, a w trakcie polemiki słownej jest bardzo arogancki .

 

Pozdrawiam wszystkich i zycze kontaktow z uczciwymi i rzetelnymi wykonawcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... przestrzegam wszystkich przed

 

ekipą z Lubawy Pana Jerzy Lodowski .

 

Ekipa porzuciła budowę. Widocznie stwierdzili że nie podołają budowie , przeciągali z kontaktem. Inne ekipa by lała już 2 strop .Stosują partyzanckie metody wobec inwestora. Aby odzyskać projekt musiałem wezwać policję . A i tak wiadomo że nie zabierze im siłą więc mogli spisać notatkę tylko. Aby odzyskać projekt trzeba będzie iść do sądu.....poprostu PRL . Uważajcie , sprawdzajcie ekipy i zabezpieczajcie się umowami. Jestem na etapie szukania nowej ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... przestrzegam wszystkich przed

 

ekipą z Lubawy Pana Jerzy Lodowski .

 

Ekipa porzuciła budowę. Widocznie stwierdzili że nie podołają budowie , przeciągali z kontaktem. Inne ekipa by lała już 2 strop .Stosują partyzanckie metody wobec inwestora. Aby odzyskać projekt musiałem wezwać policję . A i tak wiadomo że nie zabierze im siłą więc mogli spisać notatkę tylko. Aby odzyskać projekt trzeba będzie iść do sądu.....poprostu PRL . Uważajcie , sprawdzajcie ekipy i zabezpieczajcie się umowami. Jestem na etapie szukania nowej ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...